Reklama

Reklama

Go On

(seriál)
Trailer
USA, (2012–2013), 8 h 4 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Scott Silveri

Hudba:

John Swihart

Hrají:

Matthew Perry, Laura Benanti, Julie White, Suzy Nakamura, Brett Gelman, John Cho, Sarah Baker, Tonita Castro, Tyler James Williams, Bill Cobbs, Allison Miller (více)
(další profese)

Epizody(22)

Obsahy(1)

Nevychovaný, ale okouzlující sportovní hlasatel se snaží překonat životní ztrátu a najde útěchu u členů skupinové terapie, kam musí docházet. (prokda)

Videa (2)

Trailer

Recenze (87)

zipacna 

všechny recenze uživatele

Po dokoukání poslední epizody a po zjištění, že druhá série již nebude jsem si posteskl. Opět. Úplně stejně, jako posledně, když jsem se dozvěděl, že předchozí Perryho seriál, Mr. Sunshine, byl také zrušen. Osobně se mi tenhle mírný, uhlazený a vůbec ne trapný Perryho humor líbí. Jako by se člověk cítil po sledování těchto seriálů lépe. Zase jedno podle mě ne oprávněné zrušení. Ale znáte to, jde jen o peníze :( ()

Liznic 

všechny recenze uživatele

Perry mi hodně připomíná McHaleho z Community. Ostatně celý seriál mi připadá jako jemná variace na Community - pro mne ale slabý odvar. Nevím jestli je to nostalgií kvůli Perrymu (Přátelé jsou nelepší seriál na světě!!!), nebo tím, že Community ještě nezačala nová sezóna. Každopádně vůbec to není špatný a že se u toho nesměju?! Hlavně se nenudím a chvíle jsou to příjmeně strávené. ()

Reklama

Coleator 

všechny recenze uživatele

Pokud jste měli rádi Přátele (příp. si vás Matthew Perry získal nějakou jinou rolí), bude se vám pravděpodobně líbit i Go On. Ryan King je role, která mu byla šitá na míru (Byl by to vůbec King, kdyby Matthew nefandil LA? :)). I když některé postavy ze skupiny jsou slabší (Danny, Sonia), postupem času si z této skupiny do seznamu těch oblíbených určitě pár lidí přihodíte (třeba Mr. K je každým dílem lepší)... ()

Tessie 

všechny recenze uživatele

Matthew Perry hýří optimismem a vtípky, ale jen na venek. Zemřela mu žena a ve jeho firmě jsou si jistí, že musí absolvovat skupinovou terapii pro vyrovnání. A tam se teda dějí věcí. Rozhodně vtipným okamžikem je soutěž uspořádaná právě Matthewem, když vedoucí skupiny má zpoždění. Parta lidí s různými životními osudy se předhání v tom, kdo má život horší a vytahují nejstrašnější zážitky jako esa z rukávů. Každý díl měl opravdu něco do sebe, super ukázka toho, že i na problémy jde nahlížet jinak. Hodně povedený sitcom s vážnými tématy. ()

flyboyeda 

všechny recenze uživatele

Trosku smisene dojmy, scenar je pro me misty velmi zabavny - se sympaticky horkou prichuti, treba kdyz soutezili, kdo je vic ve srajdach, ale prijde mi to celkove trochu krecovity / neprirozeny a v urcitych momentech znacne prehnany nebo minimalne prehnane zahrany, kdyby Perry nebyl tak naspeedovane "moc", pusobilo by to duveryhodneji, takhle mi ta jeho postava i pres sympatie k tomuto herci neskutecne leze na nervy a paradoxne me bavi spise ty vedlejsi divnocharaktery. Kez by jeste misto dalsich pokusu ala Mr. Sunshine prisel v necem tak skvelym a vyjimecnym jako bylo Studio 60... ()

Galerie (213)

Zajímavosti (2)

  • Jméno hlavní postavy Ryan (Matthew Perry) pochází z gaelsko-irského slova znamenající král, což je zároveň i Ryanovo příjmení King, tedy král. (filmsim)

Související novinky

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Americký server TMZ přišel v noci s mimořádně tragickou zprávou – americký herec Matthew Perry byl nalezen ve svém domě mrtvý. 54letá hvězda Přátel, Studia 60 nebo Můj soused zabiják se zřejmě… (více)

Reklama

Reklama