Diskuze

constrictor.boa (hodnocení, recenze)

mike007

Kde píšu, že věty neumím přečíst? On se jen ptal, jaké tam má chyby. Já jsem mu odpověděl. Na nic jsem si nestěžoval. Byla to pouze odpověď na otázku. Tak tady moc nelamentuj.

na příspěvěk reagoval mike007

Ludja

Ludja (hodnocení, recenze)

Lidi, kteří označili tenhle film za "odpad", docela lituju. Zjevně žijou nespokojený život :-)  Slunce, seno to sice není, ale určitě doporučuji zhlédnout.

na příspěvěk reagoval constrictor.boa, constrictor.boa

mike007

mike007 (hodnocení, recenze)

constrictor.boa

Chyby, na které poukazuješ jsou maličkosti. Jestli neumíš přečíst věty obsahující slova bez interpukce a sem tam nějakými překlepy, máš jednoduše o kolečko míň a s tím ti nikdo nepomůže. Když už někoho na něco upozorňovat, tak jisto jistě na větší chyby. Mě například více sere jeho "shlédl".... Ale jestli se na film díval z věže, tak je to v pořádku ... Každopádně jsme na ČSFD - stránkách o filmech, nikoliv na stránkách českého pravopisu, tak nezasírejme zbytečně diskuzi něčím, co se nepatří.

na příspěvěk reagoval constrictor.boa

Uživatel mike007 smazal svůj příspěvek.

Fenquick

Fenquick (hodnocení, recenze)

Tak jsem to vcera shledl. Reziser a scenarista Troska ma mu obdiv ze se neboji s takovym materialem presdtoupit pred divackou verenost. Nebo je to na druhou stranu jeden z tech stastlivcu co si proste nepripousti moznost neuspechu. Kazdopadne tento scenar by nebyl spatny pokud by (po drobnych koncepcnich upravach) vysledkem byl animovany film kde by se postavy jmenovaly Kulik Bubik Dulik a Strycek Skrblik. Takhle ovsem jednoznacne odpad. Myslim, ze si cely filmovy stab mohl tu strapaci usetrit.

na příspěvěk reagoval LastWalk

constrictor.boa (hodnocení, recenze)

Podle traileru to bude peklo. Navíc Žilková a Bílá očividně vůbec neumějí hrát. Takový pitvoření, grimasy a přehrávání....

Nin (hodnocení, recenze)

To já jen jak jsem předtím psal, že na tom Troška určitě s pravopisem taky nebude nejlépe, když tu někdo šil do někoho za to, že Trošku nekritizuje pravopisně správně.

I když tohle je hlavně stylisticky nádhera.

Email od Zdenka Trošky osobně:
"Jsem velmi rád, za ta čísla návštěvnosti. Vzhledem k tomu, že první premiérový den, byl všedním dnem. Vzhledem k tomu, že bylo ještě Valentýna, o to víc mne a všechny mé kolegy to těší. A asi někteří vzali své drahé polovičky na naši novou komedii, v které se zpívá, že „S láskou nám je líp“. :-) Číslo, které je přes 27 tisíc diváků, je úžasné! A opravdu, pokud se lidé chtějí zasmát, odpočinout si, odreagovat se, ať jdou na Babovřesky, zklamaní určitě nebudou!
Zdeněk Troška"

na příspěvěk reagoval LastWalk

dannero

dannero (hodnocení, recenze)

byl jsem na tom v kině, je to taková klasická Troškova lehká nenáročná komedie s několika prvky hororu (což mě u Trošky docela překvapilo),  podle ukázek v TV jsem čekal že to bude nuda ale nakonec jsem se docela dobře pobavil.Rozhodně jsem nebyl zklamaný, možná to bylo i tím velkým plátnem v kině., dávám ****

topi80

topi80 (hodnocení, recenze)

Paulie88

CSFD není žádný spolek intelektuálů, ale celkem normální průřez filmovými fanoušky. Nikdo nemá důvod jakkoliv nenávidět pana Trošku, některé jeho filmy tu mají velmi vysoké hodnocení. Kdyby tady byl spolek intelektuálů, měly by snad skoro všechny film s Budem Spencerem a Terencem Hillem přes 70 % ? Nebo Policejní akademie, popř. filmy se Sylvestrem Stallonem? Lidová zábava je třeba Okresní přebor. Podíváme-li se na to objektivně střízlivým okem, je to taky pěkně za vlasy přitažená kravina, ale narozdíl od této Troškovy žumpy je tam vidět, že si s tím dal někdo práci, že herci hrají (a nepitvoří se) a že se někdo namáhal vymyslet něco vtipného. Takže si nemyslím, že by tady kdokoliv měl cokoliv proti lidové zábavě. Tenhle Troškův skvost však nemá nic společného ani s lidovostí a se zábavou už vůbec ne.

AdfMIGA

AdfMIGA (hodnocení, recenze)

Deratizer

Kamenakum sem dal odpad pac sem to videl letmo a byla to nebetycna kravovina. Slunce seno maj 4*....   No takze co si tim chtel vlastne rict? :)   (90% lidi co dalo odpad to nevidela a dali ho proste protoze Troska)

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Deratizer

Vy ale nechápete že on to netočí pro nějaký dementy z CSFD co jen slyší jméno Troška a už se jim zvedá žaludek jen z principu aby byli cool a nebo lidi co hodnotí podle traileru... Ano vy ste totální lamy a na nějaký právo hodnotit film podle traileru vám kašlu...

Jinak neska sem na tom byl a ano ten film je průser, dal sem * protože občas sem se pousmál, zlatý časy Slunce Seno... Ale lidem se film prostě líbí, kino bylo totálně narvaný a pořád se tam někdo smál a někdy to byl až histerickej smích, to že ten film není dělanej pro zdejší profíky neznamená že není dělaej pro ostatní lidi a že by to měl Troška zabalit. Když víte jaký to bude a nesnášíte Trošku nemáte na ten film vůbec lést a nemáte co dělat ani tady a ještě to hodnotit.

To je tak vše co bych k tomu řekl, Dobrou noc.

na příspěvěk reagoval topi80

Nin (hodnocení, recenze)

Dobře, hodnotil jsem film podle traileru. Ruku na srdce, kdo na ČSFD nečetl komentáře typu "film jsem viděl před mnoha lety a pamatuji si už jen, že se mi líbil/nelíbil...", nebo výlevy "nevím proč ten film má tak vysoké hodnocení, je to jen blbost pro intelektuály, v půlce jsem usnul, a tak vůbec nevím o čem to celé bylo". Každý má právo na své hodnocení, tedy i já mám právo hodnotit film podle traileru.

Deratizer (hodnocení, recenze)

Nin

Divák je tu od toho aby dal najevo režisérovi, jestli se mu film líbí, protože když se jim líbí má režisér impuls pro další točení v tomto duchu a pokud se to nelíbí tak režisér to tak příště točit nebude, protože by prodělal, kdyby točil něco o co není zájem. Proč by lidi dávali vysoký hodnocení, když se jim to nelíbí?! Aby příště režisér natočil stejnou sračku v domnění, že se jim to líbí a divák z toho pak měl zas zakženej zážitek jen proto že z lítosto k režisérovi dal vysoký hodnocení? On to netočí pro sebe ale pro lidi, bez diváka kterej náklady zaplatí v kině, to nemá smysl.

na příspěvěk reagoval Paulie88

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

No kdo to neviděl a dal tomu jen z principu odpad je kretén....

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015