Diskuze

kulyk

kulyk (hodnocení, recenze)

Taky by tam mohl naběhnout Jarda Hajzlík, páč doktor Janderya byl taky drsoň! A nebo ten jeho bratr, ten krpatej koňofilní magor, co cvičil s desetikilovou činkou, aby mohl konečně unést housle. To by Lundgren vedle něj najednou vypadal jako děcko!

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Segrestor

Si říkám jestli sem tak vožralej, nebo tu ten debilní teplouš z Tvajlajtu a podobnýho sajrajtu bude fakt hrát :-( Prosíííím ať to není pravda... btw: čéče Roden by mi ani nevadil.

na příspěvěk reagoval Segrestor, Martin741

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Tak se mi zdá, že Stallone má zatmění. Nezbývá než doufat, že se mu rozbřeskne a nečeká nás stmívání na horší časy :-)

na příspěvěk reagoval Segrestor

kulyk

kulyk (hodnocení, recenze)

cinemag

ten flkm není o homosexualitě, ale o ,,lesbictví"? Co přesně jsi nám chtěl sdělit, komparzisto?

cinemag

cinemag (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Jenže ten film není o homosexualitě, ale o heterosexualitě a lesbictví. Ty jsi ale známá děvka, a jak si sám přiznál, rád by si v tom kruhu klečel spolu s manonfirem.

na příspěvěk reagoval Segrestor, kulyk

Ouwen (hodnocení, recenze)

Jsi to zle pochopil,to byl příklad, že jde vše s dobou. :) nedávám ti to za vzor

Ouwen

Ja mam najmensi problem s modernym prevedenim. A kontrafakt mi ani nedavaj za vzor, ale Rytmusa a spol. povazujem za totalnu bandu kokotov. Vtedy, dnes, zajtra aj za tisic rokov. A ja som z tych co Die hard nezdupali uplne pod ciernu zem. Ale ked som dal 4 styri 5 bola o hviezdu slabsia.

ywo666

vidíš, já dal Hitmanu skoro odpad. Většina píše jak je akce robustní, já chcípal nudou, ten Olyphant mně tam totálně sral, sorry Snipere za můj názor, vim že tys to hodnotil,jako jeden z nejlepších akčních filmů. ywo a je to tu, už chápu proč většina kritizuje diea hard 5. lidi jdou do kina s tím, že uvidí hláškujícího Willise a ponese se to v duchu ostatních, já jsem rád, že film jde s dobou. znáš Kontrafakt? dřív dělali motivační songy, co slyšíš teD? nějaký stokujeme vonku, takové sračky... všechno jde s dobou, málo kdy se stane, že akční film bude jako z 80tých/90tých :) :D

na příspěvěk reagoval ywo666

Ouwen

vcelku mas pravdu. Ja od bojovych hercov vzdy ocakavam vela. Snipes v tom filme usiel, ale cakal som aj nejake solidne kopy, ktore neboli. A niels na to aky mal vo filme ice time, predviedol kurva malo. A Zoe si nechala nalozit od sraca. Mozno film nebol taky zly ako len nenaplnil ocakavania. A okrem boja ma neobstasnil ani hlaskami a vtipnymi situaciami. To taky Lundgren a Seagal vedia byt vtipny aj v nizkorpoctovom braku.

na příspěvěk reagoval Ouwen

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

ywo666

Podľa mňa v tom filme Snipes predviedol po akčnej stránke na pomery svojej filmografie veľmi výrazný nadpriemer. Jasné, že to stále nie je žiadny zázrak, ale ak si odmyslím trilógiu Blade, tak sa práve v tomto filme predviedol asi najviac, ešte spolu s Umenie vojny 2. Ale to som už spomínal viackrát, Snipes je ohromný talent, ktorý ale nanešťastie zostal už od začiatku kariéry nevyužitý a teraz je už jasné, že sa na tom už nič nezmení.

ywo666

Hele, dám příklad: Třeba když po něm šla ta blondýna, on narazil na tu gorilu a ty ruce, pohyby, to byla rychlost, jako svině, mně tohle ke spokojenosti prostě stačí, umím se spokojit i s tím málem, které akční film nabídne. Viděl jsem tolik akčních béček a výplachů, např. v ringu smrti, tam se sebou jen házejí a používají jen pěstě, ale mně to úplně stačí, nepotřebuju ke spokojenosti víc! A když jsem se ve Zpovědi dočkal oblíbených zlomenin, musím dát plné hodnocení, navíc mně to po celou dobu bavilo. Není si nač stěžovat. To je možná váš problém: Vy třeba jdete do akčního filmu s tím, že uvidíte všechno, co ten hrdina ovládá, ukáže sotva polovinu a vy jste nasraný, tak dáte nízké hodnocení. :) Můj názor

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

To ja som mal teda problem prave stym ze Snipes, Daniels aj Zoe predviedli veci daleko pod ich schopnosti. Gary dal par kopov na konci adost. Zoe tiez slabota. Wesley sa snazil, ale ani on ma nepresvedcil. Inak ak si od neho necakal take veci vedz ze ma 5. cierny pas v karate, 2. cierny pas v hapkide, majstrovsky ovlada capoeiru a trenoval aj brazilske jiujitsu box a kung fu. Navyse okrem bojovych schopnosti si dava zalezat aj na fyzicke. Je uz stary ale v bojovych sportoch je medzi hercami spicka. To ze sa drzi na uzde je druha vec.

na příspěvěk reagoval Ouwen, sniper18

Ouwen (hodnocení, recenze)

Právě jsem dokoukal Zpověď Zabijáka se Snipesem a po filmu konstatuji, že se těším, co předvede v Ex3! To, co předváděl v tom filmu bych do něj neřekl.

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy