Případy 1. oddělení

• Česko Oddělení vražd (neoficiální název) (více)
Česko, (2014–2022), 35 h 50 min (Minutáž: 53–70 min)

Diskuze

alicek.cht.

přesně! žádná velká akce, žádný střílení, ale jde tam hlavně vidět ta mravenčí práce, papírování, vyslíchání svědků  a tak dále..

na příspěvěk reagoval CarloRizzi

Uživatel tommy187 smazal svůj příspěvek.

alicek.cht.

alicek.cht. (hodnocení, recenze)

Je to natoceno tak nejak "po cesku". Clovek od toho nesmi cekat serial typu CSI Las Vegas nebo Kriminalku Andel. Ale s pribyvajicimi dily to byla fakt zavislost. A posledni dil byl proste supa. :-)

na příspěvěk reagoval lukisek179, CarloRizzi

tommy187

je to hodně luxusní! :D :) teda.. první díl mě moc nebavil, ale ve druhým jsem už pochopil, o čem to je a zbytek jsem si vychutnával! vždycky po odvysílání jsem si to vždycky pouštěl ještě jednou! :D

na příspěvěk reagoval tommy187

tommy187

už se to nevysílá, ale můžeš si to stáhnout na uložtu, jinak to dávala ČT 1 někdy jestli od února do dubna každé pondělí ve 20:00

na příspěvěk reagoval tommy187

Uživatel MartinezZ smazal svůj příspěvek.

Uživatel MartinezZ smazal svůj příspěvek.

MartinezZ

MartinezZ (hodnocení, recenze)

A já mám info, že pokud napíšete svým pěti přátelům a pošlete jim link tady na profil seriálu na ČSFD, tak za každé přeposlání zaplatí Microsoft Facebooku $1 a ten za každý $1 od MS připlatí další $4 a ty pošle ČT a ta natočí pokračování. Takový mám teda informace já.

viviak

viviak (hodnocení, recenze)

K serialu som sa dostal dnes, mam za sebou dva diely a je to rozpacite..."pilot" bol nemastny neslany, druhy pripad-prva polovica super druha uz bieda...problem mam s polivkovou postavou-a zaverecnymi fazaami kazdeho dielu a asi tento trend bude aj pokracovat, tie zaverecne vysluchy a kecy okolo toho su umele a jednoducho zle...na "našu" produkciu je to vsak fajn-teda aspon zatial...super je ze CT to ma v archive aj v HD ziadne sekanie, reklamy, ako to byva zvykom na slovensku.

Hoonza

Hoonza (hodnocení, recenze)

I když jsem neviděl žádný díl celý, tak musím uznat, že seriál má své kvality. Jen to trochu shazuje naprosto kreténská kamera.

na příspěvěk reagoval CarloRizzi

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD