Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

Diskuze

aannemer

aannemer (hodnocení, recenze)

Teď jsem si na Bleskově.cz přečetl, že Kameňák 4 bude podle ukázek porno. Shlédl jsem příslušné ukázky a jestli takhle vypadá porno, pak Šmoulové a Čtyřlístek je hard-core!

mchnk

mchnk (hodnocení, recenze)

Apolskis

Troška se nad tím pousměje a řekne "...ale plosim Vás" přidá svůj úsměv, a je hned jasný, že on si to prostě může dovolit.

Za to Jána Nováka nechápu. Musí počítat s kritikou, jde do svého druhého filmu, přičemž ten předchozí dopadl více než katastrofálně. Tedy zde. Myslím si, že globálně společenský pohled na film, není až tak vzdálený zdejšímu, jakémukoli hodnocení, takže se tomu dá věřit. Toto už je skutečně ta poslední kapka, ze které se dá ještě něco zamáznout. A kdo je zase v čele? Jirka Pomeje a jeho investice, který tímto veřejně ponižuje českého diváka, a sází na jeho loajalitu, nebo lépe řečeno, na přijmutí primitvního stupidního humoru, jako...ale jo, zasmála jsem se...he he.

Tohle už snad odsoudí i Troškaři. Jestli ne, tak počítám s....no, raději ani nepředstavovat :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

BazzoxCZ

BazzoxCZ (hodnocení, recenze)

Ja nevím ale čas od času by se producenti mohli podívat na CSFD a shlédnout ohodnocení a nechat si vysvětli že šedivé prostředí profilu neznamená trhák. Možná malinká záchrana je jiný režisér.

na příspěvěk reagoval Apolskis

salokin

salokin (hodnocení, recenze)

Za co, vole, za co ?!! Kameňák 4, to je fakt přesně to, co česká kinematografie potřebuje. Zlatý slunce, seno... aspoň mělo světlý chvilky a po trojce to utli, tenhle blábol ale očividně hodlají natahovat taktikou-" dokud z toho tečou prachy, točíme"

Zodiak455

Zodiak455 (hodnocení, recenze)

animaxis

A vzhledem k tomu že ty vtipy jsou všeobecně známé a ten film byl nejméně stokrát opakován tak to není vůbec vtipné.

na příspěvěk reagoval animaxis

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Vidím, že rok 2013 nebude s komediemi tak marnej, když bude čtvrtý kameňák je na co se těšit :)

na příspěvěk reagoval Kubrickon

animaxis (hodnocení, recenze)

Zodiak455

Podle mě to bude nakonec horší než třetí díl Kamenáku a možná horší než Babovřesky(no,to jsem přehnal).Celý Kamenák je v podstatě jen o anegnotách:(

na příspěvěk reagoval Zodiak455

animaxis (hodnocení, recenze)

Tady ti pánové nám chtějí dokázat,že Troška není nejhorší režisér na světě.

na příspěvěk reagoval Zodiak455

Uživatel vlKousek smazal svůj příspěvek.

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

Tak to je novinka, on ma byt další kameňák :D aneb rád bych se pletl, ale vidím to na průser :/

na příspěvěk reagoval Martin741

mchnk

mchnk (hodnocení, recenze)

vyfuk

to by natočil něco vlastního a né vzít to nejstupidnější a snažit se z toho ještě něco vyždímat...

na příspěvěk reagoval vyfuk

vyfuk (hodnocení, recenze)

Martin741

Ano, chápu, asi to nic extra nebude, jen jsem doufal, že Pásek nepůjde přímo v Troškových stopách.

na příspěvěk reagoval mchnk

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Apolskis

tiez sa mi zda, ze prehana. Kamenak 4 bude zas synonymom a symbolom tej najnizsej, najdementnejsej a najubohejsej ludovej zabavy.

na příspěvěk reagoval vyfuk

Příspěvek byl smazán administrátorem.

vyfuk (hodnocení, recenze)

Myslim, že to trhák oproti prvním dílům nebude, ale myslím, že dostane na rozdíl od Troškovi série, modrou barvu.

na příspěvěk reagoval Apolskis

holly_

holly_ (hodnocení, recenze)

do kina na to určitě nepujdu..živit herecký trosky kvuli prasáckýmu scenaři fakt nebudu...paulova ví proč do toho nejde