Assassin’s Creed

• Velká Británie Assassin's Creed (více)

Usvědčený vrah Callum Lynch (Michael Fassbender) je nedobrovolně vysvobozen z cely smrti jen proto, aby se stal součástí staletého boje mezi asasíny, templáři a španělskými inkvizitory. Jeho novým vězením se stává tajné zařízení Abstergo vybavené revoluční technologií Animus, která odhaluje v lidské DNA genetické vzpomínky a tím umožňuje vrátit se a prožít vzpomínky předků, které byly dosud ztracené v minulosti. Callum se díky Animusu propojí se svým prapředkem žijícím v Granadě a Seville v období španělské inkvizice v 15. století. Jmenuje se Aguilar de Nerha a je členem bratrstva asasínů, které už několik století vede skrytou válku s řádem templářů, svým odvěkým nepřítelem. Tajná organizace asasínů se zavázala chránit svobodnou vůli lidstva a snaží se zabránit tomu, aby se templáři s pomocí inkvizice zmocnili mocného artefaktu nazývaného Jablko Ráje. A právě tento artefakt je podle přesvědčení templářů nástrojem k ovládnutí celého světa. (Cinemart)

Diskuze

KevSpa

Věnoval jsem tomu jen jednu větu, kdybych byl z něčeho takového, požádal bych někoho ať to odebere jako závadný obsah :D. Jen mi prostě příjde divný bavit se o nefunkčnosti nelegální kopie hry na diskuzi o filmu na serveru o filmech, nic víc.

TheDarKnig

Ezio asi ne, ale Connor možná, ale zase proč to brát takhle nesystematicky... :-D prostě od jedničky... :-D

vyfuk

Tak Fassbender se vskutku hlavně na Ezia moc nehodí.. Ale toho Altaira by  zvládnout mohl, takže možná bude adaptace prvního dílu.

Beckwhat?: jistě, na to taky přijde řada :))

na příspěvěk reagoval vyfuk

TheDarKnig

:-D Svatá pravda.... akorát... trochu mě mate... Desmond a Altair měli logicky jiné obličeje... nevím jestli mám v jedné z rolí čekat jiné obsazení nebo mám čekat kouzlo make-upu :-D ...

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

vyfuk

některé věci budou muset změnit, hlavně pak ty, co se týkají herních mechanismů, ale mám pocit, že jinak by to měla být prostě adaptace, snad jedničky, ale tím si nejsem taky jistý. No uvidíme příští rok, resp. přespříští. Zatím můžeš (a můžeme) pařit :)

na příspěvěk reagoval vyfuk, Beckett51

TheDarKnig

No nevím :-D ... bojím se aby to nedopadlo, tak že se tvůrci skoro odvrátí od předlohy a udělají to podle sebe... pokud by to bylo promyšlený... tak to asi něco do sebe má, ale většinou je to pak o ničem :-) ...

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

vyfuk

tak něco společného s hrou to samozřejmě bude mít.. název :D Ale popravdě i všechno ostatní, co bys chtěl od filmu se jménem Assasssins Creed? Aby to byl Skyrim? :))

na příspěvěk reagoval vyfuk

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Rychleji

SPOILER! vždyť takhle už to je v AC4, nehraješ za Desmonda, ale za nějakýho týpka z Absterga, kterej vtupuje do Desmondových vzpomínek o.O

na příspěvěk reagoval Rychleji

Rychleji (hodnocení, recenze)

Nebo by ta postava mohla být i nějaký assassín, ale ne nutně Desmond.

Rychleji (hodnocení, recenze)

Ty  jo ... Zdá se mi to, nebo se tu fakt bavíte o tom, jak rozšlapat nelegálně nabytou hru?!
Já si koupil Skull Edition verzi a jsem spokojen. Mám trošičku problém v místech kde hoří oheň. Škube se to. A multiplayer má pořád tu nešťastnou tendenci být na hovno a vys*at se na servery (doma mám striktní NAT, v bytě mám střední).
Co se filmu týče, možná bych rád viděl příběh někoho jiného než přímo postav z her. Něco jako Walking Dead (komiks jsem nečetl, ale tuším, že seriál se s ním ne úplně ztotožňuje a hra jde úplně jiným směrem). Prostě se jen nechat inspirovat a dát Altaïra jako vedlejší roli. V příběhu ze současnosti (byl by-li) by mohla být hlavní postava templář, nebo zaměstnanec Absterga (jako v AC4), ale mít předka assassína.
Byla by tu i možnost, že by postava v minulosti nemusela být přímo jeho předkem, neboť si templáři našli způsob jak proniknout do vzpomínek cizích předků, ale to by asi nebylo ončo.

na příspěvěk reagoval Helo, KevSpa

Michalek

Ok, díky za radu. Jsem teprve na začátku, ale už teď vím, že je víc možností. Akorát se snažím zjistit, jak se dostat k pokladu podle té mapy. Na to jsem zatím nepřišel.

