Alusshka

Já si prostě nemůžu pomoct, ale holt budu patřit do nenáviděné skupiny, které se tento film líbil. Nepřijde mi moc, že by to až tak navazovalo na Slunce, seno. Každopádně film je to pěkný, lehký a slušný. Já jsem se fakt moc bavila a bavilo mě to od začátku až do konce. Není to žádná bomba, ale je to po dlouhé době film u kterého si člověk krásně odpočine a zasměje se. Není to film, který by total zvednul diváka ze židle, ale je to fakt pohodovka. Film je fakt něco jiného než Slunce seno, opravdu nelze srovnávat. Já jsem spokojena. ()

snookiest

Abych byla uprimna, tak mi ukazka k filmu stacila. Nemam potrebu jej shlednout, ale nechci vulgarne kritizovat. Je spousta divakum, kterym se takove "stylove" komedie libi. ()

Vacatko

Typická Troškova komedie. Plná překvapivých obratů. Nepochopil jsem návaznost děje se scénkou Lucie Bílé jakožto cikánnky. Díky za film ()

ko.mar1

Zasa sa mi potvrdilo že nie všetko čo má zlú kritiku si ju aj zaslúži ako keby nestačilo povedať že sa to niekomu nepáči musí to aj ,,rozmazávať" skúste sa pozrieť po niektorých dedinách a v každej sa nájde podobný húf babošpioniek a je sranda sledovať ich rozhorčenie spojené s tichov závisťou Zdenek použil vo filme čo už tu raz bolo no ddobre a čo ,ale tento scenar by sa dal zopakovať znovu s ďalšími novými srandičkami a aj tak by sa to niekomu nepáčilo. Odporučenie komu sa to nepáči tak nech sa na to nedíva.A naopak ak by ste vživote nevideli trilogiu .. Slnko,seno...... tak a teraz hodnoťte.U ňa 70-80%. ()

lindush12

Pre niekoho odpad, pre mňa vtipná dedinská komédia. Asi veľa z vás nepochopilo zmysel tohto filmu vzhľadom na hodnotenie, keďže išlo o oddychovú komédiu. Vôbec nechápem čo ste si vy ostatní predstavovali pod týmto filmom, keďže ste ho tak ostro skritizovali.Ja som sa dosť často zabavila a celé kino sa zabávalo takisto. Musím povedať že Troška ma nesklamal. ()

ArchAngel_ odpad!

Doufám jen, že na to nebude koukat žádný cizinec a nebude si myslet, že je takový každý obyvatel ČR. U těhle filmů se skoro stydím, že jsem z Česka. Nebudeme si lhát, jsou tam scény kterým se zasměje každý, na druhou stranu značná část filmu je spíše k pláči (či vysvětlení proč jsou věci v ČR jaké jsou). Co se týká té velké návštěvnosti, v zemi, kde si velká část ovčanů zvolí lháře a hulváta prezidentem (a soud řekne, že ano, lhalo se a právo se porušovalo, ale volba platí) se divíte úrovni návštěvnosti podobného filmu? Je to prostě obyčejný film pro ty obyčejné lidi, takže smekám před autory, takhle se dojí peníze od ... (doplňte si dle libosti) ... PS: podobná úroveň a podobné filmy se točí i v jiných zemích, takže to jen aby si někdo nemyslel, že na to má zase jen Česko patent ;) ()

BGH

Nejsem žádný fanda Trošky, slunce-sena ani kameňáku, na tenhle film jsem šel spíše z donucení a možná právě proto, že jsem od něj nečekal vůbec nic mě celkem mile překvapil. Párkrát jsem se i zasmál...zcela v duchu předchozí Troškovy tvorby. Není třeba ji intelektuálně zatracovat ani vynášet do nebes. Jako lidová zábava s nulovým poselstvím splní svůj účel bavit masy... ()

seagull1

Nemal som veľké očakávania, keď som si šiel ten film pozrieť. Troška ma ale nesklamal. Znova sa mu podarilo nakrútiť ľudovú dedinskú komédiu, kde prevládajú predstavy starej baby (dokonca celej svorky starých báb) nad zdravým rozumom. Humor je dosť plytký a prízemný... až som sa čudoval, že sa ľudia smejú na kopanci do zadku, alebo do gulí. Film sa točí okolo dvoch zápletiek, kde pri jednej nikto dokopy nič nevidel, ale každý vie všetko, a pri druhej, okolo dedičstva. Zdeněk Troška má však nepochybne talent prilákať ľudí. Ľudia, hlavne tí obyčajní majú radi takýto jednoduchý humor, kde nemusia používať rozum. Film však nie je prepadák a dá sa zniesť. Určite to nie je žiadny Kameňák... PS: Ak to niekde pán Troška pokazil, tak to bolo približne v 3/4 filmu, kde nastal výbuch. ČOOO? Tak toto nie... nebyť toho momentu má odomňa o hviezdičku viac. PPS: Je škoda, že sa tento film premieta v špičkových kinosálach v multiplexoch. Skôr by sa hodil do prostredia starého kina Družba so starými rozheganými nepohodlnými drevenými sedadlami. ()

