Amazing Spider-Man 2

• USA The Amazing Spider-Man 2 (více)
USA, 2014, 142 min (Special Edition: 165 min)

Být Spider-Manem (Andrew Garfield) je skvělé. Peter Parker nezná úžasnější pocit než se prohánět mezi mrakodrapy, být skutečným hrdinou a trávit čas s Gwen (Emma Stone). Být Spider-Manem ale má také svou cenu: jedině Spider-Man je schopen ochránit ostatní Newyorčany před pozoruhodnými padouchy, kteří město ohrožují. Když se na scéně objevuje Electro (Jamie Foxx), je Peter nucen čelit nepříteli, který je mnohem silnější než on sám. A když se vrací i jeho starý přítel Harry Osborn (Dane DeHaan), uvědomuje si Peter, že všechny jeho nepřátele něco spojuje: společnost OsCorp. (Falcon)

Diskuze

(hodnocení, recenze)

tak jako novej Spidey se mi moc nelíbil a už z traileru na dvojku tuším že to bude přeplácaný... ale jednu věc musím ocenit a teď se nezlobte že to tak řeknu, ale Green Goblin vypadá kurevsky skvěle :D:D:D

LokiZombie

LokiZombie (hodnocení, recenze)

Two face jako fakt two-face byl ,,vrcholem" pádu Bílého rytíře Gothamu. Splnil svojí funkci v příběhu o stvoření Batmana jako mýtu a puf... jako většina věcí v Nolanově trilogii (tím nemyslím nic špatnýho)

Kincl (hodnocení, recenze)

dragon94

Jenom na jednu scénu?
Bože to snad né :D doufám, že ta scéna nebude dlouhá jako je v traileru, kdy ho Spiderman dorazí "poklopem" od kanálu :D

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Two-faceho vývoj tak moc odbitej nebyl :D .. spíše v tom filmu nic moc neudělal jako Two-face....

A nebude to tak natřískaný... Rhino tam bude jen na jednu scénu ... a film bude mít 2 a půl hodiny. ;)

na příspěvěk reagoval Kincl

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Johnny_SVK

ou :D Nic, jenom byl trošku rychle ukončen. Jinak samozřejmě byl součástí nejgeniálnějšího filmu 21. století, takže nemám toho moc.. proti :D

na příspěvěk reagoval Johnny_SVK

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

mě je vzhled Goblina docela ukradený, horší je, že už v tak natřískaném filmu (doslova k prasknutí) odbudou jeho vývoj tak rychle. To dopadne jak Two-Face, možná i hůř.

na příspěvěk reagoval Johnny_SVK, dragon94

5 let na héráku :-D
Já jsem zvědav jestli bude ten Rhino produkt Oscorpu nebo si pojede svojí ligu :-)

LokiZombie

LokiZombie (hodnocení, recenze)

Kincl

mě teda děsí DeHaan víc než Dafoe v přilbě a víc než ta robotická držka, co byla původně v plánu pro Dafoea (i když ta by mě bavila asi nejvíc, fuck logic)

Kincl (hodnocení, recenze)

Přesně maska je prostě lepší, děsivější a né todle, upřímně vypadá jak kdyby 5 let jel na heráku :D
Jinak mě bude zajímat kdo bude Rhino, jako člověk pokud dobře chápu, že todle je oblek a né robot :D

na příspěvěk reagoval LokiZombie, Mayers

tomas.malo

Tak to jsem zvědav jak si svojí Sinister šestku poskládají, výběr mají docela široký :-) hlavně aby se aspoň trochu drželi předlohy, aby nebyl Mysterio třeba mimozemšťan, Octopus černoch a Sandman 15 letej kluk...

66pepo66

66pepo66 (hodnocení, recenze)

Mayers

Kedze cerpaju z ultimate Spider-Mana, tak je jeho podoba dost logicky zalozena na ultimate... to, ze vyzera ako mutant je tym padom uplne v poriadku. :D

na příspěvěk reagoval Mayers

Mayers (hodnocení, recenze)

Sakra ten goblin měl mít stoprocentně masku tady vypadá jak nějakej šášula :-// nejdřív je to robot a teď mutant

na příspěvěk reagoval 66pepo66

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

OmG MUST BE

Amazing Spider-Man 3: Beetle, SINISTER SIX (Doctor Octopus, Electro, Kraven Hunter, Mysterio, Rhino, Sandman)
Amazing Spider-Man 4: CARNAGE, Green Goblin (Norman Osborn), Grizzly

01.10.2020

V Sony chystají další pavoučí spin-off

V Sony chystají další pavoučí spin-off

23.03.2017

Minulý týden jste se dozvěděli, že dostane vlastní film Spider-Manův protivník Venom, a teď tu máme další projekt, který má rozšířit nový pavoučí vesmír. Scenárista Chris Yost (Thor: Ragnarok) dostal… (více)

Venom se znovu chystá do kina

Venom se znovu chystá do kina

17.03.2017

Vesmírný symbiont, který „posedne" Spider-Mana a posléze se stane jeho velkou nemesis, už byl na velkém plátně dvakrát. V závěru pavoučí trilogie od Raimiho jste ho určitě viděli, na konci Amazing… (více)