Diskuze

manonfire (hodnocení, recenze)

Ywo..debilinu jebeš ty. To je právě ten rozdíl. jestli je to 70kg boxer, nebo boxerka. To je neskutečný rozdíl.  Mimochodem řada boxerů dostane od zkušenějšího rváče na budku. Ženská ani trénovaná  nemá sílu, váhu, agresivitu., nemá šanci. Pokud by si prohrál s Cynthií....jseš po fyzické stránce sráč. Ale já mluvil o průměrném chlápkovi, který umí dát aspoň ránu a ne o sráčích...........Mimochodem, myslíš že by 200cm a 160kg šaškující wrestler prohrál s boxerkou(klidně Olympijskou vítězkou ty šuline)? Jestli jo, tak si dement.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak jako tak diky Slayovi ze nam drzi akcni zanr jeste pohromade pri ty scene na letisti jsem div nebulel jak sem byl dojatej ze je vidim pohromade takze uz se nemuzu dockat trojky ja vim ze to bude za dlouho ale snad druhej dil vydela dost jasne ze ti nactileti do toho budou jebat ale snad se najde dost milovniku klasicky akce pro ktery se to toci jinak ta Cynthia by tam zapadla kazdopadne co je to tu za kecy ze zensky se neumi prat to chce videt nejakej klasickej fight treba v podani made in hongkong Cynthia Khan jak se sesli z Rothrockovou v Red Force 2 bylo to bozi a ja osobne bych od nich nakopano tedy dostat nechtel...

ywo666 (hodnocení, recenze)

manonfire: Tk za prvé. To som len tak nadhodil. Akčný hrdinovia mali väčšinou aj nejaké ženské okolo seba. Nech tam nie sú je mi to jedno. Ale zas taký kokotský názor, že ženská nezloží 90 kg chlapa? Čo je to za debilina? Ako keby váha hrala až takú rolu. Poznám 70 kg típkov, ktorý nemajú problém zložiť tých tvojich 130 kilových hospodských sráčov. Uznávam, že nie je ženská, ktorá by bola skutočný akčný symbol. Rothrock nehrali v áčkových vodách ani jedinú vedlajšiu úlohu. O ostatných, ženských som len tak polemizoval. Ale zajebať takú debilinu? Skúsenú boxerku by nejaký chlap nedal pokiaľ nemá adekvátny tréning. Navyše už spomenutá Gina má rovnaké výškové a váhové parametre ako Jet Li. Z tvojich rečí mám pocit, že najdrsnejší bitkári sú 210cm a 200 kg veľký šaškujúci wrestleri.

Adaamos21

Adaamos21 (hodnocení, recenze)

Žádný chlap na světě, ať už vážící 50kg nebo půl tuny, by nedokázal to, co předvádí pánové ve filmu a ještě v jejich mírně pokročilém věku. Tudíž Cynthia Rozkrok by nakopala prdel komu by chtěla a Linda Hamilton by z ní potom udělala řešeto a prohodila by "U are terminated fucker!"

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

manonfire: Jasne kazdej kdo ma jinej nazor nez ty tu pise picoviny ze zacatku si mi prisel rozumnej ale uz si se pekne vybarvil a mne tu nejakej dado obvinil ze sem clovek ktery neprijima argumenty jinych... to mel napsat spis tobe

manonfire (hodnocení, recenze)

To je jak u blbejch. V Expendables, tedy čistě chlapský záležitosti jsem horko těžko zkousnul rvající se Nan Yu......Chápal jsem to jen jako ústupek ....musíme tam mít negříka, číňánka, a ještě k tomu taky pipinu, je to trapný, ale což, tohle jsou ty pokrytecká pavidla Hollywoodu, potažmo světa. A teď příjdu sem a dokonce i jindy rozumnej Lacike tady píše píčoviny o trapce Angelině Jolie, kterou nesnáším a pak to ještě dokoření klaunem na závěr..Cynthií Rozkrok. K tomu Ywo přikvačí s vypatlanou vykopávkou Nielsenovou, nebo Sharon, která nemá s akcí společného nic víc, než že byla mrdána Stallonem a Arniem. Kurva žádná ženská nemá v takovém filmu co dělat. Na celý posraný planetě neexistuje ženská(ani fighterka)..natož herečka, která by důvěryhodně složila alespoň trošku schopnýho chlapa, kterej má aspoň 90kg. Všechny ty jejich rvačky jsou trapný, mohou mít pro kameru nacvičenou techniku, mohou vědět z ringu kam a kdy praštit, ale mají tak slabý přirozený genetický fond, že to je prostě k smíchu. Každej hospodskej rváč by Cynthii urazil hlavu. Proberte se proboha. Tenhle film měl bejt o chlapech a ne o teplouších jako Reeves, Maguire a už vůbec ne o rvačkách, kdy Nan Yu zkope partu chlápků. A vy tu ještě začnete fanatazírovat o dalších dámách do akce. S tímhle se běžte vysrat. Nějakou pěknou herečku do Exp. klidně, ale ne aby tam namlátila x útočníkům. A to se mi ještě Nan Yu na asiatku líbila.

ywo666 (hodnocení, recenze)

Lacike: Ja dúfam, že vezme party tú boxerku ako už avizoval. Alebo Ginu Carano. Tá už bola zvažovaná do dvojky, ale nakoniec vzali Nan Yu aby viac zarobili v Číne. Alebo nech tam vezmú nejakú z tých pipiek, čo zo sebou ťahali v osemdesiatych rokoch. Vždy ich zachránili, ošukali, pomstili atď. Osemdesiatkové béčka mávali nahotu, ženské hrdinky, ktoré skončili s hlavným hrdinom. Mám na mysli niekoho ako Brigitte Nielson (Red Sonja, Cobra, Rocky 4), Sharon Stone (Total Recall, Špecialista), alebo pre mňa za mňa nejaká Natasha Henstridge. Tak prečo to nedať aj do Exp. Miesto za zásluhy by možno mohla dostať Pam Grier.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Expendables 3 moje obsazeni takze urcite bych zachoval stavajici tym z tim ze bych dal vetsi prostor Arnoldovi jako pravoplatnymu clenovi tymu at si o nem tvrdi kdo chce co chce ale vypada porad dobre a nikdo netvrdi ze se musi prat muze jenom chodit se svym big gunem likvidovat protivniky a hlaskovat Norris by mohl mit zase podobny camea jako ve dvojce no a vzhledem k tomu ze Cage uz je asi potvrzenej a Seagal se na to jak to vypada vyprdne bych videl Cage jako hlavniho zaporaka dale Richard Norton a Jeff Wincot jeho pobocnici no a co se tyce ty Cynthie Rothrock ta by mohla mit podobny camea jako Norris to jest vzdy se objevit v pravou chvili a na pravym miste a nekomu nakopat rit Snipes by mi tam pak zapadl jako novy clen tymu jinak i Willis se muze zase semtam objevit ja se treba priznam ze videt pohromade Bruce Arnieho a Chucka byl muj splnenej detskej sen nikoho dalsiho uz bych tam necpal aby nebylo prehusteno uz ted je to tak ze hlavni hvezdy jsou Sly a Statham a ti ostatni maji tak max 15 minut takze takhle bych to obsadil ja kdyby to bylo na mne a prosim vas je to ciste muj subjektivni nazor tak mne tu hned nepranyrujte

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

A jeje. Ono tu je uz profil k trojke? Ale ako vidim, zetial sa tu len zbytocne a absolutne slusne diskutuje o tom, kto tam chce mat svojho oblubeneho borca. :-)

Tak prispejem aj ja do tejto zbytocnej diskusie. Nejaka zenska, ktora nieco v akcnom zanri dosiahla by tam bodla.

Pokial sa zoberieme z komercnej uspesnosti, tak by tam mala byt Angelina Jolie, ktora ako jedna z mala dnes dokaze sama utiahnut akcny film s rozpoctom 100 mega. Aj ked ako cisto akcna herecka mi nepripada. Na to je prilis dobra herecka,

No a ked to budeme brat podla nejakych zasluch v akcnom zanry, tak mi predsa len vychadza Cynthia Rothrock. Je pravda, ze celu karieru v USA tocila len viacmenej srackoidne videofilmy. Holt zenske to v tej dobe prilis daleko nedotiahli. Ale zo vsetkych tych beckovych hereciek bola najlepsia a chybalo malo a mohla to dotiahnut do ackovej ligy. Skoda, ze jej ten velky film so Slyom nevysiel. Uz len kvoli tomu by bodlo, keby si na nu Sly spomenul dal jej nejaku malicku ulohu. Par minut by uplne stacilo.

ywo666 (hodnocení, recenze)

sniper18: Matrix je sci fi. Tam je to v pohode. A mne je jedno, či sa lieta v Amerika, Európe alebo Ázií. Ide mi to proste proti srsti aj keď priznávam, že mi to raz za čas padne dobre. Ale fakt raz za čas.

sniper18 (hodnocení, recenze)

Iba k tomu porovnaniu s Áziou. Stále to hovoríte tak, ako keby v Amerike mali obrovskú rozmanitosť, len v Ázii točili stále len to isté. Už len trochu logiky, je snád´ samozrejmé, že obrovská rozmanitosť je aj tam. Ale to je potom ťažko, niekto si pozrie tri filmy s Jackie Chanom a dva s Jet Lim a myslí si, že pozná všetku akciu Ázie. ywo666: Lenže lieta sa až v iných žánroch. Aj v Amerike sa lieta, nevidel si Matrix? Ale to som spomenul dnes v diskusii k dvojke, len treba rozlišovať žánre.

LION-MR.T

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

manonfire: A kdo říká,že je to nevkus? Jen proto,že se neshodnem? Jinak,Oba žereme  Stalloneho a je to B Ů H. Jak víš jak jsem tolerantí nebo ne. Máš svj názor,tak proč bych jiné  přesvědčoval. Snad stuntmanMIKE nemusí ihned urážet. A kurva je ta co chrápe za prachy nebo to pořád s každým dělá. A to ona není. Zpátky k Tobě.  A proč Rothrock? Ať se Ti to líbí nebo ne,stala se legendou. Bohužel. A v reálu? Dostal jsi někdy kopanec. Ne,nevyhrožuju. Ale jestli jo, tak víš co se děj,tak takhle by se museli točit filmy dle reálnosti. Jedna rána a deset minut akce můžem vystřihnout. Jedna rána do dobře mířené části a je konec. Segala mám rád pořád,ale on byl kdysi symbolem brutality a boje ve,kterém měl vždy převahu. Dnes jen převahu ve váze nad ostatními herci. Ale pořád ho mám rád.

ywo666 (hodnocení, recenze)

manonfire: Áziu som nemyslel. Skôr americké bojovky. V Ázií o žiadnu reálnosť nejde. Tam ide skutočne o tú akrobaciu a predvádzanie čo najneuveriteľnejších techník. V horšom prípade sa tam dokonca lieta a predvádza vedecko-fantastické kung fu. Ja si Áziu pozriem, ale mám tam kopec výhrad a rozhodne nie som taký fanúšik ako Sniper.

manonfire (hodnocení, recenze)

Ywo:Takže reálnosť je nulová rovnako ako pri všetkých tých kopoch a akrobacií.    Takto je pěkná blbost. Neříkám, že jsou to souboje 100% odpovídající realitě, ale srovnávat jejich uskutečnitelnost to s Ásií je hloupost.

manonfire (hodnocení, recenze)

Sniper: Rozumně si to napsal. A samozřejmě kvituji tvé vyzdvihnutí rvaček z Get Carter a Specialisty. To je přesně můj šálek.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

sniper18: Tak v uloze Seagala se presne neshodnem kdyz uz tak jedine zaporak a poradne mu na konci nalozit za ty hovadiny ve kterych se objevuje poslednich 10 let by si to zaslouzil Vandamma moc nezeru ale mam respekt k tomu jak zahodil svoje ego a nechal si narezat uz dlouho se mi takhle nikde nelibil jako tady ac jeho produkce poslednich let vypada podobne jako ta Seagalova aspon porad dobre vypada a tady mne skoro mrzelo ze je v tom filmu jenom asi 15 minut manonfire: kazdymu se holt libi neco jinyho ale ten kdo na tech akcnich beckach a pozor i ackach pro mne to jsou naprosto rovnoceny filmy kdyz je na co koukat nevyrustal to asi nepochopi jako priklad budiz bitka z karate tiger 3 Avedon a Vitali vs Hunter a Russo jestli nekdo tvrdi ze je to smesny bojovy umeni tak o tom nic nevi a je ten dotycnej uplne mimo ale kazdyho vec jak sem napsal kdo to v detsvi zral ten vi o cem mluvim kdo ne s tim je dizkuze na podobny tema zbytecna

ywo666 (hodnocení, recenze)

manonfire: Stallone, Willis a Arnie majú kopec otrasných bitiek. Tiež im koľko krát nabiehajú nepriatelia do rán, pri úderoch sa nekryjú, vyčkávajú len na to kedy dostanú naložené. Takže reálnosť je nulová rovnako ako pri všetkých tých kopoch a akrobacií. Niekedy sa zadarí, niekedy nie. Bitky hodne závisia od choreografa. A keď ten spraví zlú robotu, žiaden herec to nezachráni. Ale vždy sa dá vymylieť viac s hercom, ktorý niečo ovláda ako s tým, čo netrénoval žiaden bojový šport.

honekxxx

honekxxx (hodnocení, recenze)

Steven Seagal bože jen to ne jedina věc co by musel Steven udělat první aby tu roli v Expendables 3 dostal tak by musel první zhubnout inak by to bylo podle mě hodně trapné kdyby tam hrál a taky směšné

sniper18 (hodnocení, recenze)

manonfire: Taký Schwarzenegger, Willis a Norris tu predsa tiež neboli plnohodnotným členom tímu, objavili sa občas a trochu si zastrieľali. A niečo podobné by som chcel a očakával aj pri Seagalovi. Väčšinu filmu by chodil len hlavný tím a keby bolo treba posilu, tak by tam pár protivníkov postrieľal a zneškodnil nožom vo svojom štýle a samozrejme doplnil nejakú svoju techniku. A navyše v tomto type filmu nemám rád záporákov, lebo v akcii nedostanú žiadny priestor. Celý čas majú len reči a na záver príde jeden súboj, málokedy sa stane niečo viac. A ja práve preto nemám rád tie tzv. krčmové bitky, lebo sú strašne stereotypné, bez nápadu a hlavne ich dokáže predviesť prakticky každý. Sledovať rozdávanie tých najtuctovejších úderov ma skutočne nebaví. Jasné, nič nie je stoporcentné, rovnako, ako sa v nich občas nájde nejaká svetlá výnimka, tak ma nebaví ani mnoho súbojov v hong kongskom štýle, to je logické. Ešte Stallone je z tých troch, čo sa tohto týka rozhodne najvyššie. Hlavne sa mi páčili tie krátke strety v Zastavte Cartera alebo aj v Špecialistovi boli obe bitky celkom slušné, ale celkovo ma to moc nebaví. Schwarzenegger je v súbojoch hrozne neohrabaný, tam ani nemám čo chváliť, ale našťastie ma veľmi baví v prestrelkách. A o Willisovi radšej ani nehovorím. A ja do toho realitu neberiem, alebo aspoň nie dokonalo. Najradšej mám ten správny kompromis, aký má napríklad Seagal. Súboj ako celok je nereálny, lebo tam porazí väčšiu skupinu protivníkov, ktorí by ho v reále napadli naraz a tu idú postupne. Ale zároveň na každého z nich použije nejakú efektívnu techniku, ktorá už je reálna. Takto mi to vyhovuje najviac. Inak napríklad nevidím nič reálne na Willisových súbojoch. Už len Smrtonosná pasca, Willis ako obyčajný policajt sa postaví proti omnoho vyššiemu, ťažšiemu a skúsenejšiemu žoldnierovi, ktorý určite nie je žiadny amatér, Willis bojuje štýlom, ktorým by porazil nanajvýš nejakého priemerného stredoškoláka, ale hlavne, že toho žoldniera porazí.

