Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

Diskuze

gregy1999

Kameňák a dobrý film? :D No to jsi mě pobavil.jde vidět že to číslo co máš za nickem je skutečně rok narození.Protože ti jinak musí dojít že srovnávat Kameňák(filmové diletantství) a Avatar nebo Amadeus(filmové mistrovství) je naprosto nevhodné a odsoudit tyto dva filmy může jedině malé 14cti leté dítě kterým na 99% jsi.

na příspěvěk reagoval Beckett51, Martin741

Uživatel CarloRizzi smazal svůj příspěvek.

Kubrickon

No,když se zamyslím nad tím kdo Novu pravidelně sleduje tak mě to hodnocení ani nijak extra nepřekvapuje.Co čekáš od televize kde jsou schopní hodit do večerních zpráv reportáž o tom proč padá chleba na zem namazanou stranou?

na příspěvěk reagoval Beckett51

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

holly_

záleží jakému humoru se zasměješ, jestli se směješ každé volovině, nebo chytrému humoru... nejlepší humor je ten, když se ho nesnažíš dělat, ale z nějaké situace prostě vyplyne... Kamenák je přesně to, co škodí... herci ze sebe dělají kašpary a snaží se být vtipní za každou cenu - potom záleží jestli jim to divák na povel sežere, či nikoli...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel smazal svůj příspěvek.

risha03

Smysl pro humor?Co je na tom proboha vtipného?Švejk je prvotřídní komedie stejně jako Postřižiny,Marečku podejte mi pero atd.Toto co ten film je je totální filmové diletantství!

risha03

risha03 (hodnocení, recenze)

Je mi zle z "recenzentů" na csfd... Neviděl jsem to, ale vsadím se, že je to stejně dobré jako předchozí díly. Naštěstí drtivá většina české republiky má ráda humor a zasmějí se vtipům... Ale některý ty řeči co tu vypouštíte, jsou teda vážně na zamyšlení... Mám totiž takoví pocit, že si hrajete na lidi strašně moudrý a opak je pravdou...

na příspěvěk reagoval Zodiak455

Příspěvek byl smazán administrátorem.

(hodnocení, recenze)

Nějaký homouš mi smázl komentář.....Že by za tu píču na konci?Tak a jsem v píííči.

na příspěvěk reagoval Apolskis