Michalek

Michalek (hodnocení, recenze)

Pilda,ale lepší je udělat si příběh tak na 80% a poté se s tím hrát ,vylepšovat ,poté je to totiž nejsynchronizovanější a máš nejvíc možností,co dělat .Takže podúkoly bych udělal až budeš mít příběh tak na 80%.Jinak zatím se mi to taky hodně líbí

Moena

Já také nemám moc času, chodím do práce, ale každý večer na nějakou chvilku si to vždy pustím. Tentokrát budu důkladnější a budu prohledávat všelijaké kraviny a nebudu se tolik věnovat hlavnímu příběhu. Chci aby mě ta hra dokázala zabavit na hodně dlouho, protože mám několik her, ale chytí mě 1 z 10 možná i z 20, takže je to těžké.

Moena

Tak díky, už to jede, konečně si zahraje zase něco pořádného. Vypadá to docela slibně od začátku.

Moena

Tak budu doufat, že se chyba spraví. Já osobně tomu moc nevěřím, není to zrovna dávno, kdy jsem ovládače aktualizoval, ale kdo ví, třeba budou jiné.

Moena

Víc lidí píše, že je problém s nVidii, ale těžko říct, třeba zase jen nějaké. Taky bych zkusil stáhnout nějaké ovladače, nevíš kde? Zkusil bych to, protože už nevím, co jiného. Nakonec budu muset skočit po originální hře a to se mi fakt nechce.

Moena (hodnocení, recenze)

Pilda17

Jo nVidii mám taky a stahoval jsem nějaký nový ovladače, kde byla přímo konfigurace na AC4, ale šlo to myslím i bez toho jen se mi to sekalo. Problém s černou obrazovkou jsem snad neměl. Buď špatně nakopírovanej Crack nebo ovladače. Nic jinýho mě nenapadá. Já hraju v klidu jak na ntb tak na stolním.

Moena

Tu jsem měl taky a nešla, dle všeho to vypadá, že problém mají jenom nVidia, ale těžko říct. Já hru spustím a vidím jen černou obrazovku, potom naskočí chyba a konec. Zkoušel jsem první verze, nešli, tak jsem zkusil SKIDROW, ten samý problém. Nakonec jsem si počkal a stáhl 23GB verzi od RELOADED a taky nic, takže už vůbec netuším co s tím.

Moena (hodnocení, recenze)

Pilda17

A kde to proboha stahuješ? :D SKIDROW verze jen stáhneš, nemusíš to instalovat, jen nakopčíš nejnovější Crack taky od skidrowa a hraješ. Jiný verze jsem jsem nezkoušel.

Echelon1

Za chvilkou jsou Vánoce, nemám na to vyhodit 1 000,- za hru, u který nemám 100% jistotu, že se u ní budu bavit a za týden to přestanu hrát. Kdybych měl každou hru kupovat, tak bych musel být milionář. Stačí, že solím prachy za nové počítače a notebooky, to jim musí stačit, ty společnosti jsou stejně různě propojené.

Netflix oznámil hraný seriál Assassin’s Creed

Netflix oznámil hraný seriál Assassin’s Creed

27.10.2020

Po Borderlands, The Last of Us, The Division, Just Cause a mnoha dalších videoherních adaptací oznámených v posledních měsících a letech se teď nově dočká již druhého pokusu o adaptaci také populární… (více)

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

12.08.2019

Margot Robbie na lovu nacistů

Margot Robbie na lovu nacistů

06.09.2018

Australská herečka Margot Robbie (Sebevražedný oddíl) a v posledních letech čím dál populárnější belgický herec Matthias Schoenaerts (Rudá volavka) si zahrají hlavní role v novém drsném thrilleru z… (více)

Kdo natočí Call of Duty?

Kdo natočí Call of Duty?