kaylin

Bryan Cranston zase dokazuje, jak je velkým hercem a jak dovede svými schopnostmi ohromit. V první chvíli jsem mu jeho postavu vůbec nevěřil, ale stačilo, aby příběh trochu plynul, a všechno bylo jinak. Je zde jasnou hvězdou, ale nestrhává na sebe nutně pozornost, je hvězdou pro příběh, který bohužel ke konci vyznívá trochu obyčejně. ()

Johnny.ARN

Veľmi pôsobivý film, plný inteligentného humoru medzi riadkami, opäť skvelého Cranstona a všemožných praktík, či už na strane kartelu ale fízlov. Isto to niekomu príde nudné, ten to zjavne nepochopil a neprecítil. Plno rôznych charakterov, zaujímavých udalostí, vymazlenej kamery a krásnych exteriérov. 4 z 5 ()

lamps

Vyspěle podaná špionážní story, která nenudí a výborně rytmizuje vyprávění, ale přece se jí zcela nedaří zdůraznit a využít osobní linii, a ve finále tak dosáhnout výraznější emocionální odezvy. Postavy manželky a Diane Kruger a jejich vztah s hlavním hrdinou nejsou rozvedeny tak, jak by jinak psychologicky laděný scénář vyžadoval, a Furman tak nabízí v podstatě jen hodně kvalitní a napínavou konverzačku, okořeněnou pár úmrtími a překvapivými momenty (Cranston vyšilující v restauraci před vyděšenou manželkou je nezapomenutelný). Přesto je dobře, že tyhle staromilné žánrovky stále vznikají - jsou pořád uvěřitelnější a sympatičtější než všechny akční atrakce dohromady. ()

Fíla

Pro mě skvělá záležitost! Diane Kruger na jedničku a Bryan Cranston také skvěle. Film má velice dobré tempo, nenudí Vás. Ani dialogy a ani tím, co se zrovna děje v akci. Neříkám, že se jedná o film, na vrcholu, ale říkám, že se jedná o film, který je srovnatelný se špičkou. Role infiltrátora, musí být neskutečně těžká. Jedna chyba, jedno chybné slovo, jeden chybný moment a může být po Vás. Pablo Escobar si nejspíš myslel, že je drsňák, ale ve skutečnosti, je pro mě drsňák Robert "Bob" Mazur. Muž, který se dokázal vměstnat i s trochou potřebného štěstí, mezi drogové bosse, spadající pod Pabla Escobara. Zde, sehrál Bryan s Diane Kruger vynikající dvojici. Zpočátku se mi esteticky nezdálo, že se Ti dva k sobě hodí, to ale vynahradili svými hereckými výkony. Nádherná Diane a zkušený Bryan. Ono se to nedá srovnávat s filmy, jako jsou Kokain. Zde se jedná o film, který nám ukáže, pohled z druhé strany a tohle dílo, se velmi povedlo. ()

Kaka

Bohovské téma drog a příběh kde se mihne i ten nejpovolanější z nejpovolanějších - látka jak stvořená pro epický, nebo alespoň hodnotný film. Proto je velká škoda, že The infiltrator vypadá spíše než prvotřídní pecka jako hrdý zástupce rohových dvd půjčoven, kterého si budou půjčovat jen skalní fandové žánru. Mít to lepší layout, kultivovanější, epičtější zpracování a ostřejší tempo, určitě by to bylo mnohem zábavnější. O chlup lepší, než ultraprůser Black Mass, ale z dost podobného těsta s podobnými neduhy. ()

• Části filmu se natáčely na letišti Dunsfold Aerodrome. Na tomto letišti se také natáčel Top Gear (od r. 1978). (kellne)
  • Filmovanie snímky prebiehalo predovšetkým na Floride v meste Tampa, v kalifornskom San Diegu, či na viacerých miestach v Londýne a jeho okolí. Natáčalo sa aj na britskom letisku Dunsfold Aerodrome, ktoré vybudovala kanadská armáda počas 2. sv. vojny. (MikaelSVK)