kreyson13

Ajajaj, koukám, že je to tady samý znalec a estét... To by mě zajímalo, kdo ta kina porád plní, když je to takovej odpad? Asi to obráží Troška se svýma kamarádama. Konečně jsem to veledílo zkouknul a je to v pohodě. Nejvíc jsem se bavil při představě všech těch pseudoestétů a pseudointelektuálů jak jim při sledování toho filmu kolabují kardiostimulátory a jak Spáčilová a jí podobní chytráci, kteří v životě nenatočili ani reklamu na hajzlpapír, ale všechno hodnotí, parádně omdlívá. Je to ptákovina, která ze sebe nedělá žádný umění, ale určitě to není takovej hnůj, jakej z toho všichni dělají. ()

odvar odpad!

Škoda že sem to ještě neviděl, protože už tak nějak tuším že další odpad by tomu slušil. Ale do kina na tohle opravdu nepudu. Ale hold český divák je nenáročný tvor :( Nejnavštěvovanější film za posledních 10 let? na to se dá říct jen hezky po facebookovsku "i don't want to live on this planet anymore" ()

zorrra odpad!

Zvládnem toho fakt veľa a už som videla veľa kravín, ale toto...toto je ako nejaký bastard, ktorý nevie, čo vlastne chce byť..to mala byť komédia, hra na dana browna, troška zabrdnutie alfreda hitchcocka, romanticko dramatická záplatka...proste zmes niečoho, čo nemalo ani pätu, ani hlavu... ()

Brain32 odpad!

Troška je teplý ubožák - co k tomu víc říct. Lituji času, který jsem trávil při tomhle HOVNU - nevím jak jinak to totiž nazvat... ()

Incanus

Upřímně řečeno nechápu všeobecně jak se zdá rozšířenou snahu o krucifikaci páně Trošky a jeho přínosu světu filmu. Od jeho posledního díla - Babovřesek - jsem dostal přesně to, co jsem čekal. Filmovou zábavu, a to od začátku až do konce. Neříkám, že film sebou nese zásadní kulturní poselství dalším generacím, ale stejně jako ostatní v kinosále při promítání, jsem se s chutí zasmál. Čas od času člověk potřebuje oddech a relaxaci a nad ničím zásadním nepřemýšlet, v tom případě tuhle potřebu Babovřesky bezezbytku naplňují. Za posledních několik let nemá tato komedie podobnou konkurenci, aby natolik utkvěla v paměti. Pobaví, rozesměje, a to i dlouho poté, co opustíte kino. Česká filmová tvorba v tomto ohledu poslední dobou upadá, a skutečně dobrých komedií je jako šafránu. Proto mě zarazila neskutečná míra animozity na vezdejším serveru. Mně se tato komedie líbila, a za tím si stojím. ()

Cllara

Hodnocení tady jsem nečetla příliš dobré, ale od lidí z povídání jsem slyšela, že je to naprosto povedená komedie a tak jsem se na ní těšila. Nevím jestli jsem zrovna neměla na tenhle styl ,,humoru" náladu a nebo jestli je to opravdu taková kravina za kterou jí považuji. Pár vtipů povedených opravdu bylo, to se musí nechat, ale scény typu kdy člověk vidí Bílou oblečenou jako děvku, nebo Vondráčkovou, která se chová jako nezávislá puberťačka nás mohli fakt ušetřit. Prospaná půlka filmu a 160 Kč v pr****. ()

JARDAHONDA odpad!

Troškova tvorba posledních let se řítí velkým spádem dolů, nejinak tomu je i u snímku Babovřesky. Zřejmě se zasnil a myslel si, že když opráší trilogii: Slunce seno, tak ho budou všichni plácat po rameni.. Škoda, že šlápnul zase do "hovna" ()

neo_ap

Musím říct, že mě tento film dvakrát nelákal. Nic pro mě. Shodou okolností, jsem se ale do kina dostal. A neseděl jsem sám. Sál byl narvaný, i několik týdnů po premiéře. A co ty diváky do kina táhne? Netuším. Film není špatný. Skvělá komedie to ale není. Na mě působil, jako volné pokračování Kameňáku, než Slunce, sena. Avšak bez vtipů, ale s babkami. Dějově dobré. Pěkně situované komické události všedního života. Takové filmy mám rád. Co se mi nelíbilo, zakomponování těch důchodkyň. Kolikrát působili rušivě, a zbytečně. (Nehledě na to, že se na ně nedá dívat:) Na tento snímek se příště zase rád podívám. Stejně jako na další Troškovy komedie. Ale, že by to bylo, bůh ví co? 45/100 ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015