Keď na dovolenke v Karibiku unesú Ave (GINA CARANOVÁ) jej manžela Dereka Granta (CAM GIGANDET), zúfalá žena sa rozhodne, že bude vytrvalo prenasledovať podozrivých mužov. Aby zachránila život svojmu manželovi a pomstila sa únoscom, zídu sa jej staré skúsenosti a zručnosti. Rozhnevanú a ozbrojenú ženu, ktorá bola celé roky šampiónkou bojových umení, nedokáže poraziť žiadny gauner ukrytý na karibskom ostrove. (TV JOJ)

borec999

Klasické béčko, ktoré sa od ostatných filmov odlišuje akurát tým, že nepátra manžel po unesenej manželke, ale manželka po unesenom manželovi. Gina Carano v hlavnej úlohe poteší najmä v akčných scénach, v ktorých má čo ponúknuť a prekvapivo som mal pri ich sledovaní pocit, že by väčšinu svojich protivníkov dokázala uzemniť aj v realite. čo nebýva pri akčných filmoch so ženami v hlavnej úlohe zvykom. Dej ničím výnimočný a predvídateľný. Technickú stránku a vizuál si Stockwell postrážil. Herci priemerní. Akcie tak akurát a jej spracovanie tiež priemerné. Mohlo to byť o 10-15 minút kratšie. Priemer. 55% ()

kenkaku

Gina Carano je úžasná. Je doslova radost ji vidět když dává někomu na budku :). Tak ji chci vidět a tak je to v pořádku. Proč? Protože se jí to dá věřit. tato role jí sedí. Film jako takový je klasické TV béčko ve kterém se hodně točí na "první dobrou", ruční kamera je jasná věc a GoPro (nebo telefon) poslouží stejně dobře jako jakákoliv jiná kamera. Laciná podívaná tedy z filmu kouká až to není hezké. 1/3 filmu je celkem nudná (to ničemu nepřidá), pak se soukolí rozjede a už jen nabírá na rychlosti (ke konci bych možná řekl, že by neškodilo dokonce ubrat :)). Celkově film působí svěže a průměrně, ale rozhodně neurazí. ()

Enšpígl

Gina Carano má charisma, krásně se na ní kouká a z hlediska rvaček nemá s ohledem na svou kariéru v bojových sportech minimálně v ženské kategorii absolutně žádnou konkurenci. Z tohoto důvodu by mě ani nevadilo, že pointa příběhu tady už byla vícekrát než číslice současnýho roku, dokonce bych dělal že nevidím ani při vyslovených pitomostech zejména v závěrečný fázi filmu, ale těžko odpouštím pocit nudy, který jsem při sledování filmu pociťoval pokaždý, když Gina přestala akčnit. ()

IQ Tiqe

Jak jsem čekal – nic moc „akční“ béčko, které ani Gina nespasí; no vlastně, nebýt té, nikdo si to nepustí. Ono ani té akce není tolik, ale zase když je, není zlá. Víc mi vadí pár nelogičností, obzvlášť v závěru, když ho nezabila. # Dostala mě skvělá hláška: „Ve skutečnosti jsem ho nezabil. On jenom spí.“ # [monitor, 5.1, EN sub] # příběh ** | hudba *** | humor – | akce ** | napětí * | pustil bych si znovu ** ()

666Carnage

In the Blood je jednoduchý akční film se zajímavou zápletkou a výbornou Ginou Carano. Jediný co mě u těhle nízkorozpočtovejch akčních filmů štve je ta kamere a ta demence některých postav. Doufam, že Gina se dostanu spíš nahoru k těm lepším akčnim filmům protože si myslim, že ona na to opravdu má :) 60% ()

• Natáčení probíhalo z velké části v Portoriku. (Terva)