Diskuze

Nikol10 (hodnocení, recenze)

Pokud si nečetl knihu,moc si neumíš představit jak měl Grey působit. A jak vidím,ani nechápeš, co tím chci říct. Mi na rozdíl od jiných nestačí, jen fakt, že chlap při postelových scénách vypadá dobře. Dornan splňuje akorát to,že má dobré tělo,což se mu v sexuálních scénách určitě hodilo že. A proto, si  z něj na zadek prostě každá nesedne. Jestli ty jsi jednoduší a sedáš si na zadek, z každé cuchty, co se ve filmu svlékne,ale krom těla nemá dál co nabídnout, tak je to tvoje věc. ;)

(hodnocení, recenze)

Díky za poklonu, majore. Pohov.
Nikol10: No vidíš, to už je lepší :) Já film neviděl a momentálně se na něho ani nechystám. Takže v posteli to rozhodně umí, ale i přesto každá dívka z něho na zadek nepadne, rozumím tomu dobře, ne?

na příspěvěk reagoval Nikol10

Nikol10 (hodnocení, recenze)

No tak nějak mi přišlo, že si ho ta režisérka vybrala hlavně kvůli jeho fyzickým předpokladům, protože v sexuálních scénách byl ok. K obrovskému charismatu,s neskutečně sexy, nebezpečným pohledem jaký má Grey mít, má Dornan daleko a na zadek si z něj určitě každá nesedne!

yinloveyang

A zapomněla jsem dodat,mi právě ten vztah přišel mnohem zdravější,než některé,které máme mít za vzor. :) A ta scéna se smlouvou patří mezi nejpovedenější. :)

yinloveyang

Kniha se mi osobně četla docela blbě,dlouhé prodlevy,dlouhé natahované popisky sexuálního aktu,její hloupé,naivní smýšlení o Greyovi atd. Samozřejmě,že tohle odpadne ve filmu že,takže  se v podstatě na to dalo i koukat. Ovšem,kdybych knihu nečetla,tak by mi jejich příběh přišel celkem ukradený,tak nějak za dvě hodiny filmu,se nějak režisérce nepodařilo postavy divákovi přiblížit. Navíc Dornan,ušel v sexuálních scénách,ale jinak ne. Také si nemyslím,že by mezi nimi chemie nefungovala,celkem mi k sobě sedli.

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Takže jsem to už také viděla. Obávám se, že se mi to dost líbilo a herci za to mohou, teda hlavně ti hlavní. Nevím, co všichni říkají, že nemají chemii. Dakota a Jamie jsou spolu úžasní. Kvůli nim určitě půjdu i na pokračování. Upřímně děj je pošahaný, knihy jsem si stáhla a čtu je. Je to taková zvrhlá romantika s varovnými podklady velice nezdravého a špatného vztahu. Ale zde je to jen fikce a pokud ji tak berete, tak je o.k. Já film považuji za kvalitně natočený vzhledem k tomu, jaká je předloha a mimochodem chvílemi mi film opravdu připadá jako parodie sama na sebe (mluvím hlavně o scéně, kdy mluví o smlouvě, to bylo vidět na hony daleko :)) ). Ale jak už jsem řekla, je pravda, že v reálném životě by každá normální holka od něčeho takového měla okamžitě utéct. Ten vztah nikdy nebude založen na zdravém podkladu.

na příspěvěk reagoval Nikol10, Nikol10

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

Litvicek

ale no tááák, čeče... Jestli seš chabrus na nervy, tak by sis měl podle spisků páně Batisty omévat přirození vlažnó vodó. ;-)

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Pokud něco cituješ, dává se to jednak do uvozovek, jednak se cituje celá pasáž (či se třemi tečkami v hranaté závorce naznačí, že něco chybí). Jinak se tomu říká demagogie. Účelově jsi vytrhl část textu, aby to vypadalo opsaně, a přitom "Padesát odstínů šedi/hnědi" je v kulturním kontextu už dávno a vynechal jsi zbytek věty, která měla zcela jinou pointu. Je ale jasné, že na místo argumentů máš jenom urážky a velkou dávku demagogie, tak se ani nemusíš obtěžovat s reakcí.

Uživatel smazal svůj příspěvek.

Litvicek

Litvicek (hodnocení, recenze)

Musíte se hodně nudit, když tu vedete takové zbytečné řeči, které vedou vlastně kam? No nikam. Čekám, že můj komentář vyvolá další zbytečné kecy okolo, takže už se nebudu ani obtěžovat to číst. Hodně štěstí s "diskuzí" a mějte se.

na příspěvěk reagoval Segrestor

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

ty ako linqista nevieš, čo ten potrefený pamrd trepe? čo je to také "skap hajzle"? daky tanec?

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva