Enšpígl

S ohledem na společnost o které film pojednává jsem čekal trošku jinou dávku než takovýto čajíček. Pár scén napovědělo, kudy se měl ubírat celý film, aby bylo napětí tak husté že by se dalo krájet, ale tady to rozkrájel Brad Furman dřív než bylo třeba. Víc Dianky by taky neškodilo, ale to je spíš osobní záležitost. ()

Aljak

Takéto gangsterské krimi-drámy moc nemusím, ale tento námet bol pre mňa dostatočným lákadlom, aby som sa na to pozrel. Ale nejako som sa v tom celom dejovom rámci strácal a miestami nebolo ani jasné, kto je vlastne kto a akú rolu v tom celom zohráva. Samozrejme, tie hlavné postavy boli jasné a ľahko identifikovateľné. Ale celkovo ten štýl mi akosi nesedel a nedokázal udržať moju pozornosť. Bolo to zdĺhavé a niektoré scény prehľadnosť skôr komplikovali ako zlepšovali. Najlepšia bola scénka keď bol Bob na výročnej večery so svojou ženou a doniesli tú tortu :D ()

Lischai

Překvapení ze Student Agency! Hodný family man Bryan Cranston musí jít undercover z domku na předměstí do prostředí úplně mimo jeho ligu, mezi drogové boháče v ohromných vilách a zabijáky, co střílí bez ptaní. Je to takové hollywoodsky uhlazené, takže všichni agenti jsou hrozně schopní a nedělají chyby, neexistuje policejní byrokracie a i nejtvrdší mafiósové jsou vlastně v pohodě pánové... takže pokud jste viděli Narcos, bude vám to připadat možná až moc sluníčkově milé. Ale je to svižné, zábavné a napínavé, takže jako příjemný, po srsti hladící thriller dobrá volba. ()

gogo76

Už som dlhšie nesledoval film s drogovou tématikou, naposledy asi Sicario, ale toto je vydarený film. Obsadenie skvelé, Meno B. Cranston som veľmi nepoznal, jeho seriál Perníkový tatko som nevidel. Po tomto si ho budem pamätať . J. Leguizamo to je klasika, jednoducho stávka na istotu. Má na tieto role všetky predpoklady, Tvár, pichľavé oči, rodený latino a jazyk mexicano, ten týpek hravo zapadne medzi bandu mafiánov a drogových dealerov. Film má mnoho napínavých scén, pretože hlavní hrdinovia nasadzujú svoj krk každý deň, a nikto netuší, ktorý môže byť ten posledný. Príbeh dobre dopĺňa i rodinná linka hlavného predstaviteľa i mladá "falošná nevesta" v podaní D. Kruger. Skutočná postava Roberta Mazura vraj bola na premiére filmu a vyjadril veľkú spokojnosť. Ja tiež. 80%. ()

kulyk

Chuan Pablo asi ani netušil, jak si na něm jednou zástupci hollýchúdů (i jejich přilehlé transoceánské okolí) namastí kapsy u kaftanů, jelikož mají pod jarmulkou a prachy jsou třeba, neboť velký nos tlusté lajny žádá... Ale dobře tomu tak, se střídavými úspěchy se na vlně narkobaronských útrap (víceméně) daří nejen co do zisků, ale i sledovatelnosti. Infiltrátor patří do té lepší ligy, čtyřku nedám jen proto, že mi (na rozdíl od valné většiny spolusledovatelů) přišel Cranston uvěřitlný asi tak, jako Tomio coby bojovník za čistou rasu. Třikrát závorka. Není to příliš? ()

• Když Bob Mazur (Bryan Cranston) slaví s manželkou v restauraci výročí, stěžují si, že dostali špatná místa, protože neměli rezervaci. Přitom ale měli objednaný dort i s blahopřáním. (Milan25)
  • Film se odehrává v roce 1985 a na jedné prodejně lze vidět logo „Lotto“. Loterii bylo možné na Floridě poprvé vsadit až v roce 1988. (vojacekr)