Policista Jack Stone byl zatčen za vraždu svého kolegy a přichází do kriminálu, kam poslal mnoho zločinců. Celé vězení ovládá ruský mafián Balam, který má prsty ve vraždě Jackovy manželky a dcery. Jackovou jedinou touhou je dostat se k Balamovi a pomstít se... (TV Prima)

Diskuze

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Už je to venku. Snad se režisér vytáhne víc, než se svými předchozími projekty. Právě jsem jeden z nich dokoukal a nic extra teda. Dal bych i tohle, ale už je nahnutej čas. Až se vyspím z týhle akce, tak to sčíhnu :-)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Trochu som to preklikal a vyzera to dobre. Kopa bitiek, nejaka ta prestrelka. Prehladna kamera, ziadny zbesily strih. Ak dej nebude uplne na hovno, tak to vidim na 3*.

Snad len Ouwen nebude nadseny, lebo ku kontaktom casto nedochadza ani omylom a manici mlatia vzduchoprazdno desiatky centimetrov od superov. :))

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Teď koukám, že 2 prosince to mělo dvd premiéru ve Francii, takže ten žabožroutskej rip je dost dobře možnej. 28.12 by měla bejt dvd premiéra v UK, tak pak se snad dočkáme i Anglickýho.

ywo666

Taky tak. Já mám rovněž jejich filmy rád, ale dávám bezvýhradně přednost dabingu. Když to jinak nejde tak to přežiju, třeba když jsem byl v kině na Nemilosrdných, tak jsem si moc vybírat nemohl.

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ja to mám podobne. Francúzštinu neznášam. Pritom sa mi zdá, že Francúzi robia dobré filmy, len sa neprekladajú do angličtiny.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

vegetol.mp

Nasrat. Francouštinu fakt prcám. Hroznej jazyk :-) Nesnesu ani Francouzský filmy z titulkama čumím zásadně na dabing, protože Francouština je fakt strašná natož bez titulků rozumím jedinýmu slovu : Merde :-D

ywo666 (hodnocení, recenze)

Vyzerá to dobre. Na Lundgrenovku. Netuším kto Matthew Reese, pôsobí celkom drsne. Už by som si dal nejakého nového akčného borca, ktorý nebude vyzerať ako sráč.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Tak si hovorim, kedy naposledy nejake videobecko vyslo najskôr v anglictine. :)))))))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Takže další vězeňský bitky? Tož nevypadá to zle. Hlavně díky bohu, že to nemělo zase 3 minutovej trailer :-)

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Na traileri ma zaujali hlavne suboje - vyzerali naozaj drsne a boli natocene bez zbytocne rýchleho strihu. Tak som zvedavy na samotny film.

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.