The Punisher: Dirty Laundry

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Thriller / Drama
USA, 2012, 10 min

Punisher (Thomas Jane) si ten den chtěl jenom vyprat prádlo. Potom co viděl gangstery jak ohrožují prostitutky a nasledně i chlapce, řekl si, že to tak nemůže nechat být a musí je potrestat. (Folky)

Celý film

URBAN

Ze začátku no spíš prvních 5 minut jsem si říkal kde je ta zbytenčná brutalita o které tady všichni básní a vida ona tam skutečně byla a byla opravdu krásná . Nemějte mě za nějákého psychopata nesnáším když někdo někomu ubližuje ale přece jen tohle je jenom film a ten si máme užívat a já jsem si ho užil !!! A jsem rád že tvůrce neudělal celý film protože pochybuji že by něco takového dokázal v plnohodnotné stopáži to co předvádí ve svých skvostných 10 minutách ()

kingik

Tenhle chlápek si přišel vyprat jen svoje prádlo. Nenapadlo ho, že negerský klučina se dostane do rukou negerské bandy a on se do toho incidentu vloží. Bylo více špinavé prádlo, nebo se větší špína odehrávala na ulici? Návod jak knockautovat svého protivníka láhví kvalitní whisky a ještě mu důkladně přerazit pár kostí funguje jako dobrá reklama. Nehodnotil bych to nějak závratně. Zvláštní, jak se opěvuje Thomas Jane, ale když hraje v celovečerním filmu, ani hafánek po něm neštěkne. To samé platí pro režiséra Phila Joanou, jehož "kvalitní" filmografii už nesleduji od jeho nedomrlého thrilleru Mrazivá vášeň, ve kterém už tehdy uplatnil dobrý režijní cit pro technickou stránku. I zde je velmi působivá kamera, chladnokrevný Thomas Jane a stříkající gejzír "v něm já a spol." krve. Ani jsem nevěděl, že Jack Daniels tak dobře hoří. Jeho hořlavost ale na ulici nezkoušejte. Vzhledem k tomu, že jsem od Joanoua neviděl lepší počin s tak propracovanou režijní stylovostí, má ode mě 70%. ()

minima

Má to pro mě jednu malou nevýhodu. Hudbu. Ona by se sem asi i hodila, ale prostě mě to hodně na začátku vytrhlo z děje. Ještě jsem to pro jistotu v tu chvíli zastavila, abych zjistila, jestli mi nehraje někde něco jiného. Ale zbytek je naprosto strhující, Jack Daniels je smrtící a krátká forma tomu moc sluší. ()

kinghome

Lepší než celý film dohromady! Věta " flašku Jacka" to všechno rozjede a brutalita a temnota se od té doby jen zvyšuje. Začátek byl až moc vysvětlovaný a celé to pomalu odcípalo ( na to že to má 10 minut ) Ale jak říkám. Druhá půlka stojí za to a rozhodně nedělá ostudu film. Právě naopak. Film nestál za moc, je dobře že natočili alespoň tohle dobře. ()

JASON_X

Krátká, ale vysoce zábavná a pohledná epizoda z jednoho všedního dne pana Punishera. Účinkují: Thomas Jane, Ron Perlman, lahev Jacka Danielse a parta zfetovaných a zdivočelých negroameričanů. Názorná a roztomile přímočará ukázka řešení rasového... tedy řešení problému s nepřizpůsobivými menšinami... tedy spoluobčany. ()

• Fľaša, ktorú má Frank Castle (Thomas Jane) v ruke je whiskey Jack Daniels. Vo filme môžeme vidieť, že za ňu dáva predavačovi v obchode (Ron Perlman) 40 dolárov, totižto v USA skutočne stojí od 30 do 40 dolárov. (Odpocivadlo)
  • Herec Thomas Jane si zopakoval komiksovou postavu od Marvelu Punishera již podruhé. Stejnou postavu ztvárnil již ve snímku Kat (2004). (tyzmrde)

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

27.09.2012

Ten totiž zřejmě vyrazí na lov démonů. Ale popořadě. Studio Warner Bros. se už několikrát pokoušelo rozjet filmovou adaptaci stařičké videohry Spy Hunter. O režii se zajímali třeba John Woo či Paul W… (více)