Banshee

• USA Banshee
USA, (2013–2016), 32 h 32 min (Minutáž: 44–60 min)

Antony Starr, Ivana Milicevic, Ulrich Thomsen, Frankie Faison, Hoon Lee, Rus Blackwell, Lili Simmons, Matt Servitto, Trieste Kelly Dunn, Steve Coulter (více)

Alan Ball, proslulý tvůrce seriálů True Blood - Pravá krev a Odpočívej v pokoji, přináší nové strhující akční drama, které vypráví o bývalém trestanci Lucasi Hoodovi (Antony Starr), jenž se neuvěřitelnou shodou okolností stane šerifem venkovského amišského městečka, když pátrá po ženě, kterou viděl naposledy před patnácti lety. Tehdy se po vyloupení klenotnictví Lucas dobrovolně vzdal policii, aby ona mohla uprchnout. Tato žena nyní žije v Banshee, říká si Carrie Hopewellová (Ivana Milicevicová), je vdaná za místního okresního prokurátora, má s ním dvě děti (z nichž jedno může být Lucasovo) a snaží se žít co nejnenápadněji... Dokud se neobjeví Lucas, jenž otřese celým jejím světěm a oživí staré vášně. Situaci komplikuje skutečnost, že Banshee je prolezlé korupcí a vládne mu amišský suverén Kai Proctor (Ulrich Thomsen), budující zde brutálně impérium postavené na drogách, hazardu a výpalném. Lucas s pomocí bývalého boxera, nyní barmana Sugara Batese (Frankie Faison) dokáže být Kaiovi a jeho gangsterům rovnoceným soupeřem a dokonce se mu podaří nastolit v Banshee jistou míru přísné spravedlnosti. Ovšem Lucasovi stále zůstává chuť loupit a to jeho i Carrie svádí na nebezpečnou cestu pokrytectví, kterou zkříží pomstychtivý Mr. Rabbit (Ben Cross), newyorský gangster, jehož kdysi obrali. (HBO Europe)

Diskuze

KevSpa

To info je oficiální, z nějakého traileru, rozhovoru, nebo odkud? Podíval bych se sám ale s nadějí, že jsem warhu jenom špatně přečetl, už radši neklikám na žádný odkazy a ani tady na stránce nescrolluju níž než po svůj příspěvek. :D

warha

Tak za toto zasloužíš minimálně pohlazení krumpáčem. A KevSpa pro jistotu taky, že tady takové reakce vůbec podněcuje...

na příspěvěk reagoval KevSpa

warha

warha (hodnocení, recenze)

KevSpa

ani nevíš jakou radost mi tahle novinka přinesla :) ten její obličej se už nedal vydržet a konečně umře někdo z druhého tábora

na příspěvěk reagoval KevSpa, erased

Ouwen (hodnocení, recenze)

www.youtube.com/watch?v=2zbtqNbd-xI jinak, dobrý video s Jobem. Where is my motherfucking money?

Ouwen (hodnocení, recenze)

Někde jsem četl, že Hood s buchtou z FBI budou pátrat po sériovém vrahovi. Koho by jste v takové roli chtěli?! Mne napadá takovej Clive Owen, ten by mohl zahrát dobrého padoucha.

na příspěvěk reagoval KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

Eržik

Hele, hele, na Davida mi nešahej, to je můj oblíbenec! :D Hlavně jeho seriálové role jsou eňo ňuno (Newsroom, Manhattan a další).

erased

No prave, me na nej take sedi spis sympatak... Kazdopadne fakt cekam, ze se v Banshee zkratka najde nejaky dalsi ultra zaporak..

Eržik

Ňouma už zní líp, já ho mám nejvíc zapsaného v paměti z Newsroom, kde byl za ňoumu-sympaťáka. Ale tady jsem mu během těch pár záběrů sežral toho zákeřnýho zkorumpovanýho zmetka sežral hned. Ale fakt ne oplácanýho, aspoň ne v tom smyslu, že by vypadal jako kdovíjaká gorila :)

na příspěvěk reagoval Eržik

erased

Tak do oci bych to Davidovi asi nerekl :-) ale fakt si zatim stojim. Videl jsem ho v The Equalizer a A Walk among the tombstones a proste mi prisel jako nouma a tady, kdyby nemel slusne napsany scenar, tak nevim...

na příspěvěk reagoval erased, KevSpa

Eržik

Dalton a oplácaný nemotora? Tak tohle je asi ten poslední způsob, jak bych toho herce podle předchozích rolí popsal :) Ale taky si ho nedokážu představit v pěstním souboji, takýe taky doufám v něco víc

na příspěvěk reagoval Eržik

Eržik

Mno. Tohle je Banshee, tady se umí prát i kartáček na zuby. Kurt tam přišel a bylo mi jasný, že se bude umět prát. Dalton není šéfem jen tak pro nic za nic. Tady když si někoho boss, tak se sám umíš prát. Hood šerif, Kai šéf, Cheyton vůdce... Albín... každej měl něco do sebe, když nepočítám tlustého Anglána.

Ale Dalton ani nemusí bejt drsnej. Umí však precizně citově vydírat.

Eržik (hodnocení, recenze)

Ja teda doufam, ze Dalton tam zadny fight mit nebude, protoze mi prisel hodne ubohy, vubec jsem mu toho drsnaka neveril a pusobil na me spise jako oplacany nemotora. Jiste, mohl by prekvapit, ale s tim, co nam tvurci doposud byli schopni nabidnout verim v neco mnohem vice kulervouciho...

na příspěvěk reagoval Ouwen, Ouwen, erased

Havaj8

Jasně, dopředu tvůrci vyzradí, že Dalton bude mít fight proti Hoodovi a Jobovi na samotném konci :D

Hm.

- Policajtka od Indiánu nahradí místo Shiboan

- Sugar bude uchlastávat whisky s Hoodem

- Job mučen

- Dalton hl. záporák

- Spojení mezi Daltonem a Stowem (stejný prsten)

- Hood by v Banshee s jednou novou luxusní ženskou postavou pátral po sériovém vrahovi

Na konci série bych si představil pěti minutovej fight mezi Hoodem a Jobem, proti Daltonovi.

Chci toho moc? :D

na příspěvěk reagoval Venom81, Havaj8

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

dragon94

český HBO koukám Banshee vysílá, původní ne, nechápu proč.. vždycky jsem si myslel, že HBO vysílá všechno všude stejně..

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno