Posádka hvězdné lodi U.S.S. Enterprise zkoumá nejvzdálenější kouty a nezmapovaná místa vesmíru. A zde se setkávají s novým, záhadným nepřítelem, který je i celou Federaci vystaví těžké zkoušce. (Cinemart)

Diskuze

wenca (hodnocení, recenze)

Gryphon

To že se kapitán lodi Kirk chovájako patnáctiletej fracek, se mě jako fanouškovi star treku co vyrostl na TNG maximálně příčí

na příspěvěk reagoval Šimpy, Jakkob

Gryphon

Gryphon (hodnocení, recenze)

wenca

ten nový je mimoriadne podarený a kásting vyšiel perfektne, neviem si predstaviť lepších hercov (aspoň v prípade 5 hlavných postáv)

na příspěvěk reagoval Jakkob, wenca

wenca (hodnocení, recenze)

Kicker

By stačílo pokračování s Picardem.. :P Aspon jeden film. Tenhle novej star trek je příšernej

na příspěvěk reagoval Gryphon

Kicker

Kicker (hodnocení, recenze)

Já jen doufám, že se časem dočkáme předělání Star Treku více ve stylu Next Generation série. No, naděje umírá poslední. :D

na příspěvěk reagoval Gryphon, wenca

Larrysbride

Já to myslím jinak, něco na způsob pohledu "starého" Pina na minulé události. Přece nebudou maskovat 30 letého borce, když mají odpovídající, respektive více než dobrou náhradu. A rovnou tam můžou přiložit toho George, když už je tam chtějí.

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Shakaar

Jak to může být vzpomínka současného Kirka na minulost, když Shatner je Pinova budoucnost, která ale nyní šla úplně jinou costou kvůli tomu, co se stalo v jedničce???

na příspěvěk reagoval Shakaar

Shakaar (hodnocení, recenze)

Když už chtějí něco změnit, mohli by udělat něco s těma uniformama. Jednak vypadají jako uniformy z nacistického Německa a jednak se příliž podobají uniformám z původní Star wars. Řekněme slavnostní uniformy se měnili, tak proč ne tady.

Shakaar (hodnocení, recenze)

Nic proti, ale tato sentimentalita mi na nový Star trek nesedí, když už mermomocí tam ty staré borce dát, taď ať proboha z toho neudělají další časovku. Idealní by bylo, kdyby to udělali jako vzpomínku současného Kirka na minulost a na nějakou událost, která ho nějakým způsobem zasáhla. Něco jako původní pilot, respektive dvojdíl The Menagerie. Tohle by se mi líbilo daleko více, než další interakce mladého Spocka se strarým a jeho vyzvídání co ví o budoucnosti.

na příspěvěk reagoval Larrysbride

Uživatel Shakaar smazal svůj příspěvek.

Šimpy

Šimpy (hodnocení, recenze)

Shatner by byl supr! Pokud by se k tomu využil jeho pobyt v Nexu nebo tak, mohlo by to být fajne.

TeraBum

TeraBum (hodnocení, recenze)

Jakkob

Taky souhlas, Shatner je pro mě legenda, vidět ho zase ve Star Treku by bylo úžasný... Když jsme mohli mít Nimoye, tak proč ne Kirka :)

liskam

liskam (hodnocení, recenze)

Navíc, staré startreky byli točené hlavně pro skalní fanoušky (to jsi zjevně i ty) ale pro "obyčejné lidi) to nebyli zrovna parádní filmy. Já jsem viděl většinu Startrek filmů, sledoval jsem i seriály, ale bylo to rok od roku horší. Takže je jen dobře, že na nových filmech nedělají stejní lidé, šlo by to zase do hoven. Dnes je nezbytné točit pro širokou veřejnost a taky pro děti (bohužel) kteří neviděli jediný startrek ze staré série.

liskam

liskam (hodnocení, recenze)

Moc ten tvůj příspěvek nechápu. Myslím že 2* za první startrek je dost drsný. To jak restartovali celej startrek vesmír je dokonalé. Jinak Orci dělal všechny scénáře nových startrek,takže opravdu nevím proč je zrovna on z pohledu scenáristy nezkušený... Spíše bych se bál toho, že bude další díl režírovat, protože Abrams má dost výrazný rukopis. Na druhou stranu, pokud bude trojka už opravdu o nějakém tom objevování v hlubokém vesmíru, může být film podán různě. Takže tvoje prohlášení, že dáš trojce 4* je tak trochu výstřel do tmy, když absolutně nemusíš co a v jaké kvalitě na tebe v kině vyskočí.

Uživatel Shakaar smazal svůj příspěvek.

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Bad Guy

Novinka jak prase, skutečně, nehledě na to, že jsem to před nějakým pátkem hodila na dvojku a přesně pod Tvým příspěvkem o tom zas psal Anarvin...

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

28.03.2024

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

12.01.2024

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

22.12.2023

Tarantino a krvavý Star Trek?

Tarantino a krvavý Star Trek?

08.12.2017

Loňská sci-fi Star Trek: Do neznáma vydělala o 120 milionů méně než její předchůdce, což v Hollywoodu obvykle znamená stopku. Chystaný čtvrtý film s posádkou Chrise Pinea se tak přestal řešit (měl v… (více)