Diskuze

DeathTheKid

DeathTheKid (hodnocení, recenze)

Vsadil bych svoji ledvinu, že kdyby to režíroval chlap, nebylo by to ani z desetiny taková sračka, na jakou to podle hodnocení vypadá.

Bluntman (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: Lhář jsi ty. Mně jenom tvé trollení přijde extrémně otravné, ale to neznamená, že si nechám líbit tohle osočování. Posílal jsi leda tvrzení lidí (podobných tvému "kalibru"), žádný důkaz. Přitom pokud jsem plagiátor, musí být velmi snadné najít něco jasně usvědčujícího, když jsem pod svými texty podepsán (na FilmServeru, MovieScreenui IndieFilmu). Buď, pokud máš potřebu zasrat svým trollením další diskuzi, zde dej něco průkazného (ukázku mého textu a textu někoho jiného, od kterého jsem údajně nepřiznaně opisoval). A když jsi k tomu obvinění přidal ještě další lži, napiš, kde jsem byl "za to aj zabanovanýa vyhodený z viacerých filmových stráno". Uděláš ale nejlíp, když se za ta křivá nařčení a kupu lží omluvíš a přestaneš kurvit diskuze na ČSFD.

luka4615

luka4615 (hodnocení, recenze)

Podle mého názoru je 50 Shades of Gery jen další průměrný film pdoel průměrný kížky (Hunger Gmaes, Divergence a podobný píčoviny.¨) Jen díky masivní mediální masáži je pod takovým drobnohledem.

na příspěvěk reagoval GigaPudding, Beckett51

Salgafo

Salgafo (hodnocení, recenze)

Co si budeme nalhávat..hodně lidí dalo automaticky odpad aby tak potvrdila svoje slova jaká to bude kravina..Podle mě filmu uškodila hlavně ta masivní propagace a především to že je to podle knihy pro ženy. Kdyby to byl jen obyčenej film bez knižní předlohy tak by ten film tolik neurážely a hodnocení by se pohybovalo kolem těch 50-60%

na příspěvěk reagoval HoneyBunny

Bluntman (hodnocení, recenze)

Wolta: Pokud pomineš lidi, kteří film hodnotili, aniž by ho viděli, stále máš velký zástup těch, kteří šli jako doprovod, kteří mají napsat recenzi (novinářská nebyla), kteří znají předlohu, ale adaptace se jim nezamlouvala... Jasně, povyšovat se nad Padesát odstínů šedi je velmi snadné, ale ono je to vážně diletantské dílo, které je kvalitativně horší než Babovřesky 3, v nichž na sebe alespoň scény navazovaly a v nichž byly postavy jasně vyprofilovány.

na příspěvěk reagoval Wolta

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Bluntman

Hobitko...že ti nie je trapné takto klamať... viem, že je to pre teba slabé miesto, ale viackrát som ti posielal dôkazy, ktoré si ty však za dôkazy nepovažoval... vyvrátil si to tým, že po svete chodí kopec ľudí, ktorí majú toľko času, aby falšovali na chudáka Hobita usvečujúce dôkazy :)) Veď si bol za to aj zabanovaný a vyhodený z viacerých filmových stránok... potom si si zmenil Nick a privtrel si sa do nejakej redakcie ako rehabilitovaný pedofil do škôlky... :)

evic96

evic96 (hodnocení, recenze)

Neviem prečo, ale ja som veľmi spokojná.

Čítala som knihu a neviem si predstaviť inak, ako by ten film mohol byť natočený.

Miestami vtipné, ale niektoré pasáže sa mi tiež zdali príliš zdlhavé, ale ajtak som si to poriadne užila.

Isteže, dali by sa hľadať v tomto filme mínusy, ale režisérka odviedla podľa mňa skvelú prácu, ba herci ma úplne prekvapili.

jiriluk

jiriluk (hodnocení, recenze)

Wolta

Souhlas, to sami je Troška. Ale sám držím hubu a pátram jen po tipu helikoptéry, protože ja dnes za lístek 160 vysolil. Měl jsem strávit čas lip.

na příspěvěk reagoval Wolta

Wolta

Wolta (hodnocení, recenze)

Docela smutný, že je to jeden den v kině a hned je to v šedých barvách. Nevypovídá to tak moc o tom filmu jako o lidech tady. Vědí, že je to blbost a že to nebude nic pro ně, ale přesto do toho kina musí jít jen proto, aby sem pak mohli okamžitě napsat o tom, jak jsou geniální, když předem věděli že je to hloupá a naivní blbost.

na příspěvěk reagoval jiriluk, GigaPudding, psychous3

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Mi Nü-Chai

Mi Nü-Chai (hodnocení, recenze)

Ne že by to teda byl nějaký big deal, jen mi to přišlo zábavné, že někdo věnuje tolik energie naškrábání megadlouhého komentáře, který nadto napůl opsal někde jinde.

na příspěvěk reagoval GigaPudding

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Sandstorm

No však ta měla nalákat lidi, aby šli do kina podívat se na ten film, na rozdíl od těch, co tu za dnešek hodnotili, protože z těch to skutečně viděla tak asi desetina :).

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva