thompson

Super. Děj je sice dost na hraně, ale na žádné do očí bijící nelogičnosti jsem nenarazil. Hlavní hrdina je samozřejmě nezničitelný, ale komu to vadí? Až budu chtít vidět jak někdo umře po pěti minutách akce, tak si pustím video z reálu. Suprově natočené, suprová akce. Ode mě je to možná trošku nadhodnocené tím, že se mi líbí, když někdo ukáže, že na stará kolena nepatříte do šrotu, dokonce můžete být ten nejlepší. (Přece nemůže být tak dobrej, když je tak starej.-On je tak starej právě proto, že je tak dobrej.) ()

MurphyJohn

Barack Obama je na dôchodku a nudí sa. Takže sa zamestná v Baumaxe. Prvá dáma umrela, tak od smútku po nociach číta knihy ako Starec a more a dáva životné múdrosti ruskej šľapke. Ona ale nechce byť šľapka ale speváčka. Nahráva CD pre Simona Cowella, kde spieva svoje pesničky. Ale zlý zlý ruský pasáci chcú aby radšej ďalej hrala na " tenor saxofon ". Ale sme v USA takže Barack toto nemôže predsa dovoliť takže aktivizuje svoje staré mariňácke dovednosti a natrhne rusom a na konci aj priamo Putinovi riť. :) Ak sa vám nechce pozerať celý film pozrite si Fuča a jeho mariňáka. Ten je o tom istom ako tento film. Len je to oveľa kratšie. Ale priznávam, ja som sa bavil, ako sa v amerike chlapci blokujú. :) ()

Hidoshito

Konečně akčňák dle mého gusta! Čistý, přímý, bez servítek. "Božský klid" hlavního hrdiny a celkové vyznění filmu je opravdu vítaným zpestřením zdegenerovaného žánru.:) ()

JerryPilsen

Klasický Denzel jak ho známe.Některé scény na hranici uvěřitelnosti,celkově ale pekelná jízda ve které můžeme bývalému agentovi jenom fandit. ()

PORTER44

Když to beru trochu s rezervou tak se to nechá jako akčňák docela dobrý,hlavní hrdina se chová jako správný profík žádnou rvačku ani přestřelku neprohraje akorát na bojový scény bych místo Denzela viděl radši někoho jiného,Denzel se spíš hodí na detektivy a atd než na profi rváče.S příběhem spokojenost hlavní hrdina je v klidu čte si knížky,normálně pracuje než někdo šáhne na jeho známého,pak se probudí a začne mela třeba s Ruskou mafií. ()

dkeeper

Denzel není žádnej přizdisráč a člověk se o něj fakt nemusí bát. Od začátku do konce to seká jak Baťa cvičky ať je to Rusák nebo Čečenec sebe víc pokérovanej. ()

pyromantik

WTF! American Baumax action hero? Terminátorské nasadenie, mnoho ohňa, mnoho krvi, plno Rusov, plno klišé. Oproti Jarmuschovmu Ghost Dogovi je však tento film asi ako fotka Conchity Wurst oproti originálu Da Vinciho Mony Lisy. Jedna hviezda navyše len kvôli Denzelovi, ktorý je proste charizmatický sympaťák. Inak by to bolo za dve. ()

Lazy87

Něco mezi Chuckem Norrisem jako Rangerem a ke konci McCulkinem v Sám doma, což zní jako totální hovadina. Ale lepší akční film jsem snad neviděl od dob Ramba, nebo Terminátora. Tady Denzel Washington sežvýkal Seagala i s Norrisem a vyplivl je do kanálu, kde se potom vychcal. V "Obi" mě cénka a AKU vrtačkou dostala nejvíc. ()

davdou

Tomuto filmu musím dát čtyři hvězdičky. Výborný výkon hlavního hrdiny Denzela Washingtona. Film je vyvážený a od počátku mě vtáhl do děje,který postupně graduje. Praktiky boje hlavního hrdiny jsou jednoduché a praktické - nic přehnaného - prostě přirozené. ()

floppy4

Zase raz ostalo v hollywoodskom rozpočte niečo a akčný žáner potreboval vykryť niečím a keďže teraz fičia akční hrdinovia na dôchodku a kadejakí vyslúžilí agenti, ktorí ťa aj vo svojich 68mich rokoch s tukovým vankúšom na bruchu odzbroja za 3 sekundy, že sa nespamatáš, tak sa filmové študiá pustili do projektu, ktorý len čisto kopíruje úspech série Taken s Liamom Neesonom. No a keďže Denzel je skvelý herec a vie vystrúhať skutočne dobrý poker face a následne za 16 sekúnd sundať 5 statných ozbrojených chlapov, po prvej takej scéne mu to ešte ako tak uveríte, ale spomalené detailné zábery a focus na spôsob video hry Max Payne 3 to neskôr rozchodne nezachránia a pri každej scéne, čím ďalej tým viac to zdvorilé "give them to choose" začína byť nuda, až nakoniec sa to vyvinie do takých rozmerov, že finále v tom Hornbachu či čo to bolo, je vyslovene trápne (obesený Dan Bilzerian na ostnatom dráte lol) a vlastne od momentu kedy si Denzel odíde na vidiek k bývalým kolegom na poradu a hlavný ruský záporák začína viac a viac chytať nervy, všetci vedia koľká bije, až na to, že už keď sa to zvrhlo na úplné cliché, nedočkáme sa ani ultimátneho boss fightu. Takže cca do polky filmu celkom sľubné, potom dosť slabotka. ()

jujask

Jeden z naj filmov ktoré dal rok 2014. Denzel v životnej hereckej forme. Má to šťavu, kuráž aj príbeh, proste akční-krimi-thriller s pánom hercom.. Chladnokrvne a s pokojom. ()

Kosir odpad!

Olda šetrný s tlustým bratrem Vinetoulem se na americkém středozápadě rozhodnou páchat dobro a za pomoci boží se pokusí očistit rodnou zem od zámořských vetřelců, protože ubližují jedný šlapce téhož etnika. Padouchům, pracujícím pro zahraniční centrálu se před tím podařilo obsadit a málem tiskem falešných babek zruinovat FED. Jsou nenažraní, přestože se koupou v doláčích, ještě nepravoslavně vykořisťujou nezletilé dívenky, co se v městě ocitly aby si splnily americkej sen. Tihle gengsteři jsou ale tak retardovaní, že se jeden diví jak mohli přečůrat tamní administrativu a na výplatní listinu dát polovinu policejního sboru ve státech. Pravda, tlusťoch je spíš na obtíž, ale nakonec by se to bez něj neobešlo. Kdyby se však ta slátanina obešla bez poslední poslední čtvrthodiny, stálo by to za to, takhle finale akorát nasere. ()

danny79

Velmi dobry akcni thriller. Dokonce jeden z nejlepsich, ktery jsem za posledni dobu videl. Pribeh je trochu klise, ale zrovna tohle tema mam hodne rad. Denzel obcas pripomina MacGyvera a vse by pusobilo skutecneji, kdyby se scenar drzel vice pri zemi, ale akce je ale dostatek a je mimoradne kvalitni, film ma napjatou atmosferu a Denzel je nekompromisni vrazdici masina. Napeti od zacatku az do finale. ()

limalama

Danzel Washington jako mstitel proti ruské mafii?? Proč ne, za mě dobrý nápad. A úhlavní záporák, taky palec nahoru. Povedený thriller do sbírky. ()

KT_2011

Dobré se snoubí s průměrným. Velmi dobře řemeslně natočené, dobré momenty v příběhu, nápady. Přesto příliš mnoho hluchých míst, ale i ta jsou řemeslně dobrá. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /děj + zápletka americky přímočará, ale tak co čekat u takovéhoto typu filmu, pomalejší rozjezd a pár hluchých míst/, + /Denzel hrál dobře, Marton byl zajímavej záporák a měl docela charisma, žádný románek mezi Denem a Chloë - aspoň něco, žádný patetický kecy, dobrá akce/, hodnocení - efektní, docela povrchní, vlastně docela jednoduchý akční film, ale šlo to, docela se mi to líbilo, hlavně to nenudilo/docela/ a o to jde, u akčního filmu, děj nikdo neřeší, skutečně takový prequel k Man on Fire, poznámky - vlastně jednoduchý akční filmeček kterak americký hrdina zrušil zlé Rusy - mafiány a byl klid, ale příjemný a ještě mě tak napadá, jak se v Americe dá účelně využít nářadí pro kutily.... ()

Edwin44

Sice na tak dobrý jako Training Day, ale pořád nadprůměr dnešní tvorby. Hlavní hrdina na to jde dost přímočaře a s nikym se zrovna dvakrát nesere at už s grupou ruských mafiánů či se zkorumpovanýma poldama. Sice je trošku divný, že bývalý elitní voják najednou pocítí sounáležitost s mladou prostitutkou, ale tak je to akčňák ne filozofická kravina. Denzel se do hlavní role hodí, vlastně si ani nedokážu představit nikoho jinýho, max tak Statham. Na konci jsem doufal, ať se tenhle hlavní chladnokrevnej hrdina neutká s hlavním záporákem v pěstním souboji nebo podobně, naštěstí se tak nestalo další +. Sice je tam pár nelogickejch momentů, ale dá se to přežít za mě rozhodně spokojenost. ()

Denzel Washington chystá třetího Equalizera

Denzel Washington chystá třetího Equalizera