Usir

Nevím proč až tak kritické hodnocení. Není to určitě top. Ale pro mě je to odpočinkový film, u kterého se i občas zasměji. ()

Kozlowski8 odpad!

Tušil jsem to. Film jsem shlédl pouze ze zvědavosti, co že zapříčinilo rekordní sledovanost v prvním týdnu jeho promítání v našich kinech. Nic jsem nečekal a ničeho jsem se taky nedočkal - tedy ničeho, co by mne alespoň na malý okamžíček přimělo přemýšlet nad udělením milosrdné 1* v mém hodnocení. Všechno špatně. Počínaje samotným příběhem o ničem, protkaným trapným "humorem", stejně trapnými "hereckými" ztvárněními stupidně napsaných postav ( z těch nejžalostnějších např Lucie Bílá, Lucie Vondráčková, Veronika Žilková, všechny představitelky babek atd.) Nechci si tady hrát na nějakého pana chytrého a dokonalého a plivat na něco, co se mnoha lidem líbí. Prezentuji pouze své pocity z filmu, které jsou zároveň mým osobním, smutným zamyšlením nad tím, jak málo stačí většině českých diváků ke spokojenosti. 5%. ()

tyrs26 odpad!

Myslím, že další komentáře tu nejsou potřeba... Byl jsem opravdu zvědavý, co je na tomto filmu tak speciálního a už je mi to jasné... Jak už tu psali ostatní... ()

Brenda.Ch odpad!

Chtěla jsem dát jednu hvězdu, ale pak jsem si uvědomila, že i ta jedna hvězda znamená, že to za něco stálo a to si tento film vůbec nezaslouží. Předkládání něčeho takového lidem je buď recese, nebo důsledek názoru, že většina národa je vesměs intelektuálně nepoužitelná. No, to je jedno, přežila jsem ten humbunk vylúhovaný ze "Slunce, sena...", "Kameňáku" a "Sestry v akci" a už to nemusím vidět, ani "trošku". ()

klapqua

Nie že by som si Trošku chcela zastať, ale aj on už natočil väčšiu blbosť (Andělská tvář) a v priemere som videla ešte horšie filmy. Tuto bolo pár scén, pri ktorých som sa aspoň usmiala, celkovo je to ale úbohosť. ()

gpx odpad!

Velmi velmi velmi špatný film. Dost mě překvapuje, že se toto někdo rozhodl vůbec produkovat. A naprosto mě šokuje, že to má i pokračování. Chtěl bych Babovřesky k něčemu přirovnat, ale nevím k čemu. Takový krvesmilstvo prostě nemá v tomhle vesmíru obdoby. ()

Oggy007

Prekvapuje me, jak spatny to tady ma hodnoceni, kdyz to byl nejnavstevovanejsi cesky film roku.....ze by se nam tady radoby filmovi kritici trosku stydeli? :-D ()

Delmondo

Někomu to možná přijde dost odvážný tvrzení ale Troška je zručnej režisér kterej bohužel při svý smůle točí zásadně jenom kraviny. Časy Slunce, seno... jsou nenávratně pryč a Zdeněk se stále pokouší natočit lidovou komedii což by mu možná šlo kdyby k tomu sám nepsal scénáře, mě to občas připadá jako když si z nás furt dělá jenom prdel. Myslím že s kvalitním scénářem by to mohlo být Trošku lepší a hlavně ať už nikdy neobsazuje Lucii Bílou protože za ní jsem se vyloženě styděl během promítání v kině. Inu párkrát jsem se zasmál ale dostat dva díly na vrch to už asi nedám. ()

liborson odpad!

Nechci zde zbytečně reprodukovat vše, co se tu již psalo. Takže ve zkratce: ten film nemá vůbec nic, myšlenku, děj a ani vtip. Vidět to v kině, odejdu po 15 minutách. ()

Sofia_Straw

Babovřesky sú typická troškovina - netreba očakávať veľa, nebudete sklamaní. Jednoduchý priebeh, miestami uťahaný, herecké výkony veľmi slabé (hlavne ukričaná Veronika Žilková). Svojim obsahom mi pripomína iné filmy Zdeňka Trošku - podobné prostredie, staré baby, rovnaká zápletka....len viac a zbytočne rozťahaná, chýba tu dynamika...a vlastne aj akýkoľvek zmysluplný dej. V podstate film nenáročný na pozornosť, hlava z neho nebolí a ako kulisa je neškodný. Svoju cieľovú skupinu si určite nájde, pre mňa to bol stratený čas s tým, že som vedela do čoho idem. Tá jedna hviezdička je za prostredie. ()

Tristesse odpad!

Když nám autobusák při návratu z lyžařského zájezdu oznámil svůj úmysl pustit osazenstvu k ukrácení cesty film, zmocnily se mě obavy, aby to nebyly Babovřesky. Ano, byly to Babovřesky. Filmu jsem dala šanci plných 45 minut a to co jsem uzřela, ještě daleko předčilo mé nejčernější prognózy. Pojmenovat faráře Šoustal a postavit na tom rádoby vtipné momenty, by snad nenapadlo ani puberťáka. Další „humor“ na téma zadnice, přirození a holubí trus, nemůže přijít zábavné ani retardovanému jedinci a navíc Troška vykrádá sám sebe. Zdá se, že režisér vymyslel nové synonymum pro trapnost – Babovřesky. Odpad všech odpadů! ()

R.I.S.A odpad!

Hodně veliký hovno, ani jednou sem se nezasmál a tak pul hodky před koncem už sme to chtěli vypínat, naneštěstí sem měl takovou vopici že sem nebyl schopnej sahnout po ovladači a rovnou sem se poblil . Troško di už do píči ()

JohnyCooper

Zřejmě tohle budu muset ohodnotit 1 hvězdou, protože nevím čím jiným bych hodnotil ty další dva, keteré teprve (bohužel) vyjdou. Tohle to je úpadek národa, ale přiznám se, byl jsem na tom v kině na doporučení rodičů mého kamaráda... Byla to velká chyba, velká a dodnes nějak nemůžu těm lidem, co mi to doporučili, přijít na jméno... ()

Keytt

Takový žánrový mišmaš dokáže vyprodukovat snad pouze Troška. Nicméně jednou se to přežít dalo, ačkoliv by se mi daleko víc líbil alternativní konec se zápalkou. ()

sinjakupre

Myslím, že to většina lidí bere příliš vážně a hraje si na senzační, filmové kritiky, kteří nemají jiné hodnocení než 5hvězd nebo odpad. Člověk, který tento film ohodnotí odpadem, by se měl nad sebou zamyslet. Je to film od Trošky a s tímto nadhledem by se k němu mělo i přistupovat. Samozřejmě, že role nejsou nijak zvlášť dobře zahrány, prostředí je tak krásně naladěné, až je to kýčovité, ale o tom to prostě je. Je to umělý film, který má lehce pobavit, odpočinout si od starostí všedních dnů a to dle mého názoru na 3 hvězdy splňuje. Na Lucii Vondráčkovou se příjemně dívá, ikdyž to není nikterak skvělá herečka a Pavel Kikinčuk s Lukášem Langmajerem příjemně a decentně občas zaperlí. Mě film příjemně pobavil, ikdyž mnohé scény byly příliš kýčovité, ale hodit jej do odpadu by nebylo spravedlivé. ()

JFlower

Ano, místy to bylo trapné, s urputnou snahou o vtip. Jedna z ústředních linií o mužských intimních partií byla navýsost nevkusná... Nicméně mám zato, že takovéto hodnocení si film nezaslouží. To dostal stejně jen proto, že je od režiséra, kterého "obyčejný" národ miluje a "intelektuální" nenávidí. Kdyby pod ním byl podepsán někdo jiný, hodnocení by bylo rozhodně odlišné. Já s tím ale problém nemám. ()

Vault_13

Tenhle film jsem si v době premiéry nepřál vidět. Po Kameňácích jsem už nad Troškou zlomil hůl. Světlá výjimka byla podle mě pohádka Nejkrásnější hádanka. Nyní jsem měl možnost toto dílo zhlédnout...a já se bavil, dokonce o mnoho více, než bych čekal. Jsem z toho překvapený, ale co se dá dělat. Jediné, co mi vadilo, bylo neustálé opakování totálně "generického" hudebního motivu...hraje to tam snad víckrát, než slavné "Relax" ve filmu Bony a klid. Co se zápletky týče, je to hodně jednoduchý film. Ale v rámci speciálního Troškova vesnického žánru mu to bohatě stačí. Pár věcí bych vypustil/udělal jinak, ale celkově je to mnohem, mnohem lepší, než jsem čekal. Pozn.: Při sledování jsem popíjel víno, snad to nemělo výraznější vliv na hodnocení. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015