Zásilka

(festivalový název)
  • Austrálie Cargo
Krátkometrážní / Drama / Horor
Austrálie, 2013, 7 min

Ve světě zombie těžko zachránit sebe samotného. Když však máte malou dceru, její život je pro vás tím nejdůležitějším. (Michalek)

maseer2

nic světoborného, chtělo by se říct, jenže ta parádní myšlenka vytahuje celý kraťas minimálně o level výš.. pecka! ()

Litsarch

Sakryš! Tady jde o krásně zpracovaný nápad, s nádhernou hudbou a dojemným koncem. A souhlas s komentářem uživatele Flipnic: "Tohle není zombárna, tohle je oslava rodičovské lásky v té nejmorbidnější podobě!" ()

Marek1991

Takýto štýl zobrazovania rodičovskej lásky nemusím, no bolo to pekné. Stále nechápem tú posadnutosť nemŕtvymi a nutnosťou ich zabíjať, nech sa jedná aj o vášho príbuzného. Nechápem vyžívanie ľudí sa v morbídnostiach, ale dobre, beriem to ako podarené, aj keď mi nie je jasné prečo tam to dieťaťa nenechal a išiel s ním, aj keď tušil, čo sa z neho stane, pretože to kľudne mohlo skončiť aj inak. ()

corpsy

Niet asi väčšej lásky, ako tej rodičovskej ( aspoň na počiatku ). Téma je skvelá a oslavujúca, forma ma veľmi nezaujala. Záleží naozaj na tom, ako sa na to divák pozerá. ()

Astaroth12

Tu lomcovali so mnou emócie, to dievčatko sa narodilo do krutého sveta. Je to silno emotívna snímka, ale ktorá toho zas tak veľa neukáže a to je škoda, mohlo to byť aj akčnejšie. ()

ABLABLABLA

Tak tohle bylo moc krásné... šest minut stačí k tomu, aby mě dojala ta "mateřská respektive otcovská" láska. Pravděpodobně jeden z mála kraťasů, v němž nejsou třeba slova, co dokáže člověka téměř rozbrečet. ()

kaylin

Celkem chápu, co nám ten film chce říct, ale nějak mě to nedostalo, jak by mělo. Ano, je to o tom, že náš život je v některých případech podružný, že jsme schopni se ho vzdát, abychom zachránili jiné, ale aby mě zrovna tohle poznání dostalo v tomhle obalu, to bohužel ne. ()

AlistairMir

Začátek mě rozesmál. Ta ženská zombie jak tam šermovala rukama v autě to byl mazec. Ale když jsem pak viděl, co chlapík udělal, aby ochránil své dítě...bomba. Jestli bych byl lovec zombíků tak tohodle bych pohřbil ve vší důstojnosti a každý rok bych jeho dceru vzal na jeho hrob, aby nikdy nezapomněla jak úžasného měla tátu. Velmi silný příběh. ()

Dexter1

Mám rád zombie filmu, ktoré sú štylizované za svoje horrové hranice a dokážu cez formu posunúť hlbšie posolstvo. Toto je presne ten druh. Je to síce krátke, no vystihne to dobre apokalyptickú atmosféru a taktiež to má skvelý záver. ()

Doudis19

Jediná výrazná myšlenka je zdrojem emocí, napětí i veškerých kladných ohlasů. O to víc se tak vyjímečný nápad musí ocenit. ()

Estrellita

Krásná ukázka lásky jako takové. Není nic důležitějšího než zabránit sobě sežrat vlastní dceru, i kdyby to mělo znamenat, že budu chodit jak osel za mrkví pověšenou před nosem, mávat bílou vlajkou a vlastně ze sebe udělám ten nejsnazší cíl pro zachránce světa... ()