Reklama

Reklama

Fateful Findings

Trailer
Drama / Fantasy / Thriller / Mysteriózní
USA, 2014, 100 min

Režie:

Neil Breen

Scénář:

Neil Breen
(další profese)

VOD (1)

Obsahy(1)

Počítačový vědec a spisovatel se znovu sejde se svým přítelem z dětství, nabourá se do vládních databází a čelí strašlivým a osudovým důsledkům mystických činů, kterých dosáhl jako dítě. (KGBelik)

Videa (1)

Trailer

Recenze (33)

JamesSi 

všechny recenze uživatele

Perfektní spisovatel se superschopnostmi z para-houbičky vyhackuje tajná tajemství tajností vlády. Tenhle "film" je v některých momentech ještě vtipnější než The Room. Netuším na kolik je to špatné úmyslně, ale rozhodné jsem se dosti zasmál. Ve filmu se neustále teleportují lidi, používají se stock footage záběry a postavy neustále páchají sebevraždu.Hlavní postavu (spisovatele, který nemá žádnou vadu) hraje režisér filmu. Naprostá směs toho nejhoršího s divnou romancí navíc. Pořekadlo: Money, payoffs and greed were always priority of my company. Like many companies. I am afried, i'll go to prison, they now know my crimes. (zabije se) Sestřih toho nejlepšího z filmu ()

HellFire 

všechny recenze uživatele

Neil Breen je v online recenzentském světe již legendou. Jeho neschopnost a totální deziluze přesahují veškeré meze. Sledování jeho filmů má zcela prokazatelně pozitivní účinky, protože se popadáte smíchy za břicho (viz třeba kluci z RLM). Tak mi to nedalo a konečně jsem si řekl, že bych měl tuhle legendu zakusit na vlastní kůži. A byl jsem trochu zklamán. Ano, film je zcela nekompetentní po VŠECH stránkách, ale spíše mi bylo Breena líto, než že bych se tolik smál. Lituji toho, že se ve svých představách považuje za génia a přitom je to looser. Je ukázkovým příkladem toho, že vaše láska a nadšení se ne vždy přetaví v něco dobrého. Takhle si představuji, že natočí film někdo, kdo neví o filmařině ale vůbec nic. Nejúsměvnější jsou ty robotické dialogy a Breen jakožto sexuální idol žen a světoborný hacker, který spasí svět. Kdybych měl uvést všechny chyby, které se filmu objeví, tak napíšu román. ()

Reklama

santiamén odpad!

všechny recenze uživatele

Bez debat nejhorší film, který jsem kdy viděla. Tommy Wiseau je v porovnání s tímto narušeným exotem vlastně sympatický zneuznaný génius. Utrpení sledovat scény, kdy se Breen oslizle lepí na atraktivní herečky (= zjevně jediný možný kontakt s opačným pohlavím), které nezvládají zakrýt očividné znechucení a touhu dostat se od tohohle "auteura" z jiné galaxie co možná nejdál. Teď bych asi měla projít svých 3000 hodnocení a manuálně každé jedno změnit, protože tahle příšernost je bod nula, nad kterým ční prakticky všechna audiovizuální díla jako umělecký skvost par excellence. ()

YumiOkami 

všechny recenze uživatele

nadhera. neil breen jako odvazny hacker, ktery ukaze svetu pravou tvar vlady a navic znovu nalezne svou ztracenou lasku... sci-fi, drama, horor; to vse a jeste vice uvidite v tomto oscarovem snimku... neuveritelne herecke vykony, uchvatna rezie (scena, kde meli veceri byla dokonala) a ten konec! krasny neiluv usmev jen vse podtrhuje. — hlasku “𝘐 𝘤𝘢𝘯'𝘵 𝘣𝘦𝘭𝘪𝘦𝘷𝘦 𝘺𝘰𝘶 𝘤𝘰𝘮𝘮𝘪𝘵𝘵𝘦𝘥 𝘴𝘶𝘪𝘤𝘪𝘥𝘦. 𝘐 𝘤𝘢𝘯𝘯𝘰𝘵 𝘣𝘦𝘭𝘪𝘦𝘷𝘦 𝘺𝘰𝘶 𝘤𝘰𝘮𝘮𝘪𝘵𝘵𝘦𝘥 𝘴𝘶𝘪𝘤𝘪𝘥𝘦. 𝘏𝘰𝘸 𝘤𝘰𝘶𝘭𝘥 𝘺𝘰𝘶 𝘩𝘢𝘷𝘦 𝘥𝘰𝘯𝘦 𝘵𝘩𝘪𝘴? 𝘏𝘰𝘸 𝘤𝘰𝘶𝘭𝘥 𝘺𝘰𝘶 𝘩𝘢𝘷𝘦 𝘤𝘰𝘮𝘮𝘪𝘵𝘵𝘦𝘥 𝘴𝘶𝘪𝘤𝘪𝘥𝘦?” umim nazpamet. ano, az takto je ten scenar pusobivy. dekuji, neile. (𝗙 𝗶𝗻 𝘁𝗵𝗲 𝗰𝗵𝗮𝘁 𝗳𝗼𝗿 𝗮𝗹𝗹 𝘁𝗵𝗲 𝗹𝗮𝗽𝘁𝗼𝗽𝘀 𝗵𝗲 𝗯𝗿𝗼𝗸𝗲) ❤️‍🔥 ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

“The bank is failing. Pills help.” :D No ja neviem. Na camp treba mať asi náladu. Mimo to, že je to sračka mimo rebríčku hodnotiteľnosti a Neil Breen najslizkejší úchyl na svete; o čom to vlastne bolo? A som to len ja, alebo to v rôznych ohľadoch vykrádalo The Room? Okrem teda hudobného motívu, to bol proste plagiát. Prišlo mi to, ako rozvinutie Wisseauových vedľajších dejoviek (infantilná vedľajšia postava, tajná práca pre vládu, bezdôvodné manželské hádky, presah do kriminálneho žánru…). S hodnotením váham. ()

Zajímavosti (4)

  • Knihy použité ve filmu jsou ve skutečnosti kopie „The War Within“ od Boba Woodwarda. Kniha pojednává o americkém prezidentovi Georgi W. Bushovi a jeho kontroverzním prohlášení o nebezpečnosti Iráku. (HellFire)
  • Ačkoliv to Neil Breen nepřipustil, tento film je remakem Double Down (2005), prvního filmu režiséra. V obou filmech ztvárnil Breen postavu hackera, který bojuje proti národní a mezinárodní korupci, zatímco hledá ztracenou lásku. (HellFire)
  • Scéna, ve které Neil Breen pronese větu: „No more books!“ („Už žádné další knihy!“) si vyžádala celkem 29 pokusů. Jednou se Breenovi podařilo knihou hodit tak, že praskl displej jednoho z notebooků. (HellFire)

Reklama

Reklama