Prvních 100

USA, (2014–2020), 70 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Jason Rothenberg

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Diskuze

jhr

jhr (hodnocení, recenze)

willy1

Proč je tu udělené tak, že když ohodnotím celou sérii nebo epizodu tak si smažu hodnocení celého seriálu?

Handle

Handle (hodnocení, recenze)

Tak koukám, že jsem asi jediný, kdo zatím s novou řadou spokojený není a připadá mi, že seriál jde špatným směrem?

na příspěvěk reagoval JanMarek

zvolsi

V ofiko popisu na třetí sérii bylo, cituji "Nejprve bojovali o přežití. Teď začínají bojovat za lidskou rasu.." takže je pravděpodobné, že opravdu budou bojovat s UI. :/

zvolsi

zvolsi (hodnocení, recenze)

Celá ta větev s městem světla je sračka a vypadá to, že to s tím myslí vážně :( Ještě k tomu to vypadá, že válka nebude a místo toho se bude řešit právě toto.

na příspěvěk reagoval wee_n

willy1

Nový díl nuda je to čím dál tim nudnější a také si myslim že je to serii od serie horší a horší.Akce žádná a když už je tak amatérsky udělaná jako by člověk koukal na akční film z osmdesátých let.Je to paradox ale jak mě první serie bavila víc než třeba grimm,volejte,saulovi,fear the walking dead  tak tahle třetí mi přijde horší a nudnejší než to co jsem jmenoval přitom grimm je blbost ale aspon se u toho člověk bavý :D

JanMarek

JanMarek (hodnocení, recenze)

Mám trochu pocit, že seriál měl skončit a novou sérii nezačínat. Koneckonců ten závěr předešlé série byl fajn.

Lenka_J

Lenka_J (hodnocení, recenze)

Eventyrer

Dle mého názoru naopak Bellamy není typ člověka, který by se rozhodoval a jednal racionálně. V první sérii udělal několik sobeckých rozhodnutí, v MW se rozhodl zatáhnout s Clarke za páku tehdy, když uviděl, že je v ohrožení Octavia. Pro mě je to postava, která tak trošku potřebuje mít nad sebou dohled. A to Clarke vždy jednala racionálně a v zájmu všech, on v podstatě dělal to, co mu řekla, když to přeženu. I když pro mě byl ten obrat u něj strašně rychlý a nezdál se mi úplně dobře napsaný a stoprocentně uvěřitelný, tak si nemyslím, že by jeho chování zahráli takto do outu. Ale momentálně si nedokážu představit, jaké následky to pro Bellamyho může mít.

Eventyrer (hodnocení, recenze)

mima33

podľa mňa preto, že jej rozhodnutie ovplyvní vývoj deja. nakoniec bude najväčším problémom mesto svetiel a všetci sa proti tomu budú musieť spojiť. a tvorcovia to s bellamym môžu zahrať na strunu, že sa tak snažil len infiltrovať a toho nového vedúceho zlikvidovať z vnútra, hoci to teraz tak nevyzerá. on predsa vždy racionálne uvažoval a taký človek predsa musí vidieť že to nebola chyba zemešťanov čo sa stalo na tej hore. v opačnom prípade je to stratený prípad a clark bude postavená proti bellamymu.

na příspěvěk reagoval Lenka_J

mima33

mima33 (hodnocení, recenze)

Eventyrer

Konflikt predsa nemusel mať na svedomí výlučne Bellamy. V druhej sérii prešiel veľkým pokrokom a momentálne z neho znovu robia zaslepeného idiota. Nerozumiem, ako si Sky People môžu myslieť, že majú šancu povraždiť všetkých Grounders - je to vyslovene hlúpe. A aj keď sa určite budú tvorcovia Bellamyho pokúšať vrátiť na stranu "dobrých" po dnešnej časti mu už nechcem odpustiť - a vlastne po dnešku by si zaslúžili prefackať viacerí, vrátane Raven - vyzerá to, že v nasledujúcej epizóde nastane šialenstvo v kempe. A vyslovene nesúhlasím s tým, že Lexa sa rozhodla ustúpiť. Áno, je načase aby to krviprelievanie skončilo, ale jus drein jus daun! Nechápem, prečo sa Lexa práve teraz rozhodla ustúpiť.

na příspěvěk reagoval Eventyrer

Eventyrer (hodnocení, recenze)

ale to s bellamym je predsa úplne jasné. ľadová kráľovná je mŕtva a konflikt musí byť. kto ten konflikt urobí? nejako to vymyslieť museli. z bellamyho sa stal debil. zemešťania mu nikdy neboli veľmi sympatický, clark a lexa sú na jednej lodi už len jediným otáznikom zostáva nový kráľ ľadového národa. aký bude a na akú stranu sa prikloní. najskôr to bude tak, že sa všetci budú biť so skajkrú aby tak clark mala konflikt s kým má ostať. prekvapilo by ma keby to bolo inak.

