Avengers: Age of Ultron

• USA Avengers: Age of Ultron (více)
USA, 2015, 141 min

Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety. Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů. (Falcon)

Diskuze

Uživatel Ištván87 smazal svůj příspěvek.

Camulator

No jo, možná tenkrát měli s dabingem počkat až bude pan Čtvrtlík zase "v pořádku". On se hodil jakž takž hlasově, ale Chandler byl takovej trošku ňouma, což není úplně jeho parketa. Lepší bude, když si pana Procházku budou pamatovat třeba jako Shortyho v dabingu Scary Movie. Nebo nejlépe jako dabéra Bonese v nových Star Wars. Tam je hodně dobrej.

Uživatel Torrs smazal svůj příspěvek.

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

Saraph

ten dotaz není zbytečnej... jestli o něčem napíšeš že to nesnášíš tak musíš mit celkem pádnej důvod, pokud ale nesnášíš něco jen tak bez důvodně tak jsi idiot

na příspěvěk reagoval Saraph, Saraph

66pepo66

Ty už jsi ten film s dabingem viděl, nebo jenom myslíš, že ten hlas k Tonymu nesedí. Barvou hlasu je totiž k RDjr. blíže než byl Radovan Vaculík. A z hereckého hlediska je to jeden z nejpřesnějších herců na tuhle roli. Hlavně neusuzuj podle Snapea, protože to je vysoce stylizovaná role bez humoru. Ale na takový ty ironický pošklebky je Aleš Procházka vynikající volba.

na příspěvěk reagoval Camulator

66pepo66

66pepo66 (hodnocení, recenze)

Ištván87 , Ištván87

No, mne ten hlas na Tonyho absolutne nesedi. Vobec tu jeho osobnost nevystihuje tak ten doteraz. Fury to iste. Najskor si to sice pozriem v originalnom zneni, ale neskor pride urvcite na rad aj dabovana dvd verzia, takze pre mna je toto obrovske sklamanie a znechutenie zaroven.

Ištván87

ano o tomhle sem také četl a ano pochybuji že čtyřka bude, takže to trošku kazí plány Swatovi který ho už tam viděl a do diskuze napsal že se ve filmu objeví, tohle mu opravdu vážně bortí jeho plány, takže moje skepse tady ohledně dabingu byla docela na místě

Yoshitsune

Řekl bych že ne, protože Ex 4 asi nevznikne. Trojka byla velkej propadák. Někde jsem četl, že na regulérní čtyřku se vykašlou, ale že by mohl vzniknout TV seriál.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

on Swat hlásal že v EX 2 bude Dwayne Johnson a že je to jistý aaa nic, pak hlásal že tentokrát v EX 3 si Dwayne Johnson rozhodně zahraje.....to taky jaksi nevyšlo, i když to bylo též stoprocentní, no a neni tomu dávno že Swat psal že Dwayne Johnson si tentokrát zahraje v EX 4 a že je to jistý, tak uvidíme jestli to tentokrát vyjde :))

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Mimochodem, u Aleše Procházky problém určitě nebude. Horší to bude s Vladimírem Kratinou, který bude dabovat Furyho. Ten není jako dabér moc zkušený. Sice hlasově na Samuela L. Jacksona skvěle sedne, ale není dost "vymluvený" a podle mého názoru má trochu potíže s frázováním, takže zkracuje dlouhé samohlásky a tak podobně.

na příspěvěk reagoval 66pepo66

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

Saraph

znaleckýho právě že nic ale "znalecký" je to až až... nikdo tě nenutí na dabing koukat, nebo se pletu?

na příspěvěk reagoval Saraph

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a když může Swatík, tak můžu taky .....hm třeba ve filmu bude Doctor Strange a generál Ross si vpíchne Hulkovu krev, když nad tím tak přemýšlím tohle nezní tak špatně

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a je to tady zase a zdroj ? neznámý nebo nechce být zveřejněn, miluji tyhle zprávy kdy sem Swatík vlítne a něco plácne a neuvede zdroj, hm když nad tím přemýšlím už několikrát se potvrdilo že kecal a přikrášlil si tu blbost, úsměvné :))

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

18.11.2022

Joss Whedon se vrací do televize

Joss Whedon se vrací do televize

15.07.2018

Režisér prvních dvou Avengers Joss Whedon se mezi geeky poprvé proslavil díky seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Od té doby měla jeho kariéra jenom vzestupnou tendenci, jenže pak přišlo zklamání řady… (více)

Toby Kebell půjde po krku Vinu Dieselovi

Toby Kebell půjde po krku Vinu Dieselovi

28.06.2018

Akční komiks Bloodshot s Vinem Dieselem (Rychle a zběsile) v hlavní roli se pomalu přesouvá před kamery a nyní bylo konečně taky oznámeno obsazení hlavního záporáka. Postavu nelítostného Axe,… (více)

Black Panther velkolepě ovládl kina

Black Panther velkolepě ovládl kina

19.02.2018

Dlouho to vypadalo, že je značka pro blockbuster to nejdůležitější. Teď se však ukazuje, že je (minimálně) stejně důležitá i péče o ní. Kdybyste se před pár lety zeptali, jestli za první víkend utrží… (více)