Prvních 100

USA, (2014–2020), 70 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Jason Rothenberg

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Diskuze

Bellamy

Takže se mi potvrzuje to, co jsem řekla na začátku, nemělo smysl reagovat. I když ti člověk nabídne argumenty, na které se dá reagovat, tak odbíháš od tématu nejdříve počtem komentářů u jiných seriálů a nyní to zabiješ tímto absurdním komentářem. Gratuluju. Chce se mi říct, že je to hezký návod, jak z původně komentáře o dementním chování postav, se dostat k tomu, že člověk podá důkaz o tom, že se sám chová dementně. Ale vlastně jsem žena, co já tomu rozumím! A chápu to, pokud máš takovýhle náhled na svět, tak asi komplexním postavám (ne jen ženským postavám) v tomto seriálů nemůžeš porozumět.

Lenka_J , Lenny.M

Ježiš už je mi to jasné...vy jste obě ženy...ty maj obrácené myšlení to je jasné potom že vám přijde že se Clarke,Lexa,Raven a Bellamyho sestra chovají uplně normálně a že nevim co píši.To vám potom neberu takovej holčičí serial to je ale abych si nějakej díl pustil alespon 2x jako si klidně pustim 3x živí mrtví,hra o trůny,ztraceni,útěk z vězení to prostě díky tomu debilnímu chování postav nejde :D

na příspěvěk reagoval Lenka_J, wee_n, JanMarek

Bellamy

Takže dle tvé logiky a dle tvých dementní chování postav může za to, že je zde málo příspěvků v diskuzi? Nebude to spíše tím, že jednoduše desítky dalších seriálů mají větší sledovanost? Mimochodem, sledovanost nerovná se kvalita. A myslím, že u The 100 to platí obzvlášť. A ano, taktéž nechápu, proč se člověk dívá na něco, co mu přijde laciné a ohrané.

Lenka_J

Dobře tedy.A proč u desítek seriálů na CSFD po každém novém díle tři a více stránek nových komentářů od lidí a tady za ty tři nové díly jedna stránka komentářů?Já jen vždycky u seriálů píšu co mi tam přijde na pytel vždyt i ta akce ve třetím díle byla tak odfláknutá jak v nějaké kobře 11 z roku 1997 :DD ale máš pravdu jsem asi zvláštní když koukám na něco co mi přijde laciné a ohrané asi nevim jak lépe naložit s volným časem.

na příspěvěk reagoval Lenka_J

Lenny.M

Lenny.M (hodnocení, recenze)

On je tady kolega pod náma buď strašně dokonalý, nebo ty postavy absolutně nechápe, což vlastně z něho dělá toho mentála taky. Choose wisely.

na příspěvěk reagoval Bellamy

Bellamy

Nevím, zda má vůbec smysl reagovat, protože to, co bral kolega níže jako nadsázku, evidentně nadsázkou není. Nuže, podle mě se jako "dement" primárně nechová nikdo z nich. Jakkoli to nemusí nutně znamenat, že se mi všechna rozhodnutí postav zamlouvají. To, že někoho nemáš rád, neznamená, že se chová jako dement.

Mám pocit, že se díváme na jiný seriál. Obzvlášť když se kouknu na to, jak jsi charakterizoval Octavii. Opravdu nesouhlasí s ničím jiným, než co řekne Lincoln? Mám pocit, že obzvlášť v posledních dílech je hezky vidět, že právě naopak s mnohými rozhodnutími Lincolna nesouhlasí a dává to dost jasně najevo.

Lexa neví, co chce? Hm, mám pocit, že postavu Lexy nechápeš, protože Lexa moc dobře ví, co chce. To, že věci, které chce, se mohou někdy vylučovat a může si vybrat v jeden okamžik jen jednu z nich, vůbec neznamená, že neví, co chce.

Šílení Raven... Ano, ono je takové vyrovnání se s PTSD naprosto bezproblémové. Každý to zvládá s úsměvem na tváři, že žije v bolestech.

A Clarke neojela asi čtyři postavy. Z obrazovky víme jen o dvou. A i kdyby byly čtyři, nevidím v tom problém. V normálním světě to taky lidé dělávají a myslím, že je nikdo nebude nazývat dementy. A v čem se chová jako blbka? Nevím, já si všimla jen skvěle napsané postavy, která udělala vše pro své lidi, stejně jako Lexa. A vyrovnává se s věcmi po svém, opět tak jako většina lidí v normálním nepostapokalyptickém světě.

Bellamy dělá občas unáhlené rozhodnutí, to ano. Možná ne vždy to správné, ano. Ale není to právě na tom seriálu to nejlepší? Že nic není černé nebo bílé?

na příspěvěk reagoval Bellamy, Bellamy

Lenka_J

Podle mě se zas všechny postavy jak mentálové chovají :D  dědek Theoprdlouš mele pořád dokola už asi milion dílů o městě světílek a jednou jsou s Murphym nejvetší kámoši a zachranují si životy aby potom se zas napadaly jak dementi.
Nesympatická Clarke už ojela asi 4 postavy za dvě a čtvrt řady a chová se jak uplná blbka.Bellamy asi moje nejoblíbenejší postava dělá jedno stupidní rozhodnutí za druhým,jeho sestřička která nesouhlasí absolutně s ničím než co řekne její miláček Lincoln je také uplně normální.A to šílení Raven a nově Jaspera z toho už mě taky bolí hlava.

A ta Lexa ta taky neví co chce :DDD

Tak ted jmenuj ty normální co se nechovaj jak dementi kromě Kane,Lincoln a nejsou to moji oblíbenci i když Cusicka jsem měl rád ve ztracených jen mi přijde že tady se kromě nich každý chová jak mentálů král :D

na příspěvěk reagoval Lenny.M, Lenka_J

Bellamy

To víš, další seriál, kde tvůrci staví na tom, že se každá postava chová jako člověk, který má emoce a své chyby, a ne jako robot.

na příspěvěk reagoval JanMarek

JanMarek

To víš další seriál kde tvůrci staví na tom že se každá postava chová jak mentál :D asi nejmenčí mentálové jsou tam Lincoln a Kane.

na příspěvěk reagoval Lenka_J

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Zničenie Mouth Weather bolo absolútne nečakané a prekvapivé. Teda klobúk dole.

TeraBum

TeraBum (hodnocení, recenze)

Je to pecka, stačily tři díly a už se to zase rozjelo. Mají to parádně rozehrané, vůbec nedokážu předvídat co se bude dít dál.

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Souhlas! Tu se mi prostě líbí, že nikdy nemůžete nikomu věřit.

Mikeska

Mikeska (hodnocení, recenze)

Dnešní díl tedy parádní a opět se dostáváme do toho správného kurzu dění :). You got your war ;).

lost815

lost815 (hodnocení, recenze)

I když chápu tvůrce proč tam dali další lidi z Archy. Aby bylo koho zabíjet. :-D

lost815

lost815 (hodnocení, recenze)

Bellamy

Začíná se nám to nějak komplikovat (žádná smrt, žádná bolest, auta, Montyho matka a spolek, technologie)

kecal

kecal (hodnocení, recenze)

Sem tam si sice scénaristi trochu ublinknou, ale jako celek je to dobrý. Třetí řada slibuje ještě gradaci, takže už se těším na třetí díl :)

fandapcd

Vždycky mi to připomene, jak Kim Shumway po "may we meet again" u MW souhlasila s tím, že Clexa neskončila, ale teprve začala. :D

na příspěvěk reagoval fandapcd