Pětadvacetiletý spisovatel a režisér Justin Kerrigan na základě své vlastní zkušenosti natočil film, který nepostrádá humor, svěžest a bezstarostnost mládí. Film se odehrává během jednoho víkendu. Hlavními hrdiny hudebního filmového příběhu je parta šesti kamarádů (tří chlapců, tří dívek), která má před sebou vidinu zábavného a vzrušujícího tanečního víkendu na velkolepé taneční party - po ubíjejícím pracovním týdnu. Film začíná pátečním odpolednem, kdy se kamarádi ve spěchu připravují na velkou taneční událost, a končí nedělní kocovinou, kdy se všichni po skvělém víkendu rozcházejí. (oficiální text distributora)

genetique

Aj napriek tomu, že film je ladený viac spontánne a uletene (na rozdiel od filmu 'Trainspotting'), je ho treba brať aj vážne. Ak má byť toto spôsob ako sa správne zabaviť a užiť si víkend pre ďalšie generácie, tak sa nemáme na čo tešiť. Stále nechápem a ani nechcem pochopiť ľudí, ktorým podobný životný štýl príde v poriadku. Oceňujem, ako boli zobrazené scény totálneho extázového šialenstva, rozhovory, hudbu, kameru a celkový príbeh osloví určite hlavne mladšie publikum. 75%. ()

radektejkal

Neříkám, že jsem se nepoučil; to bych nemluvil pravdu,i když jsem toho nejspíš pochopil skutečně jen poskrovnu. Ale i to se stává... Když za mou zahradu zastaví sousedův synáček své auto a jde na pár minut navštívit své rodiče, nechává zapnutý přehrávač s touhle muzikou. Tahle jeho "duc duc music" mě naštve mnohem víc než celý tento film. Z toho nejspíš mohu usuzovat, že hudba je z tohoto techno-kolotoče to nejodpudivější. ()

anderson

Tento film vystihuje jediné slovo: "NÁŘEZ" !!! :-) Technická poznámka:HUMAN TRAFFIC u nás kedysi vyšiel na VHS od spoločnosti SUNFILM. Vo februári ho ako svoju DVD prílohu vydal časopis X MAG. Lenže páni z X MAGU zabudli dať na DVD nielen bonusy ale aj "sunfilmovský" dabing. Každopádne odporúčam. (21.2.2006) ()

JASON_X

Před lety jsem byl z tohohle filmu napoprvé nadšený, ze scénáře a hlavně ze způsobu režie, z té smršti vtipu, gagů, výborných scén a obrazů... Nikdy jsem neinklinoval ke stylu života a ke způsobu zábavy hlavních postav, já se v jejich věku radši ožíral v rockových klubech, ale tohle dílo mi bylo hodně sympatické. Po letech už ale při poslechu všech těch stupidních dialogů všech těch duchoprázdných vymaštěnců nekřivím ústa k úsměvu, ale spíš k úšklebku a otráveně zvedám oči. Nicméně nebudu v tomhle případě subjektivní, nýbrž objektivní, natočené je to fakt perfektně, a já jsem se v osmnácti ve dvaceti taky choval jako duchoprázdný vymaštěnec, takže silné čtyři. ()

Arsenal83

Nakoľko veľa užívateľov film porovnáva s Trainspotting, prevláda u mňa sklamanie. Jeho parametre nedosahuje ani zďaleka. Na rozdiel od spomínanej kultovky v Human Traffic chýba poriadna nosná línia. Všetko sa tu točí okolo blbých dialógov, často zbytočne vulgárnych, užívaní drog a tancovaní na nekonečných diskotékach. Samozrejmosťou je obsadenie typických britských držiek, čiže žiadny festival spanilosti sa nekoná. Humor zabral len v určitých chvíľach a tak jediným zapamätateľným momentom ostáva originálne zaspievanie britskej hymny. ()

• Malé cameo má ve filmu i legendární pašerák marihuany Howard Marx. Objevuje se jako postava s kázáním o "špekové politice". (Terva)
  • Sám režisér Justin Kerrigan se objeví ve filmu jako jeden z „Junglist“ tanečníků v Koopově obchodě. Je to ten, kterého se Koopa (Shaun Parkes) ptá: „Nějakej novej jungle? (maxXxic)
  • Když Jip (John Simm) telefonuje v kanceláři manažera klubu, je vidět v záběru na stole zavěšený telefon. (Fenk)