Býval člen elitní zásahové jednotky, nyní se z něj stal hledaný uprchlík. Joey (Jason Statham) utíká před svou minulostí, kterou je dohnán, až k vojenskému soudu. Nyní na dně, hnán touhou po pomstě se Joey přidává k londýnskému podsvětí, kde bere spravedlnost do svých rukou. Podaří se mu dosáhnout svého vykoupení? (Intersonic)

Diskuze

mzss1

A to už Statham ani nejde do kín? Dúfam v rýchle vzkriesenie kariéry, inak bude zle. Aj keď verím, že FF7 a Exp3 budú super, ale mohol by už opäť preraziť aj nejkaým sólo filmom. Uvidíme ako skončí Homefront.

na příspěvěk reagoval mzss1, m.a.t.o.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Tak 28/6 do USA na DVD ? Tak k nám do 14 týdnů by to mělo dorazit, možná ještě dřív, počkat si na tit a konečně to bude :)

Horší jak Parker to snad nebude :)

ywo666

Myslim si, ze Statham s vedlajsimi ulohami problem nema...a onedlho ho uvidime aj ako zaporaka...cize vyzera to tak, ze nema az take velke ego :)

m.a.t.o.

Myslím, že u nich ale zohralo úlohu aj ego. Ak sa udrží vo forme  bude brať záporné a vedlajšie úlohy môže prežiť. Samozrejme nečakám, že bude mútiť vodu do sedemdesiatky. Ale aby ten úpadok neprišiel predčasne.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

ywo666

Nuz ja sa obavam, ze o par rokov uz bude na DVD urovni Seagala ci Van Dammea. S tym sa nic neda robit. Uz aj vacsie hviezdy nez Statham ledva "prezivaju".

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

ywo666

no hej, ale ja si nemyslim, ze on za to nejak moze. On ten svoj standard zahra vzdy. Problem je, ze nedostava ponuky take aby ho to vytiahlo niekam vyssie. Sam vies, ze dnesne akcne filmy, ktore maju vacsi komercny uspech su uz o niecom inom ako to na co ma predispoziciu on. Suhlasim, ze je ho skoda, ale co narobi ked niesu ponuky. Ja si myslim, ze je chyba, ze sa sral do Hollywoodu. Mal ostat v anglicku a tam mohol byt hviezda a tocit co chcel. Anglani maju dobre filmy. V USA natocil okrem expendables a Crank same kokotiny...

stuntmanMIKE

Tak za to si Jason môže sám. Časť fanúšikov si získal v Ritchiehio filmoch. Ale také už dlho nenatočil. Časť šialeným Crankom. Ale to už budú tiež 4 roky. Časť kuriérom. Ale tam to posral tretím dielom. Za posledné roky stojí za niečo iba Expendables, kde je len jeden z mnohých. Teraz sa do pustite, že spravil napríklad Safe a Killer elite, ale to nie sú filmy, ktoré by mu získali nových fanúšikov. Maximálne uspokoja časť skalných. Mal by rýchlo spraviť niečo na čo sa bude spomínať ešte roky. Niečo pri čom budú aj masy uznanlivo kívať hlavou. Lebo ja nechcem aby postupne klesol na úroveň Seagala, Van Damma prípadne Kilmera a Slatera.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

m.a.t.o.

Ak chce Statham točiť dobré filmy musí začať zarábať. Ja neodsudzujem film. Ale už len nešťastne zvolený prívlastok akčný môže vyvolať plané nádeje. Keby je tam krimi/thriller/drama. Je to v pohode. Inak ja som reagoval na začiatku na konkrétny príspevok. Vôbec som nevedel že to vyvolá takú odozvu, lebo som nemal pocit, že to bolo napísané nejak kontroverzne.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

ywo666

Nakolko ide o cisto britsky film (ten popisok USA tu na csfd je dost mimo), tak predpokladam, ze to nebude mat nejaky extremny rozpocet, pricom trzby mozu byt +- na urovni Blitz-u. Ak to pojde v kinach aj v USA tak si myslim, ze iba v zopar. Cize trzby by som nejak neriesil v tomto pripade.

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

ywo666

nemyslim si, ze sa od toho odvijaju trzby... a privela akcie niekedy skodi... Taky Jack Reacher tej akcie tiez nemal tolko a bol z toho slusny akcny thriller... Tie trzby su skor podmienene tym, ze statham nema az taku fanusikovsku zakladnu ako by sa mohlo zdat. Predsa len je anglan a v amerike velke uspechy nezne... takze tak

m.a.t.o.

Videl skoro všetky jeho filmy. To že vie hrať ukázal už prvými filmami. Až od kuriéra je za drsňáka. Akurát teraz je Stathamových akčných fanúšikov veľa. Takých, ktorí ho vyhľadávajú primárne pre herectvo je minimum. Ja som nepovedal, že to bude zlý film. Len som krotil nejaké nádeje na akčný masaker. A nech je ako chce. Málo akcie Stathamovým filmov v tržbách nepomôže. A to je proste fakt.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, m.a.t.o.

ywo666

Neviem ci si videl The Bank Job. Ak nie, tak si to pozri. Myslim si, ze tam Statham ukazal, ze vie aj hrat ked velmi chce :)

Ouwen

To rozhodne nevyzerá alo akčný náhul s fightami. Trailer neukázal moc akcie a spomína sa tam skôr žáner dráma a thriller. A Steven Knight tiež nie je práve akčný masakrátor. Jason si asi chce dokázať, že je dobrý herec. Čo sa mu ale môže vypomstiť.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Uživatel SeBig smazal svůj příspěvek.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

doufám, že to bude akční náhul s fightama, ale trailer mně se zalíbil. Měli jste vidět můj stupidní úsměv :D

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Celkom ujde. Nevyzera to na taku bezmozgovu zbesilost ako Safe, ale ten dirty style moze byt.

Tom Hardy a napínavých 90 minut

Tom Hardy a napínavých 90 minut