Star Wars: Vzestup Skywalkera

• Česko Star Wars: Epizoda IX - Vzestup Skywalkera (více)
USA, 2019, 142 min

Režie:

J.J. Abrams

Kamera:

Dan Mindel

Hudba:

John Williams

Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, John Boyega, Naomi Ackie, Carrie Fisher (a.z.), Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Mark Hamill (více)

Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. (Falcon)

Diskuze

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Terepin

Protože barva kůže je pro příběh Ariel, jejíž jsi největším fanouškem, zcela zásadní, ne? A určitě ještě důležitější je co nejbělejší Ariel pro Star Wars. :D

Terepin (hodnocení, recenze)

Eodeon

Myslíš ako drag queen v seriály pre deti? Alebo ako ľudia s tvojou mentalitou obhajujú 11 ročného drag queen chlapca tancujucého pred publikom a hádže zo seba šaty, alebo matku, ktorá chcela zmeniť pohlavie svoju 7 ročnému synovi?

na příspěvěk reagoval dr.horrible, Eodeon

Uživatel Terepin smazal svůj příspěvek.

Eodeon (hodnocení, recenze)

Terepin

pochybuji, že existuje na světě jediné místo, kam v tvých paranoidních představách ještě nepronikl žádný údajný "SJW bordel". musí to být smutná a děsivá existence. drž se, držím palce.

Eodeon (hodnocení, recenze)

určitě ne víc než já mám plné zuby tvého slabošského fňukání a skuhrání o SJW bordelu ;)

GigaPudding

väčšina informácii čo som tu písal není s YouTube a ak bola preveril som ju, ja som len písal možnosti.

P.S. Medojeda som aj za to zmienil lebo som sa cez neho dozvedel viacero informácii ktoré sa dali dosť easy potvrdiť.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Krnac

Hele Toren a hlavně Tomuv Holocron, úplně v pohodě stačí, já chápu že když je ten seznam delší o další jméno/a, tak to působí jako víc informativněji. Ale než tam cpát někoho jako je Medojed, tak to raději zkrátím, navíc, jak říkám Tomuv Holocron, to je někdo kdo to bere seriozně a hlavně je to profesionál, který umí informovat, mluvit k tématu a hlavně to podat zábavnou a inteligentní formou. Nic proto Torenovi, ale Holocrona sleduji už nějaký pátek, takže mám k němu osobní sympatie.

Yoshitsune

viac menej som myslel to že keď vypustí dáku informáciu tak není to fáma, ak ide o konkrétne invormácie o filmoch je schopný natrepať blbosti ale nekecá o nepotvrdených teóriach ako o pravde.

Uživatel Krnac smazal svůj příspěvek.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

GigaPudding

tak si nájdi dôveryhodného autora videí ktorý nekecá, a keď je to špekulácia tak to povie, minimálne u nás sú njaviac spoľahlivý Toren, Medojed a Tomuv Holocron.

Ak je v zahraničí taký problém nájsť dôveryhodný zdroj není to náš problém keď tie kanáli nesledujeme.

na příspěvěk reagoval GigaPudding

GigaPudding

náhodou znie to dosť dôveryhodne lebo Abrams vie točiť filmy a aj keď mal málo času tak mal čas si premyslieť aspom dáke veci na konci ktorý pôsobil celý divne.

Ak Kennedyová proste usúdila že sa jej film nepáči dala niekým iným proste dotočiť scény.

Niečo podobné sa stalo u Ježka Sonica, akurát že tam pretáčanie scén bolo kvôli reakcií na trailer ktorý vyzeral divne.

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

GigaPudding

jeho verzia existovala skora cela len bolo treba trochu dorobit CGI to az whedonom zacali vsetko pretacat a prejebali zbytocnych 50 milionov navise

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí

29.05.2024

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Nové Star Wars mají synopsi a datum natáčení

Nové Star Wars mají synopsi a datum natáčení

22.06.2023

Nový Star Wars film pokračující příběh Rey (Daisy Ridley) má oficiální název, synopsi a také předběžné datum začátku natáčení. Tzv. Skywalker sága skončila v roce 2019 snímkem Star Wars: Vzestup… (více)

Disney oznámilo nové Star Wars filmy

Disney oznámilo nové Star Wars filmy