Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

(více)

Videa (5)

Trailer 1

Recenze (1 301)

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Bláznivá dovolená pro novou generaci, ve které se sice tvůrci nevyhnuli schematickému vývoji děje (včetně povinných dramatických odboček), ale to vše bohatě vynahrazuje skvěle sehrané obsazení, které si s přehledem dává i ty nejlacinější fóry (jen ždímání scény s varletem mohlo být kratší). Celé to má auru zlaté éry amerických komedií z osmdesátých let, kdy výsledek nestál ani tak na scénáři, jako na schopnosti herců divoce improvizovat. Z Millerových jsem měl přesně pocit, že natáčení všechny hrozně bavilo. Škoda nefunkčních "family-bonding" pasáží, které působí jaksi násilně vlepené (hlavně finální proslov). Ale zbytek značně nadstandardní komediální zábava. Je to spíš tak na 70%, ale zaokrouhluji směrem nahoru za tanečky Jennifer Aniston, díky které chvílemi kino doslova nedýchalo. ()

movie 

všechny recenze uživatele

90% Velmi dobrá zábava a to jsem se výjímečně díval na komedii a nebyl zhulenej. Takže je tu šance, že se na to můžu podívat znova, zhulenej a pravděpodobně se bavit ještě víc. Klasický závěr ve stylu "vše dobře skončí, ponaučení sme si vzali a pojďme to udělat správně" tu navíc není servírováno tou nejhorší možnou cestou. Thumbs up pro Nicka Offermana (Ron Swanson z PARKS AND RECREATION)!! ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

"Viete čo, tú Fantu by som si dal." Režisér Rawson (Vybíjaná: Choď do toho na plné gule) je i teraz drsný, nekompromisný a hardcore. Občas nebudete veriť, že ste práve videli/počuli to, čo ste práve videli/počuli (neuveriteľná pasáž so skvelým Luisom Guzmánom). V dnešnej dobe je ťažké diváka šokovať. Ale povedal by som, že minimálne v pasáži s pavúkom sa to podarilo, na to budete ešte dlho po pozretí spomínať (hoci by ste na ne najradšej okamžite zabudli). Našťastie, tento film je vtipný i mimo spomínaných vulgárnych momentov (napr. "smetiak" alebo "kosatka"). Inak je ale scenár dosť veľká nuda. Takže "len" 3*. Ale za krásnu scénu v záverečných titulkoch mám chuť pridať jednu hviezdu navyše, fakt doják. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Solidní komedie !! Ušmudlaná,zábavná,sexy a absurdní! Emma Roberts hrající jako vzteklého teenejdžra s velkou pusou,Jennifer Aniston hrajicí jako sexy striptérka s matčinými instinkty,Will Poulter hrající milého,nesmělého panice a samořejmě Jason Sudeikis- drogový dealer. S cástingem jsem více než spokojen,každému se jeho role hodila skvěle a lépe to dopadnout ani nemohlo. Smál jsem se od začátku do konce, takže plná palba! ()

TeeAge 

všechny recenze uživatele

|| Scenár: Bob Fisher, Steve Faber, Sean Andres, John Morris / Príbeh: Bob Fisher, Steve Faber | Hudba: Ludwig Goransson, Theodore Shapiro | Produkcia: Chris Bender, Vincent Newman, Tucker Tooley, Happy Walters | Distribúcia: Warner Bros. | Štúdio: New Line Cinema, Newman/Tooley Films, Slap Happy Productions, Heyday Films, Bender-Spink | Rozpočet: 37 miliónov $ | Tržby: 269,994,119 $ || Sprostučká komédia, v prvej polovine plná prekvapení a nových postupov. Bola by to čistá plná pálka, keby film neskĺzol do sladkého amerického klišé. Ps: Ďalší film, ktorý predurčuje smerovanie kinematografie k brehom bezzábrannosti a samoúčelnej sprostosti. Práve preto, ešte raz by som to vidieť asi nechcel. 75% | Blu-Ray, THX, EN DTS | ()

Galerie (116)

Zajímavosti (24)

  • Severoamerické tržby byly 150,4 milionu amerických dolarů, celosvětové pak 270 mil. (NIRO)
  • Jennifer Aniston (Rose O'Reilly) přiznala, že příprava na scény, v nichž tančila jako striptérka, jí zabrala celý měsíc. (Chip89)

Související novinky

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (více)

PF 2014

PF 2014

01.01.2014

Zima dlouhá, léto krátké, Vánoce bez sněhu a v sedmi stupních. Ale uznejme, že na výborné filmy byl rok 2013 štědrý. Rivalové, Gravitace, Star Trek: Do temnoty, V zajetí démonů, Zmizení, druzí Thor a… (více)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

29.12.2013

Seznam nejlepších filmů roku 2013 dle ČSFD.cz si můžete nechat zobrazit ve specifičtějším výběru Žebříčků, a to i zvlášť pro jednotlivé žánry. V celkovém žebříčku divácké líbivosti vedou s úžasnými… (více)

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (více)

Reklama

Reklama