Reklama

Reklama

Avengers - Sjednocení

(seriál)
  • USA Marvel's Avengers Assemble
TV spot
USA, (2013–2019), 45 h 21 min (Minutáž: 21–22 min)

Předloha:

Joe Simon (komiks), Jack Kirby (komiks), Stan Lee (komiks)

Hrají:

Roger Craig Smith, Adrian Pasdar, Fred Tatasciore, Muta'Ali Muhammad, Ralph Garman, Clark Sarullo, Lindsay Abernathy, Kevin Michael Richardson (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(126)

Obsahy(1)

Hrdinové a padouši ze světa Avengers jsou zpět.
Padouch Red Skull umírá a aby zabránil nejhoršímu, rozhodne se spojit se zabijáckým MODOKem, aby společně unesli Kapitána Ameriku. Red Skull má v plánu pro sebe tímto způsobem získat zdravé tělo, do nějž by přenesl svou mysl. Poté, co je poražen spojenými silami týmu Avengers, se mu přece jen podaří svůj problém vyřešit. Iron Manovi sebere jeho brnění a nechá Tonyho Starka umírat. Ostatní hrdinové však Starkovi seženou brnění nové a při dalším útoku Skulla opět porazí.
Red Skull má ale v záloze ďábelský plán, jak se hrdinů zbavit jednou provždy. Chce jim vzít vše, co je jim drahé a to tak, že zařídí, aby je lidé nenáviděli, protože selhali v jejich záchraně. Aby vyrovnal síly, Skull sestaví vlastní tým, tentokrát samozřejmě super padouchů, kteří mu mají pomoci hrdiny zničit. Jak tento střet dobra se zlem dopadne? (Zdroj: http://www.serialzone.cz/) (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (26)

jh666 

všechny recenze uživatele

Opravdu mě mrzí, že kvůli tomuhle skončilo EMH. Začátek vypadal nadějně, dobrá animace (kromě Skulla) a první tři epizody byly zajímavé (Avengers Protocol a Ghost of a Chance). Jenže pak šla kvalita dolů, Nezajímavé a nudné díly. Ultimate Spider-man je sice dětinštější, ale je vtipný. Kromě prvních 3 dílů byly opravdu povedené jen Hulked Out Heroes a Hulk´s Day Out. A pak Planet Doom, která se jako jediná vyrovná i EMH. Jinak docela nuda. Edit Finále první řady se povedlo, ale stejnak slabota. 60 % ()

Bull2 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že je to o fous lepší než Ultimate Spiderman, ale obsahuje stejnou dětinskost. Naštěstí nemluví do kamery nebo pro sebe. Vtipy jsou hodně slabé, jasně určené pro děti a tím i osobnosti hrdinů. Ale příběhy stojí za to i proto, že ukazují Avengery, jak pracují jako tým a spoustu dalších hrdinů/padouchů. Pár dílů je nezapomenutelných a jiné by jste raději neviděli, ale celkově, překonáte-li tu dětinskost, je to dobrý seriál. Jsem rád, že jsem ho viděl. ()

Reklama

NiaWolf 

všechny recenze uživatele

Slabší odvar Avengers: EMH mě zatím moc neoslovil. Nelíbí se mi animace ani rádoby "cool hustý" efekty, kdy se rychle střídá střih za střihem, aby to vyvolalo dojem akčnosti. Bohužel kolikrát scény nedávají zrovna smysl a na kahánku má i fádní scénář. Marvel měl raději zůstat u předchozího seriálu a ne neustále pokoušet své štěstí s dalšími šílenými nápady. ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Nechápem, ako som mohol zabudnúť ohodnotiť túto skvelú síce trochu viac detinskú ale za to svojim rozmachom doslova epickú megajazdu v podaní Marvelu, kde Avengeri stretli toľko postáv, že jediné Endgame by tomu mohol konkurovať... :) Spočiatku sa mi to nepáčilo kvôli ukončeniu predchádzajúcich animovaných Avengerov, ale popravde už po pár dieloch som sa na to namotal znovu. Perfektné rozdelenie jednotlivých sérii do skvelých príbehov na pozadí, len škoda, že sa nenájde nikto, kto by otitulkoval posledné dve série. Prvé dve sú aj s dabingom, tretia s titulkami a štvrtá a piata bez titulkov a bez dabingu. Večná škoda, lebo tento seriál má fanúšikovi komixov vážne čo povedať. ()

SaNcHeZ_cz 

všechny recenze uživatele

Po prvních třech dílech : Poměrně hodně slabý rozjezd ale není tu úplná prohra. Většina sympatí ale těží z toho co je známé. Nic moc nového ve filmu nenajdete, animace je standard a Iron Skullova armáda má jednu chybu a tou je M.O.D.O.K. Ve výsledku tak trochu uspěchané, rozhodně nedotažené a hodně přímočaře zbytečné. Ta třetí hvězda je jen za chemii, která jako ve většině dalších zpracování mezi hrdiny funguje. ()

Galerie (119)

Zajímavosti (3)

  • Plakát k seriálu je dost podobný plakátu, který je k filmu Avengers (2012). Jediné rozdíly jsou ty, že na plakátu k filmu je Nick Fury a zde je místo něj Falcon. (Knowho)

Reklama

Reklama