Banshee

• USA Banshee
USA, (2013–2016), 32 h 32 min (Minutáž: 44–60 min)

Antony Starr, Ivana Milicevic, Ulrich Thomsen, Frankie Faison, Hoon Lee, Rus Blackwell, Lili Simmons, Matt Servitto, Trieste Kelly Dunn, Steve Coulter (více)

Alan Ball, proslulý tvůrce seriálů True Blood - Pravá krev a Odpočívej v pokoji, přináší nové strhující akční drama, které vypráví o bývalém trestanci Lucasi Hoodovi (Antony Starr), jenž se neuvěřitelnou shodou okolností stane šerifem venkovského amišského městečka, když pátrá po ženě, kterou viděl naposledy před patnácti lety. Tehdy se po vyloupení klenotnictví Lucas dobrovolně vzdal policii, aby ona mohla uprchnout. Tato žena nyní žije v Banshee, říká si Carrie Hopewellová (Ivana Milicevicová), je vdaná za místního okresního prokurátora, má s ním dvě děti (z nichž jedno může být Lucasovo) a snaží se žít co nejnenápadněji... Dokud se neobjeví Lucas, jenž otřese celým jejím světěm a oživí staré vášně. Situaci komplikuje skutečnost, že Banshee je prolezlé korupcí a vládne mu amišský suverén Kai Proctor (Ulrich Thomsen), budující zde brutálně impérium postavené na drogách, hazardu a výpalném. Lucas s pomocí bývalého boxera, nyní barmana Sugara Batese (Frankie Faison) dokáže být Kaiovi a jeho gangsterům rovnoceným soupeřem a dokonce se mu podaří nastolit v Banshee jistou míru přísné spravedlnosti. Ovšem Lucasovi stále zůstává chuť loupit a to jeho i Carrie svádí na nebezpečnou cestu pokrytectví, kterou zkříží pomstychtivý Mr. Rabbit (Ben Cross), newyorský gangster, jehož kdysi obrali. (HBO Europe)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

je fakt že bych si to mohl stáhnout, ale nezná přesto někdo nějakou dobrou stránkou(dobrou-bez virů, červů atd) kde by se dal tenhle seriál zhlédnout ?do pošty nebo sem jak je libo, díky za tipy

warha

warha (hodnocení, recenze)

Alena77

Sugar ne, to by neměli ke komu chodit "chlastat", půjde Job nebo se příběh s generálem přesune i do 4. série

na příspěvěk reagoval Venom81

Gertrudo

Jenže tvůrci mají čich na to, jaký postavy se zdají být navíc. A Carrie je už vyčerpaná, nemá co nabídnout. Například hodili na druhou kolej toho indiána co se dal na policajta, aby měl větší prostor Kurt. Tvůrci ví jak na to. A já věřím, že mají koule na šílenosti.

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Ouwen

Za carie by som aj bol rad, ale pochybujem ze zabiju jeho zivotnu lasku.

Az tak neverim ze su schopni ist tvorcovia mimo klasickeho klise kazdeho serialu.

Gertrudo

Já nechci, aby to schytal Sugar. Baví mne rozhovory mezi Sugarem, Jobem a Hoodem. Raději aby to schytala Carrie, ta už nemá co nabídnout a Gordon i když mne začal celkem bavit. Ale bylo by zajímavé sledovat, jak by se Hood musel sám starat o Maxe a Dejvu

na příspěvěk reagoval Gertrudo

Venom81

Já viděl trailer na finále třetí řady, kurva to bylo psycho. Jakmile vyjde poslední epizoda, sjedu celou druhou půlku najednou, jako jsem to udělal u první poloviny třetí řady.

Venom81 (hodnocení, recenze)

Tak to jsem nečekal 9 díl super začíná to nabírat na obrátkách

na příspěvěk reagoval Ouwen

Uživatel Venom81 smazal svůj příspěvek.

Alena77 (hodnocení, recenze)

Spoiler

Jsem zvědavá jak si to vyřídí s Rebecou. Kdyby nejednala za jeho zády, tak by ho neunesli, ne?

na příspěvěk reagoval Venom81

Venom81 (hodnocení, recenze)

Zapomínáte na Rebeccu ta to rozčísne :-) podle mně odrovná strýčka :o

Gertrudo (hodnocení, recenze)

spoiler, asi si toniekto odnesie, dufam tiez v sugara.

A este som zvedavy s kym sa spoji, gordon je podla mna malo, dost by sa mu zisiel proctor s jeho "psom".

Som zvedavy ale ci dokazu prekonat diel z policajnej stanice.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

No finále bude asi zase obrovské ... potěšili mě flashbacki a tak... jinak tento díl ničím moc nepřekvapil... a nějak šetří se sexuálníma scénama.. ta poslední tam byla tak ve 4té epizodě? :O

warha

warha (hodnocení, recenze)

SPOILER.................................Mám silný pocit, že nám v posledním díle umře Jobík :(

na příspěvěk reagoval dragon94

Uživatel warha smazal svůj příspěvek.

Eržik (hodnocení, recenze)

Take jsem zvedavy jak pozdeji zapadne do jinych roli. Je to totiz urcite dost tezke se vymanit z tak ikonicke role, ktera mu tolik sedi... Ale myslim, ze by se mi moc libil ve filmech a rolich, ktere ted dava treba Statham, to by mu podle me sluselo, neco od Bessona treba...

na příspěvěk reagoval Gertrudo

Alena77 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Viděla jsem  ukázku jiného filmu kde hraje a vůbec mi to k němu nesedlo.

Je pro tuhle roli dokonalý.

Ouwen (hodnocení, recenze)

Myslíte, že je Antony sakra dobrej herec, anebo má k té postavě hodně blízko? :) protože je v té roli tak uvěřitelnej...

na příspěvěk reagoval Alena77

Eržik (hodnocení, recenze)

Tohle mi staci :-) Spolecne uznani Antonyho kvalit a oddanosti. Dekuji :-)

TasteLess

TasteLess (hodnocení, recenze)

Eržik

no, v první sérii to tak ale bylo i u Hooda, v prvních dílech dostal na tlamu snad pokaždý a do dalšího byl jak novej :)) na druhou stranu mě baví, když je někdo zraněnej vážnějc tak na to seriál v budoucnu pamatuje, teď ve třetí sérii když je Hood do půl těla, je vidět, že má na zádech jizvu od Albína, stejně tak Chayton má jizvu přes břicho co si sám udělal při svý první scéně v seriálu. jinak souhlas, Tony se v tý postavě asi dost našel, a dává si to dost.

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno