Go On

USA, (2012–2013), 8 h 4 min (Minutáž: 22 min)

Scott Silveri

John Swihart

Matthew Perry, Laura Benanti, Julie White, Suzy Nakamura, Brett Gelman, John Cho, Sarah Baker, Tonita Castro, Tyler James Williams, Bill Cobbs, Allison Miller (více)

Nevychovaný, ale okouzlující sportovní hlasatel se snaží překonat životní ztrátu a najde útěchu u členů skupinové terapie, kam musí docházet. (prokda)

L_A_D_A_S

Docela fajn "sitcom" který je bohužel méně vtipný než by si Matthew Perry zasloužil. V komediálním suchu mu šanci dávám ale rozhodně to není seriál u kterého bych strávil několik dílů za sebou a stále se bavil. Doufám že se po vzoru např. "Rules of engagement" ze kterých se po prvních průměrnějších sezónách vyklubal klenot, taky zvedne. Do té doby ale šedý mrňavounký nadprůměr. 3* ()

RoseJo

Na tenhle seriál jsem se koukla jen proto, že tam hraje Matthew Perry. Zatím jsem viděla první dva díly, ale moc dobrý pocit z toho nemám už i hledání mi dalo trochu zabrat, na oficiálních stránkách NBC zakázali aby se na to koukali Češi.. ale to odbočuju. Pilot byl opravdu slabý a moc mě nebavil, celý děj mi přišel zamotaný a to jsem si potom musela dohledávat o co tam vlastně šlo, možná je to tím že jsem v tu chvíli moc nevnímala a byla dutá v angličtině :). Za celý díl jsem se párkrát pousmála tím to končí. Ve druhém díle, co se týče vtipů to bylo lepší víckrát jsem se zasmála, ale stále jsem to měla celé zamotané. Trochu mě to zklamalo, ale ještě vidím naději v dalších dílech. Je mi jasný že za to herci nemůžou. Zatím dávám 3* pokud se mi seriál víc zalíbí nebo naopak ,přehodnotím ;) ()

Pirabin

PO PILOTU: Zatím se mi to moc líbí, krásně hořkosladký. Povedenej humor, kterej netlačí na pilu po pilutu 5of5. PO PĚTI DÍLECH: Okey, po pěti dílech to šlo fakt dolů. Blbej scénář naprosto nezvládající emoční scény, což dělá nefunkční i humor, protože základní premisa je o lidech co se vypořádávají ze strátou, jako je smrt nebo nemoc. Díky tomu mají úžasnej prostor pro reálný situace, který by divákovi pomohli se v postavách najít, což seriál absolutně ignoruje, a vezme kupříkladu ženu, které umřeli manžel a syn a udělá z ní komickou postavu. Pokud teď hned vyhodí scénáristu a vezmou někoho kdo umí zvládat emoční scény a dá tomu trochu realističnosti a přitom zachová humor (na což je potřeba dobrej scénárista) byl bych ochoten tomu dát ještě šance, ale v současném stavu věcí ne. Extrémně promarněná šance na skvělej seroš. ()

Tom Hardy

Byl by z toho další seriál z mnoha na téma "necitelný idiot musí vycházet s lidmi, kteří mu mají pomoci pookřát". Nezvyklý je základ o mrtvé manželce, který se prvních pár dílů zdá téměř nadbytečný a seriál ve svých počátcích až příliš tlačí na pilu humoru. Pak se ale přidá na dramatu a vše dokonale vygraduje scénami, ve kterých se hrdinovi jeho mrtvá manželka zjeví. Těch několik málo intermezz má v sobě tolik pravd a intimity, že mi to celý seriál posunulo o dobrých 10% výše (i proto, že díky nim dostává hlavní postava ohromný šmrnc). Perry se našel a Go On určitě patří mezi to lepší z nových sitcomů. ()

mrx.friend

Zatím se budu držet při zemi a střídmě udělím 4 hvězdičky. Pokud se ale zbytek seriálu co do kvality ponese v duchu pilotní epizody, myslím, že bude o co stát a těch 5 by se tu nakonec vyloupnout mohlo. Matthew opět hraje podle mýho gusta, jeho humor je mi opět šitý přímo na míru a celý seriál zatím bravurně a svěže táhne :) ()

• Jméno hlavní postavy Ryan (Matthew Perry) pochází z gaelsko-irského slova znamenající král, což je zároveň i Ryanovo příjmení King, tedy král. (filmsim)

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Americký server TMZ přišel v noci s mimořádně tragickou zprávou – americký herec Matthew Perry byl nalezen ve svém domě mrtvý. 54letá hvězda Přátel, Studia 60 nebo Můj soused zabiják se zřejmě… (více)