Girlhouse

Vysokoškolačce Kylie (Ali Cobrin) nedávno zemřel otec a její matka bohužel nemá na její studium dost peněz, proto se Kylie rozhodne přijmout nabídku pracovat na erotickém live chatu v luxusní vile Girlhouse.
Bohužel mezi uživateli se skrývá i psychopat Loverboy (Slaine) a je jen otázkou času, kdy mu jen monitor počítače nebude stačit. (korbitch22)

rollman1

Konečně!!!! PO dlouhých letech trápení s hnusnými, nudnými a céčkovýmu slashery ke mně dorazil Girlhouse a nemůžu dělat nic jiného než jásat až do 8. patra. Grilhouse obsahuje vše co takovej slasher má mít. Charismatického, nabušeného a slizkého zabijáka se skvělou maskou, který dokáže nahnat hrůzu a vymyslet si hezké mordy. Také zde nechybí pěkné broskvičky, kozičky, gore a také atmosféra. Co víc si přát. Tohle byl orgasmus přímo z nebe. Jako fanoušek slasheru dávám plnou palbu. Nefanoušci, klidně si tu hvězdu uberte. ()

EvilPhoEniX

Ták a je definitivně rozhodnuto, prozatimní nejlepší horor roku je zde a tuším lepší slasher letos ani neuvidíme. Kdo by jen čekal, že z tak nenápadného posteru a neoriginálního názvu vznikne tak skvěle řemeslně špičková záležitost. Nedávný opruz Wyrmwood může jít bezesporu do kouta brečet. První hodinka velmi působivá, krásné děvčata non stop monitorovány ve vile, takže nechybí striptýz, provokace, svádění a oku lahodící nahota ! Poté začne slušivý teror v čele s vynikajícím záporákem alá Modern Leather face( nekecám, maska, pohyby, reakce, čekal jsem pouze kdy z poza hřbetu vytáhne chainsaw) se naštve a vezme vše do svých rukou. Od téhle chvíle začíná ultimátní jízda, která má říz a byť né všechny vraždy jsou šťavnatě krvavé, jak by být mohly, tak neurazí vyloženě žádná. Takhle královsky jsem se už dlouho nebavil. 80% ()

Real Tom Hardy

"I AM NEVER GOING TO ANOTHER PORN SITE AGAIN... AND I AM DEFINITELY GOING TO NEED THERAPY." ---------- Dlho som rozmýšľal, čo s hodnotením. Film má pre mňa dve časti – pred vraždením a po ňom – sonda a slasher, kdežto prvú hodnotím vysoko kladne a druhú opozitne. Je síce pravda, že film hodnoverne nereprezentuje dané odvetvie pornopriemyslu v celkovom ponímaní (tobôž nie ostatné snímky a tento z nich prakticky vychádza najlepšie), psychológia vystupujúcich dám a sledujúcich však bola solídne spracovaná. Keď sa prejde k vraždeniu, tam strácam kompetentnosť, pre mňa je to stále o tom istom a inovácie v tom, ako kreatívnejšie skonať a ako viac krvi preliať, ma nezaujíma. Zo súčtu týchto dvoch faktorov mi vychádzajú tri hviezdy. K obsadeniu jednej slečny sa vzťahuje aj jeden dlhý osobný príbeh, za ktorý by som dal najradšej päť, ale tak to nefunguje. Replay už čoskoro. ------ (9.4.2020) Spokojnosť aj po druhý krát... x) ()

heyda

Film jde kvalitativně rozdělit na 3 třetiny. Úvodní třetina je fantastická, skvělý start, sympatické seznámení s jednotlivými osobami, parádní plíživé napětí a očekávání, co z toho vyleze = jasných 5 hvězd. Druhá třetina maličko ztrácí, děj i napětí občas vázne, ale herecké výkony super = 4 hvězdy. Na závěr přichází poslední třetina, kde se už jenom vyvražďuje a bohužel tahle část je plná nejrůznějších klišé a logických děr. Je to škoda, protože jsem ještě v polovině filmu chtěl tenhle slasher vychválit a hodnotit maximálně. Takhle to musím zprůměrovat, takže za 4 hvězdy. :) ()

Ten Druhy

Pekne natočené, vôbec nie hlúpe a prvoplánové, hoci sa to drží osvedčenej scény. Možno trochu mačistické, no mne to neprekážalo. Aj vo chvíľach, ktoré bývajú v slasheroch zvyčajne hluché sa dalo na čo pozerať. Hneď na začiatku je pekný návrat do 80. rokov, do traumatického detstva psychopata Loveboya, ktorý objasňuje dôvod jeho počínania v dospelosti. Navonok je to nepríjemný spotený tučniak, ktorý však dokáže preniknúť do prísne stráženého systému "dievčenského domu" a ovládať ho, teda je aj pomerne inteligentný. Tento nepomer musel bolieť a odraziť sa na jeho psychike. Loveboya určite budete nenávidieť. Ja osobne som neznášal najmä zrýchlenie tohto mastného grázla, ktorý zneužíval moment prekvapenia. Bodycount dosiahne číslo desať, pričom obete nie sú celkom bezbranné a navyše niektoré z nich nezomierajú ihneď. Ako plynie čas, narastá aj zlosť a túžba ukončiť už tie jatky. Takže, film má potrebnú dynamiku a v rámci žánru je to excelentný počin. ()

• Natáčanie prebiehalo na predmestí kanadskej metropoly Ottawa s názvom Kanata. (Real Tom Hardy)
  • Slaine uviedol, že maska bola značne nepohodlná a nasadzovať a zosadzovať ju mohol len s pomocou druhých, preto ju mával na sebe väčšinu času. (Real Tom Hardy)
  • Mnoho skladieb zo soundtracku bolo naspievaných hercom, ktorý si zahral záporáka – Slaine. (Real Tom Hardy)