The Punisher: Dirty Laundry

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Thriller / Drama
USA, 2012, 10 min

Punisher (Thomas Jane) si ten den chtěl jenom vyprat prádlo. Potom co viděl gangstery jak ohrožují prostitutky a nasledně i chlapce, řekl si, že to tak nemůže nechat být a musí je potrestat. (Folky)

Celý film

BrooksW.Here

"You know the difference between justice and the punishment?" _____________ Tak tu sa naozaj nedá asi nič vytknúť... Atmosféra a napätie perfektne gradujú až do samotného finále, scenár je jednoduchý, ale zároveň premyslený, vďaka čomu tu nemáme ani jednu zbytočnú alebo nudnú scénu a Punisher je v podaní Thomasa Janea naozaj výborný (ale aj tak sa Jonnymu Bernthalovi už nikdy nikto nevyrovná). Najlepšie na tom všetkom je to, že jednej fľaške Jacka Danielsa vďačíme za perfektne nadupanú, akčnú sekvenciu, ktorá sa ľahko vyrovná aj svojmu mladšiemu bratovi. Na pomery nízkorozpočtového filmu sa jedná o naozaj slušné prekvapenie... PS: Peknú úlohu si tu strihol aj Ron Perlman, potešilo ma, že som aspoň jedného herca v tomto kraťase poznal 😅. ()

Amroth666

zde ____ Digitální kamera, Greengrassovy prvky a Zimmerova hudba v deseti minutách nedělají z Joanoua týpka. Navíc nemám rád Rona Perlmana a ještě navíc nemám rád krátkometrážní filmy, kde víte konec a nic vám vlastně v součtu neřeknou. Kdo ví, jestli na tenhle krátkometrážní film nekoukl ten blázen těsně před premiérou The Dark Knight Rises. Jestli bych měl doporučit krátkometrážní film, pak ukážu na tenhle ()

TERRORDROME

Aj drsný Punisher si občas potrebuje vyprať handry v pokročilom stave smrdutosti, ale on má tú smolu že ani tie najobyčajnejšie úkony sa v jeho prípade nezaobídu bez poriadneho masakru. Na ulici je to samý černoch čo musí v rámci prevencie zmlátiť nejakú tú štetku aby tam len nepostávala a makala, prípadne umučiť nejaké tie deti aby bolo jasné kto je tu najväčší mothafucka široko ďaleko. Punisher sa samozrejme chvíľu tvári nevinne ako grécky minister financií, snažiac sa tým diváka zneistiť, ale napokon si u Rona Perlmana kúpi fľašu whisky a zmláti ňou všetkých prašivcov až z nich strieka ropa ( asi to bola krv ale nejaká čierna, asi preto že to boli černosi ). Divák teda konečne dostane svoju dávku vytúženého hnusného násilia a otvorených zlomenín drogových dílerov, ktorý si po zásluhe odskáču že sú taký hajzli a človeku je hneď ľahšie na duši. ()

Meteorista

Možná, že tento kraťas je tak úderný a skoro až dokonalý právě díky tomu, že je tak krátký. Být to plnohodnotný film, obávám se, že by možná nebyl schopen vyplnit celou stopáž filmu a došlo by na nudné pasáže. Ale možná, že režisérovi křivdím! Takže se přidávám k těm přáním o celovečerák. Když už by se k tomu režisér odhodlal, tak mu přeji víc takovýchto vynikajících nápadů, jako bylo v těchto deseti minutách! ()

• Herec Thomas Jane si zopakoval komiksovou postavu od Marvelu Punishera již podruhé. Stejnou postavu ztvárnil již ve snímku Kat (2004). (tyzmrde)
  • Fľaša, ktorú má Frank Castle (Thomas Jane) v ruke je whiskey Jack Daniels. Vo filme môžeme vidieť, že za ňu dáva predavačovi v obchode (Ron Perlman) 40 dolárov, totižto v USA skutočne stojí od 30 do 40 dolárov. (Odpocivadlo)

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka