karlee

Není to zas tak tragické, ale teda čekal jsem trochu víc humoru. Kikinčuk a Synková OK, jinak spíš bída. Odpadoidní atmosféru filmu dodávají zejména babky drbny, to se s Kališovou nedá srovnat, v tomto případě Zdenda casting hrubě odflákl. Osobně bych se obešel i bez mladého Langmajera a obou Lucií. ()

Uesbe

hm, mne sa to, nieže páčilo, ale pozerať sa to dalo...nič špeciálne....tie klebetnice boli skôr smutnou realitou než veselou paródiou.....viem, že klebety vedia v reáli narobiť oveľa viac zla, než ,,súboj" na fare ()

PB2

Rozhodně to není tak špatné, jak tady tvrdí samozvaní znalci, ale druhé Slunce, Seno... to také bohužel není. Stopáž je možná moc dlouhá, ale když může jakýsi Jackson natočit Hobita na 480 minut, proč by nemohl Troška točit 2 a čtvrt hodinovou komedii, že ano? Už za ten výbušný konec 2*. ()

Neuge odpad!

Za střízliva bych to nedal. Marně jsem však doufal v to, že při dostatečně silné intoxikaci způsobené opakovanou konzumací fermentovaných nápojů se ta sračka stane alespoň snesitelným vyplněním čekání na ten kýžený okamžik, kdy budu moci v klidu a bez závratí ulehnout a počítat ovečky. Film mi nestojí za jakýkoliv hlubší rozbor nebo zamyšlení, takže stručně - asi v polovině byla tak desetiminutová pasáž, při které jsem se párkrát zasmál a na malou chvíli nabyl pocitu, že by to nemuselo být úplně beznadějný. Když ale potřetí přišla série vtipů Šukal, posraný auto a fast-forward šmoulí báby, tak mě ten pocit nadobro opustil. Nakonec jsem to dokoukal právě jen proto, že jsem ještě nemohl do postele...a možná kvůli Lucce. Jinak je to hnůj, odpad, fraška, svinstvo a výsměch dobrému vkusu. ()

comicsJan odpad!

Tak je to konečně tu, další neskutečná ukázka toho jak Troška dokáže předvést svou neuvěřitelnou režijní i scénáristickou demenci, která mu naneštěstí projde a lidé jako já, kteří často navštěvují kina, když je do nich zrovna uveden snímek o kterém každý mluví, jsou pak neuvěřitelně naštvaní nad tím proč zatraceně vyhodili další dvě stovky za takovou neuvěřitelnou pitomost, i když si vklidu mohli sednout doma zapnout Star Wars a neřešit okolní svět. Jak jsem to již psal u Princezny ze mlejna 2 bravo pane Troška bravo, z další naprosto zbytečné série úplně debilních filmů se vám povedlo vytvořit kasičku na peníze, já smekám před vaším umem. Ale raději nechci vědět co od vás přijde v příštích letech. ()

Koprix odpad!

Odhodlávala jsem se k tomu přes dva roky, abych si to pustila. Nikdy jsem od Trošky nic neviděla (krom asi čtvrt hodiny Kameňáku v televizi, což mi stačilo k tomu, abych znechuceně odešla) a věděla jsem, že pokud ho mám právem kritizovat, budu muset holt těch sto třicet tři minut jeho trapáren vytrpět. Proč Babovřesky a ne Kameňák? Protože je to aktuální. Protože to očividně vydělává, jinak by ze sebe Troška nesypal další díly jako na běžícím páse. Tak jsme se takhle sešli na bytě, otevřeli k tomu lahev vína a pustili si tu největší debilitu za několik posledních let. A že to stálo za to. Po půl hodině to u nás vypadalo jako v pokoji psychiatrické léčebny s pacienty, kterým právě provedli lobotomii. Tupě jsme zírali na obrazovky a snažili se neskočit zoufalstvím ze svého podkrovního okna ven. Věděla jsem od začátku, že dějově to bude stát za hovno - a taky že stálo - ale netušila jsem, že i technická kvalita bude tak strašně zoufalá. Sorry, ale přesvětlené plochy u oken a rapidní zhoršení zvuku, když postavy nemluvily do kamery, to bych si představovala tak leda od nadšenců, co točí videa na Youtube, ne od celovečeráku, co jde do kin. I ti teenageři v Záhadě Blair Witch to měli kvalitnější (a ruku na srdce, i mnohem zajímavější). Očividně sponzoři neplatí zdaleka tolik, co by byla potřeba, a to i přestože je Troška cpe do každého druhého záběru. A nebo jo a místo kvalitního filmu si to Troška strčí do kapsy. Ale přece, to dělá celou dobu. Proč by točil kvalitní filmy, když národ debilů, co si byl schopen zvolit Zemana prezidentem, by o ně ani nestál. Takhle si akorát namaže kapsu, lidi si sednou do kina s popcornem a spokojeně si budou chrochtat nad dalším odpadem kinematografie, hlavně, že je to sranda, žejo. To, že je to stejně debilní jako oni, to už nevidí. Ale na debilních lidech se přece vydělává nejlíp... Co dodat? Jasnej odpad. Nic jiného si tahle zhovadilost nezaslouží. Kdyby tam byly aspoň nějaké vtipy, třeba i trapné. Ony tam nejsou žádné. Děj tam taky není, jen kupa scének poskládaných do sebe, aby tvořily tuhle dvouhodinovou patlanici. Kdybych strčila na dvě hodiny hlavu do záchodové mísy, byl by to kvalitněji strávený čas. K dvojce a trojce mě už nikdo nedonutí. Tohle stačilo na věky věků. ()

Shitonit

Hele, výborný. šel jsem na to s tím že píčovina. Bylo to píčovina, a já se skvěle bavil. Stačilo dát mozogáň do off a bylo to. Je to lepší než vypíčený Slunce sena. Tak co ?! ()

groz122 odpad!

