Rychle a zběsile 7

• USA Furious 7 (více)

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

Fit_24

Na začátku velké očekávání a na konci rozporuplné emoce nad nesmyslnýma scénama (Dubai - mrakodrap) doplněnými velmi dobrými herci ( aspoň pro mne), donucenými k tomuto divadlu. ()

vlajad

Po 40 kilometrové přistávácí dráze další sada blbostí přitažených za vlasy. Při vypnutém mozku zase docela koukatelné, občas i trochu zábavné, ale kde jsou ty první díly... Závěrečné loučení s Paulem dojemné, ale zbytek filmu to nezachrání. A právě to loučení a krásná Nathalie Emmanuel dávají za mě filmu alespoň tu jednu hvězdu. ()

Salinho92

Tři hvězdy pouze za tu finálovou rozlučku pro Paula. Jinak se mi film moc nelíbil, už to neni moc o autech ale jen o akci a to je myslim škoda, mohlo to být o dost lepší a jestli sem 6. viděl jen v kině a pak už ne, tak u 7. to bude uplně stejný. ()

smajki

Další díl (zřejmě) nekonečného seriálu je tady. Co k tomu říct? Vše je ještě dynamičtější, velkolepější a vyhnané do maximálního možného extrému. Obsazení nových tváří je určitě dobře zvolené, nicméně ignorovat téměř celý film Rocka, který posledním dvěma dílům dodával ten správný akční a drsný náboj, je podle mě zhůvěřilost. Dalším zklamáním je jen slabé využití Tonyho Jaa, na kterého jsem se dost těšil, že té partičce pěkně nakope držky a prdele. Statham je dobrý, nicméně to, jak se vždy nečekaně zjeví na scéně a celou už tak komplikovanou situaci ještě více zkomplikuje, mi připadlo až příliš účelové. Vin Diesel evidentně prodělal nějakou intenzivní fyziologickou terapii, neboť nyní je již bez diskuze nesmrtelný. V dalším díle už zřejmě nebude před kulkami ani utíkat. Velmi příjemné bylo obsazení Kurta Russella, který byl i za těch pár minut na scéně velmi koukatelný a bavil. Konečná pocta Paulovi Walkerovi byla hezky a příjemně pojatá a dojemná. Můj čistě subjektivní názor je, že by se další díly točit neměly a série by se symbolicky měla pohřbít s Paulem, neboť bez něj už to stejně nebude ono. Ale to je jen zbožné přání, protože když to sype...Jsou to takové lepší tři hvězdy. ()

PORTER44

Solidní akční podívaná ze staré party dva představitelé zmizely a objevily se nové herecké tváře na straně dobra K.Russell a na straně zla nájemný zabiják J.Statham.Sice některé akční scény létající auta s padákem to by ještě šlo ale ta střelba několika kulometů z kamionu a osobákům nic nebylo,skok autem z jednoho mrakodrapu do druhého pak projížďka lesem a skok ze skály byli dost přehnané ale i přesto jsem se bavil,jednu hvězdu přidávám za P.Walkera že to byl jeho poslední film bohužel. ()

Lucinda458

Rychlá auta, vůně benzínu a filmové hvězdy jako Vin Diesel, Paul Walker nebo Tyrese Gibson. Už to by mělo člověka zvednout ze židle a donutit ho zajít si do kina. Ani já jsem nelenila, na film jsem zašla a rozhodně jsem nelitovala. Většinu filmu mi běhal mráz po zádech z kaskadérských kousků, které byly s auty povětšinou prováděny, (SPOILER!) například jako let luxusního Lykanu HyperSportu z jednoho mrakodrapu do druhého a to hned dvakrát za sebou. Nebyla to však pouze jen auta, která mě držela v sedačce jako přikovanou, ale celkově akce a napětí, čímž byl film naplněný. Nechyběly ani emočně silné chvíle a tak jsem chtě nechtě upustila pár slz. Jak už výše zmíněné hvězdné obsazení napovídá, skvělé herecké výkony byly skoro zaručené, ale nejednalo se pouze o hlavní postavy, které ve filmu zazářily. Jelikož během natáčení tragickou nehodou zemřel Paul Walker, už když jsem mířila do kina, bylo mi jasné, že film bude určen jemu, ale nečekala jsem tak krásné zpracování vzpomínek na jeho výkony v celé sérii, jaké na konci snímku bylo. I při té chvíli jsem se neudržela a sahala jsem po kapesníčku. Film hodnotím pěti hvězdami a troufám si říci, že se jedná o jeden z nejlepších snímků roku 2015. ()

cartyci

Očakával som som niečo podobne ako bola 5, Akcia nejaké auta, avšak už nie až také ponímanie, ako na začiatku v jednotke,dvojke ,či trojke.Dalo sa to aj čakať ked vidí človek Jasona musí tam byť akcia a to sa potvrdilo.Splnilo svoj cieľ a celý film som sa bavil. ()

luss1

Řekla bych, že tento film je pěkné rozloučení s Paulem Valkerem, především dojemná závěrečná pasáž. Film je akční od začátku až do konce a pokud ignoruji veškeré zákony fyziky (myslím si, že na nereálné scény jsme si již zvykly), musím uznat, že mě snímek velmi bavil. Za mě nejlepší díl. ()

crusader1 odpad!

Mega odpad!!! Som cakal ze to bude hlupost ale uz som dlho nezazil ten pocit ktory Vas nuti po pol hodine ist domov lebo citite ze s tymto filmom stracate svoj drahocenny cas!!! ()

cica

Akčné, hlučné, rýchle - áno, tak si predstavujem dobrý akčný film. Žiadna zložitá zápletka, žiadne filozofické otázky, nik nerieši problémy ľudstva. Vôbec mi nevadia málo uveriteľné scény. Toto je film, pri ktorom si oddýchnem, zabudnem na hypotéku a dcérine päťky v škole. Super autá, sympatickí chlapi a dobrá hudba - no čo viac môže priemerná žena chcieť :) ()

majorzeman13

Jeden z nejlepších akčních filmů roku ! Skvělé herecké obsazení - Statham,Rock,Diesel,Russell....Pěkné,hezké rozloučení s Paulem Walkerem na závěr !! Prostě megacool adrenalinová,dynamická záležitost ,zábava jest. Ps: i auta umí létat alespon v této sérii,že? ()

paulusm

Pěkná akční podívaná ve strhujícím tempu celých 140minut v doprovodu slušné hudby. V žánru filmů (pokud chceš vidět neřeš to) je to dobrej film.S pohledu se zapojeným mozkem je to na slabší průměr,ale i tak je to dnes už kultovní série a tento díl rozhodně nedělá ostudu.Nezbývá než se těšit na pokračování a doufat,že bez Paula nedojde už jen k sestupné tendenci na dobré sérii. ()

sykac

Nemuzu jinak ten film pro me byl zazitek v kine vem cert jestli tam jsou letajici auta nebo skakani mezi mrakodrapama, tenhle film je pro zazitek zabavy akce humoru a fandeni. Vsichni byly skveli, statham jako zaporak paradni. A james Wan umi i neco jineho nez horory. A paradni rozlucka s Walkrem lepsi rozlouceni sem si nemohl prat. ()

chnapo1

Ďalší diel tejto série je už tradične akčný film, hoci sa v ňom jazdí v rýchlych autách. Kto sa však dokáže oslobodiť od zákonov fyziky, ktoré tento film nepozná, užije si perfektnú akciu kombinovanú s neopakovateľným humorom najmä v podaní Romana Pearca (Tyrese Gibson). Technológia tiež pomohla vrátiť Paula do hry na jeho poslednú jazdu a rozoznať scény v ktorých je digitálne dorobený je takmer nemožné. Film je teda skvelý a jediné, čo by som mu vytkol (spoiler!) je to, že sa v ňom okrem pársekundoveho šprintu neodohral žiadny závod. 90% ()

majki41

To je tak ked to natoci cavo co robi horory a ta priteplena hudba ach .... proste trapne dialogy uplna nuda davam 2 hviezdy aj to len za snahu a za stathama ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)