The Punisher: Dirty Laundry

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Thriller / Drama
USA, 2012, 10 min

Punisher (Thomas Jane) si ten den chtěl jenom vyprat prádlo. Potom co viděl gangstery jak ohrožují prostitutky a nasledně i chlapce, řekl si, že to tak nemůže nechat být a musí je potrestat. (Folky)

Celý film

kinghome

Lepší než celý film dohromady! Věta " flašku Jacka" to všechno rozjede a brutalita a temnota se od té doby jen zvyšuje. Začátek byl až moc vysvětlovaný a celé to pomalu odcípalo ( na to že to má 10 minut ) Ale jak říkám. Druhá půlka stojí za to a rozhodně nedělá ostudu film. Právě naopak. Film nestál za moc, je dobře že natočili alespoň tohle dobře. ()

BreHas26

Velice výborný krátkometrážní film s nebezpečným Zippem a smrtící flaškou Jacka Danielse, nezbývá mi nic jiného než zvednout všechny palce nahoru! Hudba Hanze Zimmera tam být nemusela, do některých momentů se hodí, ale téma z The Punisher (2004) nebylo špatné. Kdyby Phil Joanou takhle natočit celý film o Punisherovi, tak si myslím že by to bylo super :-) ()

Meteorista

Možná, že tento kraťas je tak úderný a skoro až dokonalý právě díky tomu, že je tak krátký. Být to plnohodnotný film, obávám se, že by možná nebyl schopen vyplnit celou stopáž filmu a došlo by na nudné pasáže. Ale možná, že režisérovi křivdím! Takže se přidávám k těm přáním o celovečerák. Když už by se k tomu režisér odhodlal, tak mu přeji víc takovýchto vynikajících nápadů, jako bylo v těchto deseti minutách! ()

Trustme

ČistoKREVNÁ esence zla a jeho potrestání. Akademický příklad HRDINY(mstitele/antihrdiny) a jeho činu: nemluvný muž svědkem násilností, které překročí hranici, jde a uskuteční čin, kterým zlo zastaví. Je-li zlo brutální, je očekáváno (divákem) i brutální potrestání. Modelová ukázka pouliční bandy (obvykle černošská/hispánská/asijská) napadající slabší (bezbranné dítě - o to větší důvod k zastavení zla), kde se zjeví postava hrdiny a razantním způsobem učiní eliminaci zla. Divácky vděčné je využití naturalismu v násilí. Dirty Laundry na 10 minutách vše tohle skvostně představuje. This is real Punisher! ()

PauloZ

Ten Jack je ale tvrdé pití, co? :-)) Nerozbitná láhev a ten obsah jak pěkně hoří ... reklama za hubičku. Jinak nekompromisní tvrďárna a ultradrsný Jane. Škoda, že mu to takhle nefungovalo i ve filmu. Jako kraťas je to ovšem velmi úderné a brutální, ale na druhou stranu, natočit takhle pouze 10 minut asi není žádný velký um. Kdoví, jak by to Philovi fungovalo v celovečeráku. Odkázal bych se na Punisher: War Zone, kde to Stevensonovi podobně funguje v 98 minutách v pěkně prudkém béčku :). ()

• Herec Thomas Jane si zopakoval komiksovou postavu od Marvelu Punishera již podruhé. Stejnou postavu ztvárnil již ve snímku Kat (2004). (tyzmrde)
  • Frank Castle (Thomas Jane) má na nárazníku auta nálepku, na ktorej je nápis – “My Child is an Honor Student“. (ČSFD)

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka