deedulka

Na stařenky ze série Slunce, seno, ... prostě nikdo nemá. :) I když byl pokus se sérii přiblížit a více prvků jevilo podobu - stařenky, běhání po vesnici, kostel s farářem, domky, každé ráno buzení kohoutím kokrháním (namísto zpěvu), duch Slunce, seno prostě chyběl. Jinak film nebyl úplně marný a rozhodně překonal mnohé trapné pubertální americké "komedie", žádná chlouba to ale není. Některé postavy se celkem povedly, jen ty stěžejní stařenky, na kterých film stavěl a které měly zřejmě být středobodem filmu a plakátu, zůstaly prkenné a umělé. ()

hans74 odpad!

Tak tohle je odpad maximální. Jinak Troška borec dobrej, ale tohle pos.al. Jestli chtěl navázat na Slunce, seno... , tak to šláp hodně vedle. ()

pajjaH odpad!

Čekal jsem od toho Trošku víc.. Slunce,seno..na to se rád kouknu zas a zas.. Kameňák už je o dost trapnější, ale co čekat od filmu, kterej je složenej jenom z vtipů, ale tohle? To už je nehorázná sračka u který se snad může smát jen někdo, kdo neni úplně v pořádku.. Bohužel.... ()

bblack31 odpad!

Odpad dávám málo kdy ale tady nejde dát asi nic jiného.Nudil jsem se a snad ani nezasmál a to nejsem zrovna náročný divák.Ještě víc mě děsí že se bude točit dvojka a trojka.Pokud nás nezničí politici,nezabije Polský žrádlo tak to zvládne humoru troška od Troška. ()

Rembrant.F

Nebýt L. Vondráčkové, tak bych to asi nedokoukal. Velice jí to tam slušelo, proto dávám 1 hvězdu, přestože sledování filmu bylo jedno velké utpení. ()

Miisha24 odpad!

V průběhu zbytečně dlouhého filmu (jestli se tomu tak dá vůbec říkat) vás několikrát napadne myšlenka, zda se jedná o vtip, protože tohle přece pan Troška nemůže myslet vážně. Naprosto katastrofální příběh ještě více podrazily neprofesionální herecké výkony všech zúčastněných. Dvě ztracené hodiny života! Další díly? Nevím, nechápu, nerozumím tomu... ()

damapo

Byl jsem na tom v kině a to jsem ještě netušil nic o délce filmu. Z počátku to nebylo špatné, párkrát jsem se i pousmál, ale po hodině to šlo všechno rychle do kytek. Už jsem ani nevěděl, jak mám sedět a své přítelkyně jsem se neustále ptal, jestli už náhodu nepůjdeme. Nakonec jsme šli a to já z kina nikdy neodcházím. Prostě nuda, na plátně jen samé blbosti .. a samozřejmě i metráž je přestřelená, proto jen jedna hvězdička za ten jakš takš začátek. ()

Terr.ka odpad!

A to nás čekají ještě 2 úžasná pokračování, protože hoven neni nikdy dost !!!!!!!! PROČ TOHLE DĚLÁŠ ?!?! ()

gagun odpad!

Už to že se koukáme na dílo největšího specialisty na lobotomii v Horních dolních Psoprdech reflektuje samotnou kvalitu. „Komedie" nám servíruje filmové dno- milionkrát ohrané humóry, kopance do koulí a bla bla bla srandy. – (mínus)100% pro ty z Vás kteří by se chtěli podívat jen kvůli tomu, aby věděli jak je to opravdu zlé, nedělejte to, raději vypijte lahev čistého lihu pro menší mozkové poškození. ()

avg

Takový slabší odvar z kameňáka Slunce,sena atd., ale nebyla to až taková hrůza, jak tady všchni píšou.Takový úsměvný film(nedovolím si napsat komedie, jelikož jsem se celý film nezasmál) na nedělní odpoledne. Chápu, že z globálniho aspektu se jedná o slátaninu, rádoby pohádku, ale pokud jste na to nemuseli do kina a líbil se vám kameňák tak proč ne:) ... ()

imagina odpad!

Občas mám dojem, že jsem ve svých hodnoceních příliš mírná a shovívavá. Ale tohle je na mě už opravdu moc! (Nedokázala jsem ho dokoukat, což se mi taky moc často nestává) ()

pan Spock odpad!

Když vezmete to "nejlepší" z perel jako jsou Doktoři z Počátků, Ulice, Gympl, Ordinace a podobně, vhodíte to do drtiče na odpad, trochu pomelete, zahustíte fůrou hnoje a humorem z Kameňákova, vzleze vám tohle veledílo. Rodinná letní komedie. Bože jak já tyhle slova nenávidím. Pohádky už jsou zřejmě zprasený dost, tak se vrhněme zase zpátky na vtipné příběhy ze života obyčejných lidí, že pane režisére. Taky jste si našli mezi postavami nějakého trotla, který vám připomíná vás? Já teda ne a jestli jste venku všichni takoví exoti, tak radši už nikdy nevylezu z baráku. No vlastně budu muset asi do práce. Abych si vydělal nějaký kačky a moh je utratit zase duchaplně za něco takovýhleho ne. Bože!!! ()

jancaD21

Myslím, že by to nebyla špatná komedie - zápletka byla docela dobrá a drby na vesnici probíhají. Ale vůbec mi nesedělo zasazení příběhu do vesnice a postavení místních obyvatelek. Ty drbny = důchodkyně, vtipný zrychlení, to byla hrůza. Úroveň filmu to snižovalo a z obyčejné komedii to udělalo tragickou komedii, která si bohužel zaslouží jen jednu *. ()

Filooos odpad!

Troška se opět překonal. Nejenže filmu naprosto upřel děj, dokázal ze všech herců i neherců vyloudit to nejméně hereckého, co by kdy dokázali tomuto světu dát. nejúchvatnější výkon ovšem předvedla Lucka "Marmeláda" Vondráčková...na to, že (jistě nezávisle na své rodinné původnosti) dokázala při studiu herectví zároveň propagovat obilnou stravu, toho v této frašce na filmový pokus předvedla ze vše asi nejméně hereckého. Co mne však bodlo do srdce bylo zjištění, že se počítá s dvojkou i trojkou...zlatý Kameňák ()

sucks odpad!

jedine pozitivum na tomto pocine bola moja detska platonicka laska Lucka, ktorej to stale sekne. a este DS3ka. Inak to je nieco v style umelo vymodelujme situaciu, ktora blbo vyzera a niekto nepovovalny sa zrovna vtedy(casto velmi nasilu) objavi a uvidi to. Prvych 45 sa nic ine ani nedeje. Zial, ani humoru tam nie je tolko, ze by tie neuveritelne 2h zbehli. ()

simonkytka

U filmu Babovřesky jsem se občas nudil,ale většinou to byla zábava.Ve filmu se vyskytují sponzoři,akorát že je film určen jako 249.nejhorší. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015