Transformers: Zánik

• USA Transformers: Age of Extinction (více)

Automechanik Cade Yager (Walhberg) se snaží uživit sebe a svou dospívající dceru Tessu (Nicola Peltz) opravováním hodně nepojízdných vraků. Zoufale se mu nedaří, ale jen do doby, než se z jednoho roztřískaného náklaďáku vyklube Transformer a zrovna ten nejdůležitější – Optimus Prime. Cade z toho jen těžko může mít radost, protože Amerika se ještě úplně nevzpamatovala ze souboje „hodných" Autobotů se „zlými" Deceptikony, který na konci třetího dílu zlikvidoval půlku Chicaga. Čtyři roky poté jsou všichni zástupci téhle mimozemské rasy na indexu a elitní vědecké mozky se snaží vytvořit pozemské Transformery, kteří by účinněji čelili podobným hrozbám. Z minulosti ale víme, že cesta do pekel bývá dlážděná dobrými úmysly, a jinak tomu nebude ani v tomto případě. To však Cadea příliš netrápí. Zatím. Jako nový lidský parťák toho nejslavnějšího z Transformerů se ocitl nejen v hledáčku americké vlády, ale pronásledují ho i Optimovi krajané. Do toho všeho se jeho dcera zamilovala, s čímž jako otec rozhodně nemůže souhlasit. Čtvrtí Transformers kromě Wahlberga v hlavní roli přinesou ještě jednu zásadní novinku – Dinoboty, což jsou mechaničtí tvorové, kteří vypadají jako prehistoričtí ještěři. Vítejte v transformovaném Jurském parku. (Bontonfilm)

Diskuze

st.ranger (hodnocení, recenze)

Ben111

Asi tak. Vzhledem k přemrštěné délce to vidím na úvodní proslov co se stalo po Chicagu, hodina seznamování s lidmi plná debilního humoru, občas nějaký ten robot, pak si přijedou agenti pro Optima, ten svolá Autoboty, lidi pošlou na Autoboty Galvatrona, přiletí Lockdown, unese Optima, následuje vysvobození a poté se dají dohromady s Dragoboty, aby odvrátili další invazi.

na příspěvěk reagoval Lumicko, CANNIBAL

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Transformers 5 potvrzeny na 2016, splu s dalsimi trhaky.

2015

GI Joe 3
Star Trek 3

Paranormal Activity 5

Hansel and Gretel 2

Take byl prirazen do roku 2016 na 15. cervence  pokracovani Bourne Legacy spolu s Jeremym Rennerem.

Rook 2016 vypada na nabuseny rok.

na příspěvěk reagoval CANNIBAL

Ben111

Ben111 (hodnocení, recenze)

st.ranger

Tak ono se to dalo očekávat, já předpokládám že většinu filmu budou dostávat Autoboti na prdel a pak v závěru přijdou právě s Dinoboty a všechno zase zachrání. :)

na příspěvěk reagoval st.ranger

hatapa

hatapa (hodnocení, recenze)

st.ranger

asi bych si vsadil ze to fake neni a ty poznatky by tomu odpovidaly...mimo to dnes byla premiera v hong kongu tusim takze recenze budou vylezat ven

Ondr@932

Ondr@932 (hodnocení, recenze)

Tak teď to změnil IMDb na 166 minut a CSFD to zase vrátil zpět :-D Mají v tom nějaký zmatek, přehazují to jak horký brambor :-D

na příspěvěk reagoval Lumicko, CANNIBAL

Uživatel CANNIBAL smazal svůj příspěvek.

kery-

kery- (hodnocení, recenze)

Akira777

Tak jako porovnávat animáka s pokusem od Baye který je cílený na úplně jinou (věkovou) skupinu lidí je trochu od věci. V hraných Transformerech postavených na vizuálních a zvukových orgiích bych určitě nečekal Optima jak s mečem valí na dinovi a řve UUUAAAAAH!

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Zaujímavé: CinemaCity u nás má predpremiéru v stredu 25.06. a ponúka... (teraz to príde) predstavenie s CZ titulkami a SK titulkami :-D

(hodnocení, recenze)

Elles

S Dinobotem jsem si hrával . Byl to prostě robotickej dinosaurus. Krásné dětství :P

Elles

Elles (hodnocení, recenze)

Dinoboti ?? OMG ... Mi zní jak z reklamy na Disney channel určenou pro 8 letý děti. A to sem si myslel, že Transformers nemůžou bejt víc trapný. Měnící se autíčka na roboty a teď do toho na završení dát dinosaury. Ne todle už je fakt moc.

na příspěvěk reagoval Akira777, CANNIBAL

(hodnocení, recenze)

Zánik je ve skutečnosti kamufláž pro slovo začátek..kdyby někdo nevěděl.

na příspěvěk reagoval GAZ789

CANNIBAL

CANNIBAL (hodnocení, recenze)

Lumicko

Tak já tady nahazuju a opravuju ledacos, tak s tim problém nemám. Ale kolikrát je tu v databazi takovej bordel, že mám někdy chuť s tím praštit. A nikdo s tím nic nedělá  a opravit to taky nemůžu, páč Pornáč je natvrdlej, a vymejšlí si nesmyslný zákazy. A to pak znamená, že ty data vůbec neodpovídají skutečnosti. :(

Panasonixn

Panasonixn (hodnocení, recenze)

Bude to nějak jednoduše řečeno... Prostě vzali ten kov z nějakého decepticona, kterého tam někde roztříleli... Navíc, to co měli na stole mi přišlo ksichtem, jak megatron... No a ten kov má nějakou paměť a bum a proto budou s decepticony... :-D :-D :-D

Lumicko

Lumicko (hodnocení, recenze)

CANNIBAL

Dik moc ze si to opravil a ze sa o to staras!!! :)))

- Uz sa neskutocne tesim...

-To ze ludia dokazu vyrabat  stingerov je dost zvlastne ale bola tam vlastne ta scena ako skumali trasnformerov a ze rozlustili to tajemstvo kovu tak to dava zmysel a hlavne aj kvoli tomu ze su to vlastne len dialkovo riadene stroje.
- Podla mna Megatron / Galvatron. Nejak ziska  pamet / spomienky z5 a zacne si uvedomovat sam seba kedze je vlastne postaveny zo suciastok Megatrona
- Podla mna je dost pravdepodobne ze sa stingerovia nejak vymknu z kontroly / ovladnu ich nejak decepticoni

na příspěvěk reagoval CANNIBAL

Transformers nabírají scenáristy

Transformers nabírají scenáristy

23.05.2015

Čtvrtý díl Transformers utržil 1,1 miliardy dolarů a stal se nejvýdělečnějším filmem minulého roku. Není tedy divu, že bude série pokračovat, a nejen to. Po vzoru úspěšného Marvelu ji čeká rozvětvení… (více)

Need for Speed jede dál

Need for Speed jede dál

09.04.2015

Transformeři se rozvětví

Transformeři se rozvětví

28.03.2015

Stará písnička, jiná značka. Když se v Marvelu rozhodli naplánovat několik filmových sérií, které se měly protínat ve velkých týmovkách, byl to velice riskantní plán. Protože ale vedl k Avengers,… (více)

Wahlberga čekají roboti a El Dorado?

Wahlberga čekají roboti a El Dorado?

21.12.2014