ivan_drago odpad!

Tak člověk je zvědavý, jestli se potvrdí předzvěst kvality tohoto snímku a musím konstatovat, že potvrdila... Nemá cenu dále rozepisovat... Možná usměvné pro děcko, které se právě dozvědělo o významu sprostých slov a jejich znění... ()

PabloFuentes

Také nechápu všechny ty až tak moc špatné hodnocení. Film jsem tedy viděl doma spolu s rodiči a musím říct, že na rozdíl od všech těch rádoby vtipných amerických parodií, které spoléhají na sprostá slova (HAHAHA to je humor! On řekl "vole" a i horší věci. Úplně jsem se z toho celý posmál), tak tady jsem se párkrát zasmál opravdu a zcela upřimně. O tom, že se někde ve filmu nachází falešný konec jsem taky věděl dopředu. Jen jsem nevěděl, co to přesně je. Když to pak ale nastalo... a výraz v očích mých rodičů.... prostě k nezaplacení! :D Za mě tedy spokojenost. Škoda jen pomalého začátku a některých až moc uměle vytvořených a nucených situací. ()

ecceHOMMO

Keď sa pozerám na hodnotenie Troškových Babovřesiek tak mi je smutno. Odpad si to určite nezaslúžilo, ikeď ten kto pri sledovaní vydržal len prvé minúty tak odpad udelil asi právom. Problém Babovřesiek je, že staré rapotačky v ňom hrajú dominantnú rolu ( čo je síce pochopiteľné, ale na škodu), a scénky ktoré sa točia okolo nich sú buď trápne, suché, alebo nemajú patričný šmrnc a vtip. Vlastne samotnému filmu viac škodia. Dobré záblesky sa však našťastie našli ( sexuálna výchova ala ty tvoje dvě skušenosti, Lucie Bíla - krstenie ala Lev vs Tiger, strašenie v dome ala Vreskot, kvázi ukončenia filmu), len boli pohltené tým nepodareným zbytkom. Snáď v pripravovanej dvojke rapotačky dostanú priestoru menej, poprípadne budú vtipnejšie. Za tie (mnou menované) podarené scénky rozmýšlam či dať jednu alebo dve hviezdičky....ale asi zostanem u jednej. ()

Johnny.ARN

Očakávania neboli žiadne a čuduj sa svete, celkom som sa aj zasmial. Veď ako inak ukončiť leto ako s komédiou, čo ma prívlastok že letná, aj keď mala premieru v januári?? Troška tieto dedinské filmy točiť vie. Bol som príjemné prekvapený, že to má skoro plnohodnotný dej, nie len nitku, na ktorú sa navliekajú kameňáky. Obsadenie celkom ušlo, výprava jednoduchá. Trošku dlhá minutáž. Vtipných scénok tam podľa mňa bolo málo. Osobne som sa zasmial asi tak 2 - 3 krát, a posledná pol hodinka bola úplne pozbavená vtipu. Zato tam prišlo ku gradáciu deja. Tak keď to mám zhrnúť, príjemná komédia s niekoľkými svetlými momentami, zaujímavým a otvoreným záverom. Jedna za Lucku Vondráčkovú, jedna za Lucku Bílu a jedna za celkový dojem z filmu. 3 z 5 ()

LiborGondek

Tak to se vážně moc nepovedlo... Negativní hodnocení není u Zdeňka Trošky nic nového, příklad hledejme např. u Kameňáku (1-3). S tím jsem popravdě moc nesouhlasil, bohužel u Babovřesk je kritika naprosto legitimní. Ať se jedná o naprosto nevhodnou "skrytou" reklamu a protěžování sponzorů a partnerů filmu (Citroën, Impuls, 5+2, Metro, aj.), přes tragické, nevhodné, laciné, každopádně rozhodně ne vtipné (u komedie celkem podstatný problém) scény, kterých je bohužel většina, až po blbý konec. Před úplným odpadem zůstal film nicméně uchráněn. A to hned z několika důvodů, např. kvůli velkému množství mých oblíbených herců, kvůli písničkám ve filmu, ale také kvůli občasnému pobavení. Fakt je, že to mohlo být lepší. ()

