Diskuze

CumlayDePric

CumlayDePric (hodnocení, recenze)

Peytl

Dost živě si teď dovedu představit, jak si teď kaďÁK tře u počítače rozkrok. Anebo možná ne, je to přece světák, bonvián, hráč a zkušený kokainista. Určitě by se dalo přivřít oko, kdyby si to zasloužil a ten jeho trapný, násilný a neumětelský výplod frustrovaného a přehnaně egocentrického blbečka alepoň za něco stál. Takhle je to jen kalkul s tupými školáky, který je dost nefér hlavně vůči uživatelům, kteří skutečně psát umějí.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

FildasCZ

FildasCZ (hodnocení, recenze)

V první řadě se není čemu divit, když v dnešní době tohle holky chtěj.. Takže dneska se seznámit=Mít prachy, fáro, a karieru..  80% Nabídek na seznamek je jen za prachy.

K filmu každej věděl, že to bude hnuj.. Ale nejvíc mě baví fanatici, kdy film dostane 80 % a je to taky hnuj a zas chlapi jsou z toho mokrý... Viz poslední Batman.. Zlatej Jouker..

Když jsem slyšel neteř, jak je z toho celá vedle  i její kamarádky  a kamarádky jejich kamarádek- Padesát odstínů šedi tak mě docela pobavila její sestra, která jí řekla at se nediví, že s nima každej vyje**..
A komentář od Radka ? A co ? Každej se určitě pobavil možná i ti zatvrzelí radoby recenzanti. moralisti, apd invidiua..

na příspěvěk reagoval Segrestor

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Hees

no řekněme že sem čekal trošku jiné reakce a hlavně sem nečekal, že někdo může nesnášet takovéhle téma (jakým je sex, erotika a různé sexuální úchylky) že bude hodnotit a psát komentáře na něco co ani neviděl, ano já se divím a sem znechucen

Peytl

Peytl (hodnocení, recenze)

Tady je ale načurákováno, pan PetrPetr jistě ví, proč to, co udělal, udělal zrovna tak, jak to udělal... kostrbaté??? Ok, ale autentické. Pochopitelně chčiju smíchy, neboť je /byl mým oblíbencem, ovšem promyšleně marketingové tahy skrze dementní adolescenty, které tak rád zostuzuje, mi přijdou, slušně řečeno, tristní... dál se k tomuto tématu a osobě vyjadřovat nebudu, neboť by se mi mohlo stát posrání ze zklamání. Sorry za nedokonale prezentovanou myšlenku, ale mně sa tam ty tři kundy a osm čuráků nevešlo a navíc, jsem dokonale ožralý a chechtám se, neboť o tomhle život v odstínu kyselé prdele není... a snad hoch i dospěje.

na příspěvěk reagoval CumlayDePric

Hees

Hees (hodnocení, recenze)

West

Skôr podla mňa ide o to, že tam bolo pár komentárov, ktoré nemali hodnotenie a ani ten film ľudia nevideli ... čiže tým sa len zviditeľňovali.

West (hodnocení, recenze)

Takže se smažou vtipné a pravdivé komentáře jen protože ho lidi nemají rádi? :D a nechají se jen ty "dobré" To zní logicky opravdu.. Aby tento film nebyl pod průměrem kam taky patří. Bohužel každý má jiný názor než 100 slepic v kurníku. Na IMDB má 3,2/10 a nemyslim si že by tam kvůli tomu něco mazali. A jak Admin zjistí že ten dotyčný na filmu nebyl a neni jen tak mimochodem zaujatý? Za chvíli se budou ukazovat lístky z kina aby sis ho mohl ohodnotit. :D pěkné

na příspěvěk reagoval Hees

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

West

Lol, ale prosím tě, vždyť to lidé už v kinech viděli a tam chodí většinou ti, co to asi chtějí vidět nebo je to alespoň zajímá :)

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva