Hrdinou filmu Need For Speed je automechanik a milovník rychlé jízdy Tobey (Aaron Paul). Ve snaze zachránit svou firmu a dílnu se dá dohromady s arogantním ex-závodníkem NASCARu Dinem Brewsterem (Dominic Cooper). Na obzoru je i dobrý obchod, jenže veškeré plány překazí katastrofa při jednom ze závodů a hlavně podraz jeho nového parťáka. Tobey jde neprávem do vězení a podrazák Dino si dál jede jejich byznys jen na sebe. Po dvou letech se Tobey vrací z vězení. Rychlost má stále v krvi a je připraven se pomstít. Rozhodne se Dina dostat v očekávaném závodě, o kterém se na nelegálním okruhu mluví jako o Super Bowlu. Vydává se na neuvěřitelnou akcí nabitou jízdu, aby vůbec stihnul start. Před sebou má celý kontinent, jako nechtěnou společnost pak policii a kupu nebezpečných závodníků, které na něj poslal „jeho kamarád" společně s vypsanou odměnou. Všechno je proti němu, ale ve světě luxusních aut rozhoduje vedle ručičky na tachometru i odhodlání a vůle. (Bontonfilm)

Diskuze

dannyd14

dannyd14 (hodnocení, recenze)

JazzCZ

Podobne s kamošom :DDD....a to sa mi strašne dlho nestalo, paradoxne ani pri x hororoch za posl dobu až takto intenzívne :D

JazzCZ

JazzCZ (hodnocení, recenze)

Gertrudo

Toho psa mi ani nepřipomínej, já jsem s sebou škubl, jak nikdy v životě, ale co jsem se koukal okolo na těch pár lidí, tak všichni byli v pohodě. Jen já jsem z toho dostal infarkt :D

na příspěvěk reagoval dannyd14

Gertrudo

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Ked som videl trailer tak ma pravdupovediac film moc nezaujal, pripomenulo mi to tych x slabuckych odvarov FF, a potom prve komentare a hodnotenie 45percent mi moj odhad len potvrdil, Ale ked som sem vcera zabludil a precital hodonotenie od ludi ktori zjavne videli aspon trailer a teda vedeli do coho idu tak ma presvedcili aby som na film isiel.

A musim povedat ze maximalna spokojnost, v ramci subzanru street racing je to bez debaty to najlepsie od prveho FF.

Kto su inak ti zmrdi co tu davali odpad a dve a menej hviezdiciek? Lebo fakt si neviem vysvetlit ako mohli dat take nizke hodnotenie, respektive chapem ak ocakavali schindlerov zoznam.

A tiez ma zaujali v komentoch tie vycitky pre trapne dialogy, nehovorim ze boli nejake hlboke, ale v porovnani s megatrapnyi dialogmi v poslednych FF(napr hlaska pod mi porozpravat o svojom otcovi) boli v pohode a casto celkom vtipne.

Este maly SPOILER, uz davno ma tak v kine netrhlo ako ked tu vybehol z dodavky ten pes:)

na příspěvěk reagoval JazzCZ

Uživatel Gertrudo smazal svůj příspěvek.

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Paulie88

Já tedy titulky nepotřebuji a tudíž je ani nečtu (až na RoboCopa, dke ty chyby vyloženě BILY do očí), ale přesně tak...

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Nepamatuju si co už bylo v titulkách ale jestli mu říkal třeba "brácho" tak to nutně nemusí znamenat, že to byl jeho bratr ...

na příspěvěk reagoval Larrysbride, dannyd14

dannyd14

dannyd14 (hodnocení, recenze)

Larrysbride

nn, ja som bol na tom v kine, ale i tak, musím sa tuším poriadne naučiť po anglicky, aby som ten hrozný preklad nemusel čítať a zbytočne si kaziť dobrý dojem.

na příspěvěk reagoval dragon94

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Tak já nevím, děcka, ale jestli chcete něco tak moc reálnýho, tak si zapněte zprávy :D

na příspěvěk reagoval Dado

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ne ty seš zvláštní kategorie. Ty si extrémista na nový filmy. Buďto odpad nebo 5*, ale já tě beru takovýho jakej seš :-)

Petaxis

ee neřekl bych podle stylu tý hry. Za to co sem hrál a co sem viděl ve filmu je hlavní kombo určitě Hot Pursuit a The Run

na příspěvěk reagoval Petaxis

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Přesně tak, navíc hlavně po shlédnutí sem si řekl. Rychle a zběsile? co to je proboha za sračku. Poslední díly který se jen stupidní nereálností jen hemží viz tahání trezoru po celým městě a nekonečná runway atd oproti tomu je na tom NFS ještě hodně dobře, to že v tomto filmu de o auta to je taky další věc.

Co dál potěšilo je to že nezfilmovatelná videohra se nakonec zfilmovala velmi dobře! První ma poslední závod byly jako ze hry i díky občasným pohledům z kabiny a s auty a policajty to byl úplný Hot Pursuit ... prostřední část filmu zas NFS: The Run ... paráda prostě nezlobil bych se za novou sérii už dost bylo FaF :)

na příspěvěk reagoval Petaxis

Cannonball Run se vrací

Cannonball Run se vrací

13.06.2017

Rychle a zběsile se letos dočkalo osmého dílu a na cestě jsou další dva, takže není divu, že se v Hollywoodu snaží rozjet další autařské série. S Need for Speed to bohužel moc nevyšlo a další velké… (více)

Need for Speed jede dál

06.12.2013

Připravte se na jízdu s Gran Turismo

Připravte se na jízdu s Gran Turismo

23.11.2013

Může se zdát, že spojení superúspěšné videohry a konceptu „uděláme to ve stylu Rychle a zběsile“ je zaručený recept na trhák. Rychlá kola a poletující rozervané plechy jsou pořád solidní lákadlo do… (více)