Diskuze

jiriluk

jiriluk (hodnocení, recenze)

Proc nekdo utrati 150 KC za film o kterem uz dopredu vi, ze se mu nebude libit ? Prece, kdyz vim, ze p.Troska toci filmy, ktery me nebavej, tak svejch 150 radsi utratim za neco, co mam rad. Za tim bude neco rafinovanyho...:-)

na příspěvěk reagoval Paulie88, Dadel

Karlos80

Karlos80 (hodnocení, recenze)

Kritik je tu odtoho aby ktitizoval,bohužel občas neví vůbec co kritizuje a netřeba jim to pak všeko žrát..

Kiosek

Kiosek (hodnocení, recenze)

Kritici!!!Už dost!!!!!!!!!Je to tak hloupé, trapné a ubohé!!!!

Camran

Camran (hodnocení, recenze)

Troško!!! Už dost!!!!!!!!!!!! Je to tak hloupé, trapné a ubohé!!!!

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Tarantinoid

Tarantinoid (hodnocení, recenze)

Troška odešel ze studia protože prý "pan redaktor byl štoural stejně jak spačilová"

RedDuck

RedDuck (hodnocení, recenze)

Mně už nic neřikaly ty Slunce a jahody, dokoukal jsem je bez problému díky jednomu faktoru - Helena Růžičková.

Croft

Já bych bez toho žil taky, ale tak byl sem zvědavej a když sem nemusel platit tak proč ne žejo byla to spíš taková recese. Jinak s tou recyklací ovšem ne na třetí, ale na desátou je to na 100% pravda.

Wacoslav1

Já ho neviděla, a můžu bez toho klidně žít, ani ten film netoužím vidět abych řekla pravdu, je fakt že býval lepší (dnes jde spíš o trapnost a o recykláty jeho dřívějších filmů), ale když se to lidem líbí:-) To lidi kolem něho samozřejmě vědí a podle toho taky točí:-)

goat

Možná pomohl ze začátku, ale pak jej zníčil a to byl samozřejmě záměr, jen málokdo si v tý době uvědomoval (krom pár zasvěcených Němců kteří tvořili naprostou menšinu) že v případě Hitlera se jednalo o jeden z nějvětších podvodů světové politiky a snad i jeden z nějvětších podvodů spáchaných na Německém národu!

Croft

Ale Troška dřív třeba nebyl tak špatnej mě se jeho starý filmy líbí abych to uvedl na pravou míru. No dneska sem asi šoupnu obsáhlejší komentář ted nemám čas se rozepisovat, ale zadařilo se mi tento skvost vidět v kině (Díkybohu sem nemusel platit) takže to dneska později večer okomentuju a zkusím to trochu rozvést.

Wacoslav1

To je fakt, ale taky se musíš zamyslet čím to, proč ten úpadek, kdo za to může a co z toho má..Já fanoušky ani diváky tohoto filmu neodsuzuji, ani občas nekonstrukt.kritiky Fily, který jak tu někdo psal, je provázán s tím a tím jménem a s tou či onou organizací, jinak to ani v dnešní době nejde..Navíc jemu se třeba líbí filmy - které vynese do nebes, a které by se zase nelíbili fanouškům Trošky:-)

Croft

Ne tohle já vidim za celej život v týhle zemi kolem sebe a blil bych z toho to je fakt. Takže logicky v zemi která upadla lidi nemaj vkus a jsou jak ovce je úspěšnej film jako Babovřesky...

Wacoslav1

Pěkně si se tady vyblil, skoro to vypadá tak jakoby ses nám tady sám popsal, jak jinak to můžeš vědět tak přesně:-)

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

Přijde mi ta umělá nenávist vyvolána retardovanými medii proti tomuhle filmu hodně trapná. A tupý ovce se samozřejmě přidávají....

Nin

Nin (hodnocení, recenze)

Bluntman

ok, ale to je jenom část toho výsledku :) mimojiné si taky já a mnoho jiných lidí dobře počte a dokonce si utřídí trochu myšlenky, když jsou, řekněme pobouřeni tímhle "fenoménem"...

Prostě jsou to určité myšlenky a fakta... nepřemýšlel bych do důsledku, komu to může trochu (protože jak kubíkovi/troškovi, tak filovi to opravdu pomůže jenom "trošku") nakonec snad i pomoci.

goat

goat (hodnocení, recenze)

"Uvádět na pravou míru, že Hitler dělal vše s cílem vést válku a ničit
ostatní a že není pravda, že Německu hospodářsky pomohl, je už skoro
zbytečné."

Hitler pomohl Německu hospodářsky. Pan Fila by si měl nejprve zjistit fakta, než se začne ohánět historií.

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015