Troška to trošku zkurvil. Národ český se těší na komedii podobající se universu Slunce seno, ale místo toho dostane román sedmdesátiletých panen. Proč nám to ta česká filmařina dělá? I když opominu fakt, že pokaždé když slyším ten blaf nechvalně ze nazývající píseň, tak mam chuť něco rozkopat, tak se jedná o nejhorší český snímek posledních deseti let. Taková herecká esa jako Burian, nebo Menšík se po tomto filmařském potratu obrací v hrobě. Hamba ti Troško! Už nikdy ani trošku! ODPAD! ()

eagles22

Ale no tak! Není to zdaleka tak hrozné, jak se to tady snaží mnozí prezentovat. Vsadím se, že spousta z těch co dali odpad, to ani neviděli, jen si chtějí přisadit. Není to vůbec nic světoborného, ale je to normální česká odpočinková komedie s jednoduchým dějem i humorem. Odpadový film vypadá jinak. Prostě oddychovka a dvojice Vondráčková - Dolanský docela dobře funguje. 2,5* ()

Kozy9

Troška sa nikdy nezmení, ani jeho štýl a ani cieľové publikum, ktorému svoje výtvory venuje. Pri dlhých zimných večeroch s rodinou pozeratelné, nejaká tá scéna bola snáď aj vtipná či úsmevná. Po celý čas mi len vadil ten vyumelkovaný a uvrieskaný prejav. S prižmúrením oka dve hviezdičky. ()

Scraffy

Český a Slovenský ľud je priposratý za komédiami od Zdenka Trošku. Toto je avšak len slabý odvar zo Slunce, Seno. Film bez väčšej dávky vtipov. Vtipy čo sú tu, sú strašne suché a smeje sa na nich fakt len nejaká babka, ktorá to pozerá na TV Nova v repríze o 18:15. ()

IvonaK

Tento film byl pro mě naprosto ztrátou času. Schválně jsem se na něj dívala když ho zná každý, tak abych nebyla pozadu. Ty babské drby měly působit jako velká legrace, ale film je zmršený jen co je pravda. Jednu hvězdičku dávám pouze za malebnou krajinu. ()

jaroslavpros

Viděl jsem předpremiéru v Cinestaru Liberec s besedou s režisérem a členy štábu po skončení filmu. - asi nejhorší ukázka product placementu co jsem viděl - hlavně jistý "dort" a jisté "rádio" dokonce zapracované do děje, etikety namířené do kamery atd. - prvoplánové vtipy připravované několik scén, ze kterých byl minimální payoff (např. postava, kterou hraje Žilková, si v několika scénách okatě nasazuje umělý drdol jen proto, aby jí ho před koncem někdo strhl a lekl se co to jako je) - hodně dlouhé (2 hodiny), některé scény mi přišly zbytečné...Troška pak tvrdil že se to odehrává v průběhu 3 dnů, ale mě to přišlo jako 2 měsíce + jeden slušný wtf vtip + pár záběrů, kdy aspoň bylo vidět že se režisér musel malinko snažit - pohyblivá kamera na vozíku, jeden pěkný hitchcockovský záběr z horního rohu místnosti...ale zase na druhou stranu spousta "televizních" scén, kde lidé sedí v místnosti a povídají si a nic moc se nehýbe... Lidi se smáli skoro furt a to i blbostem a opakovaným vtipům a hláškám ze slunce seno, a myslím že to je film pro typ lidí, kterým jsou recenze ukradené. Oddechovka na nedělní odpoledne, nic pro filmové snoby... ()

mathiel

Nemůžu si pomoct.. Nehodnotím tady kvalitu kamery a podobné věci. Hodnotím humor, z kina jsem odcházela i přes ohrané a staré fórky s úsměvem a s čistou hlavou. Dala bych i víc, ale pak bych musela přehodnotit všechna svá hodnocení. Nenáročný český humor... ()

amyth odpad!

Troška, Troška ...... to je ten přecitlivělý homosexuál co si myslí, že je Jackson??? Tak to jo, to půjde ()

Cahous odpad!

Nesouhlasim s tvrzenim, ze film by se nemel hodnotit, pokud nebyl spatren. Tak jako se da v matematice odvodit rovnice, u nekterych filmu se da odvodit kvalita filmu a to s odchylkou 2%. Tento "snímek" je toho důkazem. ()

Mykhaluu

Jednou jsem četl komentář od Jiřího X. Doležala na téma Lunetic, které tehdy řešil kde kdo... Pan Doležal psal nějaké to blablabla a pak tam padla ta správná reakce: "Co je Lunetic?!?" No a takhle nějak se dá přistoupit i Babovřeskům, byť ne úplně s čistým štítem, neboť jsem shlédl trailer a asi si ho i ještě pustím, neboť ty herecké prohry něco v temné části mé duše přitahují! :) Takže všem spokojeným posluchačům Rádia Čas, Frekvence , Impulsu, divákům TV Šlágr, filmu Babovřesky a tvůrcům těchto a jiných lidových pochutin přeji hezký den, pevné zdraví a ztišené přístroje, aby to nebylo slyšet moc nahlas k nevinným sousedům! ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015