Prvních 100

USA, (2014–2020), 70 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Jason Rothenberg

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Diskuze

TeraBum

TeraBum (hodnocení, recenze)

Já jsem spokojená, vždycky to má pomalý rozjezd, myslím že se ještě máme na co těšit.

willy1 (hodnocení, recenze)

Vy jste býda....nevím co vám furt vadí...straště si stěžujete...náročný to divák :D

willy1 (hodnocení, recenze)

Vám se člověk nezavděčí...je přeci jasné, že v seriálu, nebudou vždy jen ty ''úžasné'' scény...vždyť by to bylo nudné ;)

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

Tenhle serial má prostě v jedný minutě lepší atmosféru než třeba živí mrtví a v druhý minutě vám přijde jako by jste koukaly na odpad typu kobra 11 na scény který jsou trapný jak tam s každý Clarke udělaly hera bez toho aby prodělala nějakej výcvík.Ve všem dělaj noo jim umřelo hafo přátel tak se zbláznily a ted každýho zabijí to už je prostě trapný xD.

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

První díl pro mě takový průměr ale trapně my bylo při scény Clarke stou potvorou jak skočila tak jak Clarke zrovna potřebovala to bylo odpadový xD

jhr

jhr (hodnocení, recenze)

Náhodou to bylo dobrý jen doufám, že nám vysvětlí to město světel.

wee_n

wee_n (hodnocení, recenze)

Já teda nevim, já jsem docela zklamaná, asi se na to budu muset kouknout ještě jednou :D Asi jsem ten start čekala jinej. :D

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

První díl hodně dobrý, ale zase ne úplně dobrý :D. Ale věřím, že se to rozjede, stejně jako předchozí řady.

Hild (hodnocení, recenze)

A mimochodem jedná se o nejsledovanější epizodu od března 2014, tedy od druhého dílu první série.

Hild (hodnocení, recenze)

Dobrý úvod série, jsem zvědavá, co se vyklube z té linky kolem Jahy a Murphyo, vypadá to šíleně :-D

TeraBum

TeraBum (hodnocení, recenze)

Já jsem spokojená, má to zase jiný nádech, ale to měla druhá řada oproti první taky, a jaký to nakonec bylo maso :D

lost815

lost815 (hodnocení, recenze)

A jo, dobrý to bylo.Já jsem aspoň rád, že už jsem se dočkal pokračování.Jinak, mám zase tušení, že v příštím dílech bude zase masakr.

willy1 (hodnocení, recenze)

Who will you align with when ‪#‎The100‬ premieres Thursday, January 21 at 9/8c on The CW? ??? Už ve čtvrtek???

Lenny.M

Lenny.M (hodnocení, recenze)

To nutně neříkám, jen přesně kvůli tomuhle je ohledně toho seriálu tolik předsudků. Navíc, dle mě se opravdu nejedná o 'teen' seriál.

Lenny.M

Lenny.M (hodnocení, recenze)

Hild

"kvalitnější teen seriál tady dlouho nebyl" ? Takže i ty to bereš jako teen seriál, ale kvalitní?

na příspěvěk reagoval Hild

Hild (hodnocení, recenze)

Ono je pravda, že první asi tři epizody zároveň patří k těm nejslabším, hodně lidí to tak hned na začátku vzdalo. I sám Jason v nedávném rozhovoru prozradil, že tvůrci pořádně nevěděli asi do čtvrté epizody, jakým směrem se seriál bude ubírat. V zahraničí kritici druhou sérii hodně chválili, tak snad se to projeví i na sledovanosti.

Lenka_J

Lenka_J (hodnocení, recenze)

Hild

Možná je to právě z toho principu, že to lidé považují za teen seriál. Že si to zaškatulkovali do téhle kategorie hlavně po prvních dílech první řady, kdy se to tak mohlo jevit a pak taky, protože to běží na CW. Pro mě osobně to tedy do téhle kategorie rozhodně nespadá. Jedna věc je, že spousta postav je mladých, ale to podle ze seriálu nedělá teen seriál. Ono to jde i hezky vidět na tom, že ačkoli se tam nějaké vztahy objevují, tak ty romanticky založené rozhodně nehrají prim v dějových linkách. Každopádně souhlasím, že by si seriál zasloužil větší pozornost. I když ono se jí hlavně ze strany kritiků po druhé sérií zaslouženě dostává, tak snad se to při další sérii ještě zlepší.

Hild (hodnocení, recenze)

Nový trailer. Momentálně asi není seriál, kterému bych úspěch přála více. Škoda, že k tomu má spousta lidí odpor už z principu a přitom kvalitnější teen seriál tady dlouho nebyl

na příspěvěk reagoval Lenka_J, Lenny.M

Uživatel Hild smazal svůj příspěvek.