Pláž 33

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2012

Odvážni Slováci budú pod prísnym dohľadom kamier čeliť namáhavej práci na vytúženej ceste k výhre 33 000 €. Divákov čaká letné dobrodružstvo plné silných emócií, víťazstiev a pádov. (oficiální text distributora)

AdamesWWE odpad!

[0/10] Markíza týmito sračkami u mňa klesá na ešte nižšiu úroveň. Čo je vlastne Pláž 33 ? Ved´ na toto sa nedá ani pozerať, to nemá nič, ani atmosféru, ani pointu, otrasných účastníkov ale aspoň obstojnú moderátorku. Proste úplne nepotrebný a zbytočný odpad ktorým si Markíza len pohoršuje. Horšie ako Hotel Paradise. ()

MM_Ramone odpad!

Chápem, že v súčastnej dobe sa veškeré záujmy komerčných televízií sústreďujú na produkciu vlastných reality show. Už sme tu mali všeličo a zdá sa, že osprostelí, konzumní diváci sa tohoto formátu ešte dostatočne nenabažili. Lenže v tomto prípade nedokážem tolerovať fakt, že celý tento projekt vznikol len ako rýchla záplata chabej programovej štruktúry televízie Markíza. Pôsobí to až príliš okato lacno. Je to spichnuté horúcou ihlou. Neatraktívne prostredie baru pri Dunaji, celkovo nelogická štruktúra a nesympatickí účastníci. V žiadnom prípade to nezachráni ani sebavedomý hlupák Adam, momentálne známa pseudohviezda z farmárskej show. Nestojí to ani za prd. Na „Pláži 33“ je len samý odpad! ()

Necrotongue odpad!

Tak tohle bylo veledílo hodné Novy.Nebyla to ani reality a už vůbec ne show,byla to čirá tragédie a pohřeb televizní zábavy,tak neskutečně zprasenou záležitost aby člověk pohledal.Ostatně,sledovanost musela být obrovská,když byl pořad ukončen předčasně. ()

Marek1991 odpad!

Výplach mozgov v podaní komerčnej TV Narkózy pokračuje. Ľudia, ktorí sú schopní urobiť snáď čokoľvek len, aby sa stali známymi a vystupovali v televízii, otrasný dej, réžia, moderovanie a sprievodné veci okolo mi nedajú inak, ako to hodnotiť tak, ako si to zaslúži! ()

markyz. odpad!

už úvodní song od Zdenky Predná - Poď Na Pláž ------ Tak poď, poď, poď(2x).. ......Poď na pláž dnes nebudeme spať, večer bude náš, nemusíš sa na nič hrať. Poď na pláž všetci sú už tu, zaslúžiš si sladkú odmenu.(2x) ...(poď na pláž)...uuuh uuuh Tak poď, poď, poď(2x) ////// Mi otevírá kudlu v kapse, ACH BOŽE, PROOOOČ ?! ()

Dado odpad!

Bol by som veľmi rád, keby mi niekto vysvetlil, o čo v tejto reality show, ktorá nemá tak, ako väčšina podobných slovenských produktov s realitou absolútne nič spoločne, sakra ide! (0%) ()

ghatos odpad!

Účastníky Pláže 33 bych odeslal do jiné galaxie. Slovenská "světová" show moderovaná lacinou štětkou...běžte do *rdele. Omlouvám se za vulgaritu (na hrubý pytel, hrubá záplata). SEPTIK...-90%. ()

tommmy89 odpad!

Čakám, kedy ludia prestanú markízu pozerávať. Nakoľko to už nieje televízia, ale komerčný kanál, ktorý zarába na reklamách a reality shows. ()

standsiller odpad!

Nie je im ľúto tých peňazí ktoré sa míňajú na sračky tohto typu ? Hanbím sa , že moja krajina púšťa do éteru takéto fúry hovien. ()

tommy187

Dobre, je to neskutočná hlúposť ! Nezmyselná reality-show a zúfalosť našich komerčných televízií. No práve v týchto programoch ľudia majú možnosť vidieť akú inteligenciu majú niektorí ľudia. Musím uznať, že zvlášť táto šou bola pre Markízu mimoriadne stratová - čo viem skončila predčasne ... A celá tú namáhavú prácu (ako to je napísané) za nich robili iní ľudia. Bol som tam a jediný dôvod prečo dávam * je, že som si pochutnal na drinku :) {a bol fakt vynikajúci}. ()

adamulefa odpad!

Dosť by ma zaujímalo, či si je Markíza vedomá ako si jej úžasná show počína na tu na ČSFD. A to tvrdia, že (citujem) divákov čaká letné dobrodružstvo plné silných emócií, víťazstiev a pádov. Divákov čaká akurát jednoznačný odpad. Radšej si pozrite nejaký exploitation movie zo 70tych rokov ako túto nehanebnosť. 0%! PS. Je mi ľúto tej blonďavej moderátorky, ktorej neviem prísť akosi na meno. Rozhodne si zaslúži lepšie. ()

cutugno odpad!

Ďašia kravina ktorú nám údajne najsledovanejšia a najúspešnejšia slovenská televízia na letné mesiace pripravila ! V tej markíze su už asi všetci veľmi dlhú dobu opitý , to snáď ani nieje pravda !!! A najhoršie je na tom to , že ak skončí jedna hlúposť tak nám šaškovia z tv markíza pripravia ďalšiu reality show Farma 3.. a sťahujem sa do Čiech... ()