Pětadvacetiletý spisovatel a režisér Justin Kerrigan na základě své vlastní zkušenosti natočil film, který nepostrádá humor, svěžest a bezstarostnost mládí. Film se odehrává během jednoho víkendu. Hlavními hrdiny hudebního filmového příběhu je parta šesti kamarádů (tří chlapců, tří dívek), která má před sebou vidinu zábavného a vzrušujícího tanečního víkendu na velkolepé taneční party - po ubíjejícím pracovním týdnu. Film začíná pátečním odpolednem, kdy se kamarádi ve spěchu připravují na velkou taneční událost, a končí nedělní kocovinou, kdy se všichni po skvělém víkendu rozcházejí. (oficiální text distributora)

FlyBoy

Po tých rokoch neustáleho znásilňovania domáceho kina týmto "fuck off you cunt" príspevkom na tému drogy a zážitky s nimi spojené, rezignujem na siahlodlhé pochvalné súvetia a uskromním sa prostredníctvom krátkeho tvrdenia: "Human Traffic" is groovy as fuck. A samozrejme modla každého aktívneho i vyslúžilého clubbera. ()

Praxis

Esence devadesátek, časů, kdy se mohlo všechno. Divokost a nespoutanost o víkendu vs krutá realita a nuda a šeď pracovního týdne. Film pro lidi tak o 15 let mladší než já. Nicméně naprosto luxusní soundtrack, který dává vzpomenout dobám, kdy taneční hudba byla o něčem jiném, než o současných kolotočích na monstr akcích. 60% ()

filmmovier

Za geniální hymnu, nezapomenutelné řeči o Star Wars, filozofování, pár dalších skvělých nápadů (vysvětlovací titulky) a za ty dvě zhulený holky musím chtě nechtě dát čtyři. Human Traffic je bez debat kvalitní film a kultovní je naprosto právem, navíc má skvělej českej dabing a super obsazení, ale první skoro půlka mně zas tak neoslnila. Ale pak přišlo mejdlo a já se báječně bavil. A je to bez debat naprosto skvěle natočený, je v tom vypravěč a různě to skáče v čase, takže já jsem spokojenej. 75%. ()

Easykk

Nejlepší a asi nejkultovnější párty film. Skvěle vysmažené/vyhulené/vyalkované rozhovory...hlavně o hvězdných válkách a samozřejmě ,,špeková politika,, Věřte nebo ne..přesně to jsem taky zažil :) Připomíná mi má mladá léta..sakra to snad už nejsem tak starej :o)) nene..ještě ne :) ,,The weekend has landed,, ;) ()

Korbitch

Vzkaz pro pana Šteindlera: Kdybyste si nejdříve zkouknul Human Traffic, nevyblil by ste takovej shit, jako je Perníková věž, protože TAKHLE to chodí, když ste na drogách!!! A kdo tady brečí, že to je film o tom,jak si co nejlíp zasrat mozek, ten to absolutně nepochopil. Ty lidi nemaj jinej smysl života, a když vám nevyhovuje realita, snažíte se z ní uletět.....prostě to pochopí jen ten, co měl v životě stejnej problém!!!Každá věta,každý slovo,co tu padne je těžkej fakt.Zažil sem tyhle sračky na vlastní kůži.Vím,o čem mluvím a vědí to i tvůrci tohoto filmu!!!HOWGH! ()

• Sám režisér Justin Kerrigan se objeví ve filmu jako jeden z „Junglist“ tanečníků v Koopově obchodě. Je to ten, kterého se Koopa (Shaun Parkes) ptá: „Nějakej novej jungle? (maxXxic)
  • Majitele klubu Azyl (Asylum) Pablo Hassana si zahrál legendární britský Dj Carl Cox, který spolupracoval také na tvorbě soundtracku. (maxXxic)
  • Když Jip (John Simm) telefonuje v kanceláři manažera klubu, je vidět v záběru na stole zavěšený telefon. (Fenk)