na příspěvěk reagoval mima33

TeraBum

TeraBum (hodnocení, recenze)

SPOILER. Já jsem vyloženě nasraná, Bellamyho charakter se naprosto perfektně vyvíjel dvě řady a oni teď veškerej pokrok vyhodili oknem...

na příspěvěk reagoval lost815

Hild

SPOILER

Kdyby se Bellamy rozhodoval 3 díly, tak to už je úplná blbost. Takto se to dá svést na to, že mu prostě hráblo a chce se pomstít a je mu jedno, jestli to odnesou nevinní.

BackPa , Hild

Ale jako na jednu stranu mi ho je taky líto, protože...Oh God..je to Bellamy :D Ale fakt mě naštval :D

SPOILER
Jsem na tu válku zvědavá, podle mě se do toho přimontuje i Jaha s A.L.I.E, a to bude průser. Bude to zajímavý, protože na trůně Ledových by se snad měla objevit Ontari, což mi vadí, Roan je alespoň sympatickej. :D

Hild

Hild (hodnocení, recenze)

SPOILER K POSLEDNÍMU DÍLU.

Jsem zjistila, že jsem asi jediná, komu bylo Bellamyho během celého dílu strašně líto :-D Na The 100 mám ráda to, že nic nenatahuje, vše se děje rychle a zvrat střídá zvrat, ale musím říct, že převrat v Arkadii byl až moc rychlý, tohle klidně tvůrci mohli natáhnout do dvou až tří dílů, to platí i u Bellamyho, kdyby to jeho přidání na stranu Pikea bylo trochu pomalejší a rozebranější, možná by ho teď tolik lidi neodsuzovalo. Každopádně jsem hodně zvědavá na další díly, ten potenciál třetí řady je zatím obrovský.

na příspěvěk reagoval wee_n, BackPa

SPOILER

To prostě nedává smysl... zabiju 300 zemšťanů, protože mi nějaký národ, se kteřím soupeří i oni, zabil 30 lidí a tím vyvolám válku se spojenci, díky čemuž může klidně padnout celá jejich stanice (jich je málo, zemštanů tisíce).... Fakt úplný ...... Kdyby aspoň šli zabít ty z Ledového národa, tak OK, ale toto... A k tomu mu s tím ještě Bellamy pomáhá. Ale aspoň to teď bude už jen zajímavější a zajímavější.

KOEC SPOILERU

na příspěvěk reagoval wee_n

Naprosto souhlasím! :D

SPOILER: A oni ho ještě jmenují kancléřem!! Kde to jsme? Doufám, že umře :D Což je na 90% pravděpodobné, protože v příštím díle evidentně vyvraždí všech 300 Grounders. KONEC SPOILERU

na příspěvěk reagoval BackPa

Bellamy (hodnocení, recenze)

Ale abych nebyl jenom negativní intro a jeho hudba je super ale potom začne B teen seroš xD

BackPa

Slavíme dva díly sme neviděli Theoprdlouše povídat o městě světílek.

Akce pořád málo a když už konečně je tak divná nebo nudná.

Až na smrt Finna,Wellse a to co se stalo Raven ten seroš prakticky nabízí prd.

Ted do mě.

BackPa (hodnocení, recenze)

SPOILER jdfrdncfjdfnjkf Pike je úplný kretén a kokot. fdfsdfggrfgrtgt dfdfsd

fgrgrgrtgfrgregf Jako bylo jasné, že budou válčít s Ledovým národem, ale teď to vypadá, že nakonec nejenom s ním. djhfddjfd

na příspěvěk reagoval Bellamy, wee_n

JanMarek

JanMarek (hodnocení, recenze)

Bellamy

Tak o Jasperově dementnosti žádná, ale jak se chová dementně Clarke? Naopak ta se podle mě chová od počátku velmi dospěle. Jestli si dobře pamatuju, zatímco ostatní puberťáci po přistání křepčili a tancovali, ona šla mapovat terén. Tak to začala a tak pokračuje až doteď. Vždyť naprosto pragmaticky a nekompromisně vyvraždila celou horu. To se mi fakt nezdá jako jednání emotivního mentála, ale naopak chladného machiavellisty. Kdyby to byl holčičí teen seriálek, tak umře pár padouchů a všichni se pak půjdou sluníčkově obejmout, budou spolu tancovat a 2. série skončila svatbou Jaspera a té May nebo jak se jmenovala.