Po tragických prožitcích v minulosti se nejlepší kamarádky Jenna a Renee vypraví do chatky u jezera, aby se pobavily a odpočinuly si. Spolu s nimi jedou Michael a Ian. Slibně vypadající víkend se však změní v noční můru, neboť jsou uzamčeni v horké sauně. (LIVINGDEAD)

ricci.s

Pekne nakrútený thriller (hororom by som to veľmi nenazýval) so sympatickými hercami. Trojica kamarátov sa snaží dostať z jednej sauny, to je vlastne asi tak všetko. V druhej polovici to podľa očakávania poriadne naberie na obrátkach a začne sa celkom drsné psycho. Podobný film tu už síce bol (The Steam Experiment), tento je však omnoho lepší - je to drsnejšie, napínavejšie, technicky omnoho lepšie zvládnuté a aj herci hrajú presvedčivejšie, takže to pôsobí dostatočne reálnym dojmom. Dostal som vlastne presne to, čo som podľa traileru očakával (ani o štipku navyše), takže u mňa celkom spokojnosť. ()

Dellamorte

Tu teda nie je veľmi o čom. Bitches / Body boys / Party / Food / Funny / Cabin...& sauna. To posledné Ma dotiahlo k tomuto hodnoteniu, lebo viem, že SAUNA je fayn. V takomto podaní a poradí po všetkých možných aj nemožných priestoroch ( pivniva / chladnička / spálňa / kuchyňa / podkrovie / garáž / babyroom /...to nevezmem. Bez obáv - najbližšie nás očakáva nasekaná, pripitá 9členná partia prehulených blbečkov rôzneho pohlavia a to priamo na Verejných toaletách, v jednej kabínke, kde sa to hemží Found f*uck Tapes, len taký rachot. Pre ženy vybruškovaný molodec / pre molodca silne napučaná buchta. Ak niekto nevidí ten zámer vyblýskať " nasaunovanou" formou teen divácky potenciál, tak si to claustroužije. ()

Pepinec

Tak zaprvý: zůstat zavřenej v sauně se dvěma kočkama v bikinách není horor, ale sen. Zadruhý: ačkoli by se mohlo zdát, že čučet na lidi zamčený v sauně musí bejt buď vrcholnej erotickej zážitek anebo horor, zůstalo to někde s gatěma na půl žerdi. Zatřetí: ať už se to logice s napětím líbí nebo ne, do filmu patřej a basta. A konečně začtvrtý: když se na začátku filmu píše "založeno na skutečných událostech" a na konci potom "všechny postavy a události jsou fiktivní", mám dát o hvězdičku míň nebo víc? (Challenge Tour 2015, film č.4) ()

Hrabka

Průměrné thrillerové představení, které těží především z netradičního (uzavřeného a malého) prostoru. Tento koncept, ať už se odehrává v jediné místnosti (Exam), v atomovým krytu (The Divide), výtahu (The Devil), na lanovce (Frozen) nebo třeba v rakvi (Buried), mě ve spojení s žánrem thriller a horor dokáže prakticky vždy zaujmout. To samé se dá říct o tomto filmu, který se v českém provedení bude zřejmě jmenovat 120°C. Klasický (primitivní) úvod je vystřídán hlavní zápletkou, která mě v jistým momentech velmi mile překvapila, následuje celkem slušný napětí, pár slabších momentů zvenčí a trocha toho divnýho chování, kterého je podle mě ještě docela únosná míra (některý podobný kousky jsou na tom o dost hůř a ono taky dost těžko soudit, jak by se člověk v takový situaci zachoval, když se do ní vlastně nikdy nedostal), a vše vyústí v konec, který teda nestojí za moc, ale těsně před koncem se tam zase najde úsek, který dokáže potěšit... Celkově vzato bych to v rámci žánru hodnotil pozitivně, existuje takový množství dementních hororů (thrillerů), že tenhle kousek si v těch lepších, minimálně průměrných vodách zaslouží být. 60% ()

George Stobbart

Mne to pripadalo ako jedna nekonečne dlhá epizóda z nejakého teenagerského seriálu, kde troch hlavných predstaviteľov (model, modelka, hysterka) zavreli do sauny a nechali tak. Nie sú si istí, či sa tam zavreli sami, alebo im chcel zavariť niekto iný a objasní sa to samozrejme až na konci. Dovtedy to však je dosť zdĺhavé, nudné, jednotvárne a otravné, s niekoľkými dementnými náhodičkami. 2 hviezdy dám, ale znovu by som to nepozeral ani keby ma mali zamknúť do sauny. ()

• Natáčení probíhalo ve městě Tbilisi. (Terva)
  • Scout Taylor-Compton a Tyler Mane se již setkali na plátně filmů Halloween (2007) a Halloween 2 (2009), kde ztvárnili role sourozenců Laurie Strode a Michaela Myerse. (korbitch22)