badmad666 odpad!

Slovní i vizuální průjem!!!!!!!! Jak tahle srač.. mohla být nejnavštěvovanější film měsíce v českých kinech(podle časopisu Cinema) to mi vážně nedochází. Pan Troška už snad nemůže klesnout níž, anebo ano?! Čekají nás pokračování-žumpa zábavy!!! ()

Alenuch

Je pravda, že kdysi dávno jsem doufala, že Zdeněk Troška najde po Kameňácích formu a natočí něco jako Slunce, seno..., ale teď vím, že už toho prostě není schopen, nehledě na to, že Helenu Růžičkovou evidentně nelze nahradit. Mě na Babovřeskách nejvíc vadilo to, že to není komedie. Snesu klidně i hrubozrnný humor, ale musí být skutečně vtipný. Tady jsem se zasmála jednou (Žilková k Vondráčkové: Prodávám příčesy a mám barvu i na tebe, takovou tu pochcanou slámu.) a tím pádem jsem měla bohužel čas sledovat "děj". Problémem je asi to, že zatímco většina fanoušků to bere jako film, u kterého takzvaně "vypne", mě bohužel tenhle typ filmů nutí k přemýšlení - proč se postavy chovají tak divně, co to proboha říkají, proč starosta neposlechne a nepřeparkuje si to blbé auto zpod drátů s holuby, proč se farář nejdřív nezeptá svojí sestry, jak to bylo s jejím pohovorem u starosty a jde ho rovnou zmlátit, aby si teprve po další hodině filmu všichni sedli a řekli si "tak si to pojďme vysvětlit", proč se báby celý film faráři posmívají a pomlouvají ho a potom jim k obratu o 180 stupňů stačí divná promluva divné jeptišky.... a takhle by se dalo pokračovat pořád dál. Odpad to není, už jsem viděla větší hrůzy, ale pravdou je, že jedinou příjemnou věcí tam byly scény Jana Dolanského a Lucie Vondráčkové, kteří byli milí, sympatičtí a nepřehrávající. Znova na to koukat nebudu. ()

belegaer odpad!

Návrat k "vesnickým" příběhům se panu Troškovi nepodařil. Babovřesky, ač je to komedie a možná je to účel, působí strašně kýčoidně. Vtípky jsou spíš trapné než vtipné. ()

koumes.

Usmál jsem se jen 2x - "Ta má uši i v pr**li* a "...měl jsi tu štěnici, velebnosti, odposlech přerušen" :-) Jinak nuda. Na druhou stanu, z tak banálního příběhu a zápletky vytvořit víc jak dvouhodinový film není moc snadné. ()

boyRT

Je naivní si myslet, že by Zdeněk Troška natočil něco plnaduchého. Já však hodnotím plným počtem hvězd. Ne za režii nebo snad herecké výkony. I když pro mě uspokojivé. Dal jsem je za to, že film splnil to co jsem očekával. Dvě hodiny aniž bych musel nad něčím přemýšlet. Dvě hodiny klidu a odpočinku, kterých není nikdy dost. Takže proč ne plný počet? ()

kareluh

Zcela prostý humor. Film si oblíbý divák, který hledá oddych a odpočinek u české komedie z prostředí dědiny, náměstí a sousedských vztahů. Hezké rozuzlení romantického vztahu a rodinných vztahů. Mohu doporučit divákovi, který má v oblibě české jednoduché komedie. ()

Vodin odpad!

: Tak tohle byla neuvěřitelna srač.. vydržel jsem celou půl hodinu a nejsmutnější na tom je, ze u nás na to je v kinech vyprodáno a na Vlka z Wall Streetu tam sedím s 30 lidma , ty lidi si snad nevidej do huby, kdyz se na tohle s chuti divaj. Totální odpad 0% ()

Tomatec

Doufám, že všichni co dali odpad, viděli alespoň třetinu filmu a nesvezli se na vlně "jééé všichni dávaj odpad, musím taky." Na film bych do kina nešel, počkal bych na projekci v hvězdné televizi, ale tak nějak co jsem koukal na ty recenze mě film strašně začal zajímat. V žádném případě to u mě není na odpad, to si nechám na zprávy tv nova a debility typu playgirls a podobně. Asi takto, letní příběh v pěkných exteriérech, sluníčko, pohoda, ano pár trapných gegin, ale občas sranda, ano jen tak, prostě sranda bez jakýhokoli přemejšlení, film si jen tak pluje a proplouvá létem a to v dnešní době kdy je shon jak kráva prostě lidi baví, a mě celkem taky, navíc Kikinčuk film táhne, spolu s Vondráčkovou a Dolanským, Langmajer jako farář je teda trapnej to je fakt. Pro mě je to slušnejch 40% a na dvojku se určitě podívám. ()

sedlis odpad!

co to bylo? neuveritelna srajda.. celkem trefny a vtipny komentar Verbala...Jak toto mohlo vest v zebricku navstevnosti nechapu. Stejne tak Troskovu tvorbu a jeho "kmenove" herce ve veledilech od Jasnenky pres Kamenaky, Princezny ze mlejna az po tuhle blbost..Zilkova s Vondrackovou jsou tragedky, chybel jen Pomeje a Kuklova..sledovat podobna dilka je skutecne za trest.Pro mne horsi nez odpad, jen se bojim, co prijde od Trosky dal... ()

lineker odpad!

Takže vykopat pětimetrovou jámu, naházet do ní všechny Troškovy kameňáky, babovřesky a preventivně i další možné nápady připravené k realizaci, zasypat hašeným vápnem a na zahrabané jámě jako vrchol sarkasmu postavit mohylu invence (doufám, že by odspodu nezačala hnít ). Neříkám, že by podobný postup nezasloužili i Troškovi věrní diváci, ale to už by byl docela jiný příběh...... ()

ptaak odpad!

Neskutečná blbost, doposud nechápu jak někdo mohl takový nesmysl mizerné úrovně rozmáznout na 133min. Českých režisérů by mělo být o Trošku míň. ()

jiri.uk odpad!

Takhle promrhaný 2 hodiny života jsem snad ještě nezažil. Asi pan Troška tento film natočil výhradně pro určitou skupinu obyvatel s IQ hluboko pod bodem mrazu, kteří si určitě při sledování týhle sračky museli smíchem hubu roztrhnout. Všem ostatním vřele NEDOPORUČUJI!!!! ()

bastardius

Vlastně z nudy mě napadlo pustit si tento film. Dle převažujícího názoru jsem očekával něco strašného, ale opak byl pravdou. Film si z mého pohledu zaslouží něco kolem 60%, vzhledem k masovému "odpadování" však dávám plnou palbu, aby se hodnocení trochu srovnalo. Milí pseudointelektuálové, máte právo na svůj názor, ale měl by být objektivní a neměl by zavánět stádovitostí. ()

MrsAngel odpad!

Film jsem zhlédla jen z důvodu, abych zjistila, jestli je to fakt takový shit, jak se všude píše. A to teda stoprocentně je! Absolutně nechápu, jak se to někomu může líbit, děj žádný, humor žádný, prostě ubohost a zhovadilost na ultimum. ()

PaPiLiO odpad!

Vlahý srpnový večer...Autobus...Začíná film…Babovřesky…Není kam uniknout...Panika…Co teď?...Zapnout MP3, sluchátka hluboko do uší!...Film je s CZ titulky!...Začínám po očku číst a nevěřím vlastním očím…Fascinující!...Pryč se sluchátky, tohle se musí vnímat všemi smysly!...Masochistické tendence?...Nejspíš ano, jiné vysvětlení to snad ani mít nemůže!:-) Každopádně zajímavý studijní materiál (ovšem doprovázený těžkým kulturním šokem), zvlášť s přihlédnutím k informaci, že se jedná o nejnavštěvovanější film roku 2013! [sic] Komentář Tetsua o rozmazávaných hovnech je celkem trefný!:-) ()

matko2351

Mne sa to páčilo. Je pravda že to nedosahovalo iné české komédie, ale dalo sa na to pozerať. Fóry, staré tetky, jednoducho dobra letná komédia . ()

killberrybil odpad!

Tak to si snad dělaj kozy, že tenhle "film" má 133 minut. Nemyslel jsem si, že česká kinematografie může dosáhnout ještě většího vrcholu hnoje. Nuže, zřejmě může. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015