Mrkvič

Parádní překvapení. Všem škarohlídům určitě navíc uteče báječný fórek pana Trošky v závěru filmu. To jsem skutečně nečekal. Andy Kaufman hadr. Zasmál jsem se. Scény s atmosférou ji mají a v neposlední řadě pár slušných hereckých výkonů. Hlavně Kikinčuk jede! Dost mile mě překvapila ještě Jana Synková, která navázala na své výkony z Byl jednou jeden polda. Není to tedy žádné vrcholné umění, ale docela slušná zábava a až na příšernou hudbu, která zní každou minutu, nemá ani co urazit. ()

lord.Luki

Tomutu filmu dávají doopravdy hodnocení odpad pouze takzvaní odpaďáci! Čili uživatelé, kteří film ohodnotí bez toho, aby ho viděli celý až do konce. Už od začátku se uzavřou do svého odpadního očekávání a při tom i zůstanou. První zhruba polovina filmu opravdy odpadní je, ale pak film nabere na kvalitě. Ne hodně, ale na jednu hvězdičku určitě. Začnou se dít nečekané věci a trapných situací a pubertálního humoru značne ubude. Přátelé odpad opravdu ne. ()

BoncheR

Sám od seba by som sa na takýto film nikdy nevypravil do kina, lenže musel som pre iné dôvody. Ako komédia sa to celkom dalo, bolo tu zopár úsmevných momentov, no to bolo všetko. Podpriemerný český komediálny film, ktorý ťaží zo Slnka sena takým spôsobom, že to vôbec nie je otravné. 40% ()

ivan bohatyr

Je to neskutečná pi**vina a právě proto, že v dnešní době někdo dokáže vymyslet takovýto 'zajímavý' film, vymykající se všem fyzikálním a filmovým zákonům, musím z recese dát jednu hvězdu. Ale jít na to do kina, tak to bych těch vyhozených peněz pekelně litoval. ()

MiCM

Zbavit se té stupidní strojené intonace a výslovnosti, tak se na to aji dá dívat.. Rozhovory taky šílené. Udělat to přirozeně, nenuceně, tak to může být i slušné.. ()

lennyd

Do malé vesnice v Jižních Čechách nastupuje nový farář, který je ale ihned trnem v oku místním drbnám - neb nesplňuje tradiční pohled na faráře - je mladý, hezký a po většinu dne pobíhá v trenkách. Takřka zároveň s ním na místní úřad nastupuje nová sekretářka - mladá a krásná, která je ihned v podezření s pletichami se starostou obce. A aby toho nebylo málo, nedávno zemřelá místní matrona nejenže neodkáže svůj pozemek obci, jak starosta nezištně počítal, ale ještě se objeví její dědic, který má v plánu rodinné sídlo opravit a usadit se zde. Plejáda nedorozumění a náhod může začít.. Na tomto filmu hodně záleží, jak k němu přistupujete. Pokud očekáváte kvalitní zábavu, poučení nebo něco takového, tak jste zde ale úplně špatně, protože nic takového se od "Troškových letních komedií" nedá čekat ani v nejmenším. Pokud jste ale smířeni s tím, že dostanete zmodernizované (= mnohem horší a blbější) Slunce seno, a s tímto usedáte před plátno či obrazovku, dostanete přesně to co čekáte. Film, kde jedna z největších "taškařic" je vytvořena na základě neslušného příjmení mladého faráře opravdu nic víc nenabízí. Na druhé straně si nedělám iluze, že by to v dnešní době na vesnicích (na jedné takové žiju) bylo jinak - starostové bohatnou, drbny drbají a vůbec. Bábovřesky jsou o několik řádů horší než Slunce, seno, a na druhé straně zase o chloupek lepší než všechny Kameňáky. Takže tak.. ()

noriaki odpad!

Vepřová pečeně s knedlíkem a se zelím 1. Do omytého a usušeného masa vetřeme sůl a posypeme ho kmínem. 2. Maso pak vložíme do vymaštěného pekáče a obsypeme ho cibulí nakrájenou na tenká kolečka. 3. Krkovici podlijeme částí vývaru a zaklopenou ji pečeme při teplotě kolem 200 °C cca 90 minut, občas ji přeléváme výpekem a dle potřeby podlíváme vývarem. 4. Jakmile je maso téměř měkké, odklopíme ho a při teplotě kolem 190 °C pečeni dopečeme. 5. V průběhu pečení masa si připravíme zelí, začneme tím, že zbylou cibuli necháme zesklovatět na sádle (orestujeme ji), přidáme dvě lžíce hladké mouky, chvíli ji přerestujeme i s cibulkou a pak přidáme zelí i s nálevem . 6. Za občasného míchání zelí několik minut dusíme. 7. Nakonec zelí dochutíme cukrem a solí a ještě chvíli podusíme. 8. Jakmile je pečeně dopečená, vyjmeme ji z výpeku, naporcujeme ji na jednotlivé plátky a uchováme v teple. 9. Výpek zaprášíme moukou a za stálého míchání přidáme zbylý vývar, který necháme zhoustnout, vyrobíme tak chutnou omáčku, kterou pak podléváme maso. A nebo se těch 133 minut můžete dívat na prasklinu ve zdi. Vyjde to nastejno, jako si pustit Babovřesky. ()

geklon odpad!

Ještě o Trošku větší hovno, než jsem čekal, že z tý opruzelý, chlupatý prdele, je vůbec možný aby vylezlo. ()

Zdeňka

Jedna hvězda za Lucku Vondráčkovou, Honzu Dolanskýho, radio Impuls a pěkné vesnické prostředí. Zbytek nechávám bez komentáře a vlastnímu úsudku. ()

uiu

Na základě zdejšího hodnocení jsem se bála toho nejhoršího a musím uznat, že zas takový odpad to rozhodně nebyl. Bála jsem se, že film je o bandě starých drben z prdelákova, ale naštěstí tu je dějová linka se starostou, novým farářem a jeho sestrou. Takže ačkoliv dějová linka s babkama je odpad, ty ostatní byly vážně vtipné (některé povedené vtipy co se asi nevlezly do Kameňáku). Je to komedie plná omylů a nedorozumění, které pramení z toho, že babky drbou a domýšlí si, když z něčeho viděly 1% a zaslechly každé druhé slovo. Co mě ale na filmu iritovalo nejvíc byl product placement - celá rodina několikrát denně baští Medovník, poslouchá rádio Impuls (ve druhém díle Frekvenci 1), ve třetím díle se vehemntně pije syrovátka nejmenované firmy a Capri Sonne spolu s jogurty nejmenované firmy. Hlavně nezapomeňte logo a název co nejvíce držet na kameru. A dát si opět medovník. ()

anglanek odpad!

Tak tohle je totalni fekal Dojc porno ze kterého mi je na bliti!!!!!,Ze vůbec ten cucpero tohle vypustil do nasich kin a někdo za to zaplati vstupny. Kdo z mého okruhu a doufam,ze nikdo! sel na tohle do kina, tak u me klesne na poslední dno filmového divaka. Nikdy jsem nevidel ani 5min tyhle trapny,ubohy,debility největšího razeni!!!!!!! Pisu komentar proto,protože jsem videl par ukázek v TV a to co tam predvadi banda zoufalcu mi neprijde ani trochu spojeny s humorem ale taky co cekat od Umelce co kope kolem sebe jako kun v posledním tazeni. ...Radeji se budu hodinu a pul divat na mladyho Klause i s dredama a mozna i na sebe pripustit nez tuhle zoufalou tragedii ()

pytlik...

Nyní je už jasné, proč Troška dostal od Zemana to vyznamenání za umění... Podobně jako by nikdo bez odborných knih nevěděl, že velryba není ryba nebo že Ferda mravenec byl žena, také by nikdo jen z pouhého sledování Troškových děl nepoznal, že jsou umělecké. Zato Zeman to svým ostrozrakem viděl hned a zcela jasně. Já bych to ještě blíže upřesnil, že se jedná o umění sakrální. Za prvé si člověk při sledování pořád říká „sakra, to snad né“ a za druhé ostošest vzpomíná, jak vlastně zní křesťanské modlitby. To když děj evidentně směřuje k typicky troškovskému „vtipu“ a člověk se modlí a prosí, né, pane bože to né, přece ani Troška by tam tohle nedal! Ovšem pan režisér je nemilosrdný a bez slitování, prostě to tam dá! Jinak na těch babičkách je vidět, jak je nesmyslná představa, že člověk s přibývajícím věkem čím dál tím víc moudří. To by roli v tomhle veledíle nikdy nemohly vzít. A se divím, že Troška dávno nesedí za jejich zneužití, čím se jako jeho případ liší od Kulínského?! No asi má lepší konexe. ()

morena.jea

Komu stačí humor založený na hovne, sexe, stupídnosti, senilite a lacnote, ten sa na filme celkom určite zabaví. A stalo sa. Kino bolo plné, ľudia sa smiali. Fakt som bola jediná, kto chcel odtiaľ utiecť? ()

Diego odpad!

Kdo by řekl, že tenhle film bude zachranovat Lucka Vondráčková, snad jen díky tomu, že si uvědomuje, do čeho vlezla. Troška je starej děda, kterýho novým věcem nenaučíš, i přes tolika letou zkušenosti je šílený, že se neposunul dál. Nechci ani vědět, kolik stál film s deseti herci, jednou vylidněnou vesnící a statickými záběry. Ale ruku na srdce, můj otec už se mě třikrát ptal, jestli už se to dá stáhnout... ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015