manonfire (hodnocení, recenze)

Wacoslav, Lion: Chlapci vy, na rozdíl ode mne, nezpochybňujete názor toho druhého a nepomlouváte jeho oblíbené herce. Ano, to je pravda, ale není to proto, že jste natolik tolerantní, ale proto, že Váš názor je až bych řekl směsice totálního nevkusu, hlouposti a naivity...a jako takový se obhájit prostě nedá. Jak může dospělého člověka vůbec napadnout nominovat do akčního velkofilmu první třídy, s áčkovým rozpočtem...někoho jako je Cynthia Rothrock, Norton , Avedon atd? To jsou šašci, kteří mají na svědomí ty naprosto nejdebilnější, nejvysmívanější, a regulérně nejhorší filmy vůbec. Jejich scény dodnes obíhají internetem, jako ty nejkomediálnější a nejtrapnější stvárnění boje. Nejenže jsou to z hlediska popularity naprosté nuly a jejich angažování do Exp by potěšilo max čtyři lidí na planetě. Liona, Wacoslava, a jejich rodiče(Těch herců), ale i ty jejich rvačky jsou prostě k smíchu, špatně natočené, se směšnými pohyby. Prostě zoufalství. Segal je trapák, ale i se svejma 130kg je kilometr nad těmahle hovadama, jejichž kariéra je totálně pro ostudu. Pro ostudu jejich, jejich dětí i vnoučat. U obsazení Exp. jde o jména, o přínos filmu, a ne o vytvoření databáze všech lidí, kteří kdy před kamerou vykopli nohu nad hlavu a  potom nespadli na prdel.

Sniper: Proboha a co by tam Seagal dělal jiného? Jako team buddie se do Stallonova komanda absolutně nehodí...takže jedině jako cameo ala Chuck, nebo prostě záporák a ty jak známo....chcípají. A ještě může být rád. Já bych si jeho smrt vychutnal. Jinak souhlasím s Mikem...hospodský rvačky jako dělá Sly (Arnie už méně) jsou mnohem ale mnohem uvěřitelnější a působivější. Působí mnohem víc nápaditě, surově......než komedie skákajících asiatů, ale i takového Stathama, kterým nabíhají soupeři na rány jako podle hodinek. Nu což, Sniper jejich schopnostem holt věří.

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Jo Saegala bych bral, nevím jak vypadá, ale vždycky jsem ho měl rád. Arnie je fakt nějakej moc přestárlej, jako by si dělal lifting nebo něco takového...

sniper18 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1: Nemyslím, že by Seagal vyzeral zle, pred pár rokmi v časoch rumunských produkcií dosť pribral a väčšinu zo svojej charizmy stratil, ale posledné roky je už lepší a podľa mňa hlavne so zbraňou vyzerá stále ako správny akčný borec. A podľa mňa pôsobí omnoho lepšie, ako napríklad súčasný Schwarzenegger, aspoň súdiac podľa všetkých fotografií a videí, film som ešte nevidel. Najlepšie to vidno na tej fotke, kde je naraz s Norrisom, ten je starší a vyzerá omnoho lepšie, charizmatickejšie a so zbraňou aj uveriteľnejšie. Ale Seagala by som bral iba v kladnej úlohe POZOR SPOILER, ak to má byť zase taká šaškáreň, ako v prípade Van Damma, ktorý mal trénovať, aby sa dal do čo najlepšej formy a pritom si ešte nechal naložiť od Stallona, tak nech to radšej nechá tak.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

sniper18: Ale tim spis ho do EX 3 nebrat! mel by tam bejt nekdo kdo jeste vypada jako akcni herec a ne jako vyzranej seladon ale co se tyce treba Snipese ten by mi tam nevadil

sniper18 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1: Až na to, že v tých scénach nemá dabléra preto, lebo by to nezvládol, ale preto, lebo na to kašle a ani sa nenachádza pri natáčaní. Ale to sa už spomínalo mnohokrát, pre Seagala je film len zdrojom obživy a preto na to vynakladá len minimálne úsilie.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Vcera vsem napsal prispevek ze Seagalovy stary filmy respektuji na tom sem vyrustal v bojovych umenich byl jeden z nejlepsich ale kdyz se na nej clovek diva dneska je na nej opravdu smutnej pohled vite proc vsechny ty sracky co dneska toci vypadaji jak sjety rychloposuvem? aby nebylo videt ze v polovine bojovych scen to neni vubec on protoze by to s temi svymi kili navic uz nerozhejbal to je bohuzel realita ja ho mel kdysi rad a moc...

LION-MR.T

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

Wacoslav1:  Za 3 sekundy :-) A pravda,taky neurážím oblíbence,názor je názor.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1: Nic proti, ale vážně si myslíš, že by Daniels poslal k zemi Seagala ? Seagala, který ovládá dost bojové umění, nechci tady rozepisovat co všechno umí...

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Nebudu tu reagovat na nikoho konkretne protoze ja nemam zapotrebi nekomu urazet jeho oblibeny herce to neni muj styl jenom napisu ze do filmu kterej je poctou stary dobry akci by se hodil nekdo kdo tu akci ovlada a jestli tu nekdo tvrdi ze borci jako Hues Avedon Daniels Norton Rothrock a dalsi neumi bojovat tak je asi uplne mimo a zadnej z tech filmu nevidel to ze jsou mene znamy a neberou 20 milionu za film jeste neznamena ze by nekterym tem radoby ackovym hvezdam nenakopaly rit hlavne tu nekdo nezapomente zminit toho vyzranyho pseudotrapaka Seagala toho by treba takovej Daniels poslal v jeho soucasny forme za 5 sekund k zemi sorry ale je to tak

sniper18 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: Tak s tými súbojmi ich troch máš pravdu a hlavne kvôli tomu sa u mňa nikdy nikto z nich nemôže dostať na najvyššiu úroveň, lenže Expendables predsa nie je o dlhých súbojoch. Rothrock by som prirovnal ku Stathamovi, obaja sú najlepší v hong kongskom type akcie, Statham má jednoznačne najlepšiu akciu v Kuriérovi, kde predvádza maximum svojich schopností, pretože práve hong kongská choreografia ho dokázala využiť na rozdiel od jeho ostatných sólových projektov, kde sa bije hrozne pomaly a neohrabane, ale napriek tomu je v Expendables výborný, lebo mu vymysleli parádnu likvidačnú akciu. A s niečím podobným, aj keď kvôli veku na nižšej úrovni by sa dokázala prejaviť aj Rothrock. A aj to sa mi na Expendables páči, takmer každý si tam môže nájsť to svoje, niekto dlhé súboje v americkom štýle, iný zase veľkolepé scény plné výbuchov a ja sa najviac teším na plno menších likvidácií. Ale ako som spomínal, pre mňa ona zase nie je až taká dôležitá, na Seagala alebo Snipesa by som sa tešil omnoho viac, ale keby sa objavila, tak poteší a keby nie, tak sa nič nestane.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

sniper18: to som nepovedal ze sa ti nepacila... ale viackrat si sa vyjadril v diskusii ze preferujes azijsky styl akcnych filmov... co ti nijako nezazlievam je to vec vkusu... Tym co som povedal ze hollywood nedokaze natocit akcnak pre teba som to myslel tak ze suboje typu arnolda, slya a brucea (teda krcmove bitky) niesu tvoj salok caju. Zle som sa vyjadril... mal som namysli cisto len fighty.... nemyslel som prestrelky a podobne.

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy