Go On

USA, (2012–2013), 8 h 4 min (Minutáž: 22 min)

Scott Silveri

John Swihart

Matthew Perry, Laura Benanti, Julie White, Suzy Nakamura, Brett Gelman, John Cho, Sarah Baker, Tonita Castro, Tyler James Williams, Bill Cobbs, Allison Miller (více)

Nevychovaný, ale okouzlující sportovní hlasatel se snaží překonat životní ztrátu a najde útěchu u členů skupinové terapie, kam musí docházet. (prokda)

Spooner

Tahle loňská novinka mi bude v příští seriálové sezóně chybět nejvíc. Sympatické postavy na každém rohu, hvězda Přátel stále ve výtečné formě a dobře napsaný scénář, který se nebojí černého humoru a ani řady dojemných situací. Dohromady to pak funguje až překvapivě dobře. Ano, pár chybiček a slabších epizod by se našlo, ale i tak šlo o jediného svěžího zábavného nováčka, jenž dokázal pobavit více, než řada jeho zajetých konkurentů. Škoda, že ani tento seriálový pokus Perrymu nevyšel, jelikož stále dokáže utáhnout vlastní projekt a ze staré přátelské party je rozhodně ten nejtalentovanější. Na to ale bohužel asi diváci neslyší. P.S.: Ryanovu cute sekretářku Carrie chci domů! A to hned! ()

Kaluž

Stárnoucí Matthew Perry je frajer, co s přehledem utáhne vlastní sitcom. A když mu k tomu sekunduje vtipná partička praštěných looserů ze skupinové terapie je o zábavu postaráno. Pozornost na sebe samozřejmě strhává ten divný vousáč - pan K (Brett Gelman) - „Vtipný lidi má každý rád. Jsem jak Robin Williams. Nebo Mitt Romney. Proč vlastně zrušili jeho show? Ten chlap byl asi rok na všech kanálech a teď nic.“ Jedna z mála současných komediálních sérií, která mě chytla a drží. U druhé sezóny na viděnou. ()

ScarPoul

Matthew Perry je späť. Už to nie je debilný Mr. Sunshine, ale sebavedomý Ryan King, ktorý má problém a musí vyhľadať pomoc skupinovej terapie. Seriál ukazuje to najlepšie s komediálneho talentu Matthew Perryho a pritom si zachováva osobitosť a vtip. Veľké plus je, že väčšina postáv je rovnako dobre vykreslených ako hlavná. Vďaka tomu sa seriál môže zamerať jednotlivo na každého jednotlivca a riešiť jeho problém bez toho aby išiel niekto do úzadia alebo bol zabudnutý, aj ked niekedy sa niektoré postavy v seriály neobjavia. Jediné čoho sa bojím, je smerovanie seriálu. Prvá séria je pútavá a vtipná, plus sa zameriava konečne na niečo iné ako väčšina podobných seriálov a to na psychologický aspekt a to ako zvládnuť svoje úzkosti a strachy. Ak to ale nenaberie výraznejší zvrat, tak to bude len upadať. Zatiaľ som ale spokojný a prajem Perrymu ďalšiu veľkú filmovú úlohu. 1 séria - 70%. P.S Allison Miller je božská!!! ()

Taron

Nejenže je seriál Go On o ničem, navíc je tak příšerně obsazen, že pokud by tam nehrál Matthew Perry, byl by to snad nejhorší komediální seriál, co jsem kdy viděl. Všechny ostatní hlavní postavy jsou jsou neuvěřitelně nezajímavé a pokud si tvůrci myslí, že to co tam předvádí má být vtipné, tak je to smutné. Přestože mám Matthewa Perryho snad nejradši z celých Přátel, musím říct, že i on zde nemá příliš mnoho silných chvilek. Ostatně asi byl nakažen těmi lidmi, kteří tady hrají s ním a jestli ano, tak má asi silné protilátky, protože i tak se nad ostatními tyčí jako Burdž Chalífa v Dubai. Celkové hodnocení 50% a to jsem ještě vstřícný. ()

Dejsifacku

Perrymu byla role evidentně napsána na míru a je to dobře. Charakter Chandlera se s drobnými změnami vrací. Seriál má díky změti více či méně psychotických charakterů dobrý komediální potenciál. Snad se udrží (či stoupne) úroveň prvních dílů po celou řadu a na slovo cliché si nikdo ani nevzpomene. Předpokládám větší úspěch, než měl Matt LeBlanc s Joeym. Uvidíme. ()

• Jméno hlavní postavy Ryan (Matthew Perry) pochází z gaelsko-irského slova znamenající král, což je zároveň i Ryanovo příjmení King, tedy král. (filmsim)

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Americký server TMZ přišel v noci s mimořádně tragickou zprávou – americký herec Matthew Perry byl nalezen ve svém domě mrtvý. 54letá hvězda Přátel, Studia 60 nebo Můj soused zabiják se zřejmě… (více)