Girlhouse

Vysokoškolačce Kylie (Ali Cobrin) nedávno zemřel otec a její matka bohužel nemá na její studium dost peněz, proto se Kylie rozhodne přijmout nabídku pracovat na erotickém live chatu v luxusní vile Girlhouse.
Bohužel mezi uživateli se skrývá i psychopat Loverboy (Slaine) a je jen otázkou času, kdy mu jen monitor počítače nebude stačit. (korbitch22)

TheDon

Nebudu to hodnotit v superlativech, protože si to žádný nezaslouží. První trochu větší polovina je Pretty woman, jak by vypadala v dnešní době. Pak Slaineovi rupne v bedně, nastává Swordfish-operace úchyl umí používat počítač a telefon. Poslední část filmu je pátek třináctýho, bez Jasona. Je pravda, že tam hraje pár pěkných holek, ale taky neznamená,že když jsou tam dvakrát vidět kozy, tak tomu vpálím plnej počet. Slabší tři. 45% ()

Zayl

Zesměšnit z mládí frustrovaného otylého psychopata se nevyplácí, o tom se mohly přesvědčit i (polo)nahé dívky z Girlhousu. Stačilo k tomu pár hackerských triků, chuť pocuchat několik pěkných obličejů a z vily plné děvčat, kompletně místnost po místnosti monitorované, se už neozývá vzrušivé sténání, ale jen nářek obětí. Inu, zabiják se rozhodně nebojí zašpinit a vymýšlí celkem zajímavé odchody ze světa. Jsem rád i za to, že si nasadil masku, vylepšilo to dojem a za jeho poctivou práci není problém přimhouřit oči nad logikou. Parádní slasher za čisté čtyři hvězdy. ()

Eliott

Solidní vybíjená z uzavřeného prostředí odlehlé porno vily. V té se nachází sedm svůdných dívek, občas nějaký ten VIP zákazník a několik security hlídačů. To vše pod drobnohledem kamerových systémů. Ani tak však bezpečí není zaručeno a karty dosti zamíchá zhrzený divák. Ačkoli dílo nebylo špatné a příběh byl dostatečně poutavý, v zásadě mne to nijak neohromilo, ani nešokovalo. Dalo se to se zájmem dosledovat od začátku až do konce, určitě tomu však chybělo něco navíc. Něco co by tento film odlišilo od pouhého průměru. Podobných filmů jsou totiž tucty. Nepomohlo ani, že vraždy nebyly nijak zvlášť nápadité a choulostivé scény probíhaly často mimo záběr. Mimo to mi neštymovaly některé vztahy, které jakoby působily dosti uměle a přehnaně. Nakonec hodnotím spíše nadprůměrně, ale na víc, než tři hvězdy to prostě nemá. 68% ()

*CARNIFEX*

Najznámejším a najrozšírenejším ženským remeslom bola odjakživa prostitúcia. Nakoľko si chce Kylie, ktorá je mladou, krásnou študentkou, privyrobiť na školné, vstupuje do jemnejšej formy tejto brandže, kde v agentúre "GirlHouse" ponúka služby luxusnej striptérky cez internet. Podmienkou je nasťahovanie sa do obrovskej vily, kde bude po dobu niekoľkých týždňov prebývať so svojimi "kolegyňami ". Kompletne každá miestnosť je 24 hodín neustále monitorovaná množstvom rozmiestnených kamier, čo na jednej strane prináša dokonalý pôžitok zákazníkovi, ale i pocit absolútneho bezpečia pre dievčatá, pred vonkajším svetom. No čo ak je za monitorom násilnícky vrah, ktorý je poháňaný opiátom lásky, pričom samotný, moderný security systém, pre neho nie je žiadnou prekážkou. Kylie, no nie len ona, by sa mala mať na pozore! "LOVERBOY" prichádza! Po nadštandardnom úvode, ktorý (viditeľne) zdvihol latku privysoko, nastáva hodina "temna", ktorá ma takmer unudila na smrť. Následné okolnosti výpadku signálu v mobile potvrdzujú fakt, že nie len Ja som nespokojným zákazníkom "O2" (toto už je taká hororová, otrepaná klasika). Následne sa síce dej rozbehol, no miestami, keď už išlo konečne do tuhého, divák vidí menej ako by sa prial, čo je vzhľadom k hororovému gore prvku, ktorý je pre slasher príznačným, ako pre exekútora súdne rozhodnutie, fakt veľká škoda. "GirlHouse" nie je špatný slasher, no do pozície "favorita" roku by som ho (Ja osobne) určite nepasoval - 60%. ()

Real Tom Hardy

"I AM NEVER GOING TO ANOTHER PORN SITE AGAIN... AND I AM DEFINITELY GOING TO NEED THERAPY." ---------- Dlho som rozmýšľal, čo s hodnotením. Film má pre mňa dve časti – pred vraždením a po ňom – sonda a slasher, kdežto prvú hodnotím vysoko kladne a druhú opozitne. Je síce pravda, že film hodnoverne nereprezentuje dané odvetvie pornopriemyslu v celkovom ponímaní (tobôž nie ostatné snímky a tento z nich prakticky vychádza najlepšie), psychológia vystupujúcich dám a sledujúcich však bola solídne spracovaná. Keď sa prejde k vraždeniu, tam strácam kompetentnosť, pre mňa je to stále o tom istom a inovácie v tom, ako kreatívnejšie skonať a ako viac krvi preliať, ma nezaujíma. Zo súčtu týchto dvoch faktorov mi vychádzajú tri hviezdy. K obsadeniu jednej slečny sa vzťahuje aj jeden dlhý osobný príbeh, za ktorý by som dal najradšej päť, ale tak to nefunguje. Replay už čoskoro. ------ (9.4.2020) Spokojnosť aj po druhý krát... x) ()

• Slaine uviedol, že maska bola značne nepohodlná a nasadzovať a zosadzovať ju mohol len s pomocou druhých, preto ju mával na sebe väčšinu času. (Real Tom Hardy)
  • Natáčanie prebiehalo na predmestí kanadskej metropoly Ottawa s názvom Kanata. (Real Tom Hardy)