Reklama

Reklama

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

  • USA Batman v Superman: Dawn of Justice (více)
Trailer 4
USA, 2016, 151 min (Special Edition: 183 min)

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bob Kane (komiks) (více)

Kamera:

Larry Fong

Hrají:

Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter, Gal Gadot, Kevin Costner, Scoot McNairy (více)
(další profese)

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti. (Freeman Ent.)

(více)

Diskuze

Uživatel LizianShaw smazal svůj příspěvek.

Uživatel Borrtex smazal svůj příspěvek.

Uživatel Borrtex smazal svůj příspěvek.

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

To se nejdrive rikalo take, ale ted uz prislo mozna i potvrzeni od Snydera, a povoleni traileru, tak doufam,.. Porad ale muze byt trailer u Mad Maxe, jenom uz ne poprve.

na příspěvěk reagoval Borrtex, Borrtex

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Traileru se mame dockat v pondeli, a bude mit 2min a 6s. Zitra dorazi par sekund zaberu. Samozrejme ze to musi byt v dubnu :3

na příspěvěk reagoval Colby Sawyer

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

On myslel toho Bruce, kterého hraje Bruce před širší veřejností - playboy miliardáře, co spí s každou a tak.. Ačkoliv tedy, to se moc v komiksech stejně neděje, co vím.. Jenom v některých verzích 

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

nevím v jakém komiksu to bylo, ale Bruce tam zvedal činku a závaží na obou stranách bylo velké jako asi jako malé auto a co se Affleckovi musí nechat v tomhle odpovídá komiksu 

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

LokiZombie

"je u mě nafoukanej kretén" - ne, Bruce jsem si tak nikdy nepředstavoval a ani v jednom z komiksů mi nikdy takový nepřišel.. no, nafoukaný čas od času ano, ale kretén myslím nikdy :D

na příspěvěk reagoval LokiZombie

LokiZombie

LokiZombie (hodnocení, recenze)

No nevim jak sympatický, ,,Bruce Wayne" (tím myslím masku kterou Bruce přes den nasazuje) je u mě nafoukanej kretén, kterýmu by každej nejradši napálil pěstí, kdyby mohl. Nikdo by neměl ani na chvíli pomyslet na to, že je Bruce Batman jinak než ve vtipu.... samozřejmě ne každý komiksový scenárista pojal Bruce takhle, takže se uvidíme. Každopádně popis Affleckovy postavy z Gone girl zněl v knížce jako ,,nafoukanej frajer, kterej ve filmech dostává dortem do obličeje" a jak ho publikum první půlku filmu nesnášelo! Tuhle část by měl možná splněnou (využijou li tvůrci Benova potenciálu působit nesympaticky), uvidíme, jak se mu poštěstí v roli zachmuřeného netopýra. 

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Yoshitsune

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

wenca

Bruce Wayne má být možná sympatický, ale s Batmanem je dost těžký pořízení, například v rámci týmovek, protože to není týmový hráč. Viz fakt, že vymyslel způsoby jak vyřadit ostatní superhrdiny. H.o: Christian Bale byl fajn, ale Michael Keaton byl přeci jen o něco lepší. 

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Tak kazdy superhrdina ma dve strany, pokud jeho identita, neni prozrazena. Alespon ve vetsine pripadu.

]V[()Rt

]V[()Rt (hodnocení, recenze)

Já si naopak myslím, že Batman může a měl by být hereckou výzvou, protože vlastně hrajete 2 postavy. Batmana a Bruce Wayna. Každá tahle poloha vyžaduje něco jiného a i pod maskou se dá hrát dobře nebo blbě. Affleck se na Batmana hodí fyzicky - má jednoznačně nejlepší bradu:-)) Za dobrého herce ho bohužel nepovažuju, respektive žádná z jeho dosavadních rolí mě nepřesvědčila, že by patřil do první ligy. Ale možná celá ta léta sedí v kukle a čeká na tu správnou roli, ten správný scénář a to správné režijní vedení. Teď nebo nikdy.

Aiwcz

Aiwcz (hodnocení, recenze)

Nebyla náhodou ta loď zničena? Myslim, že ji rozbil, když chtěla vystřelit na to letadlo s Lois :D Všechna ta embria tam zničil, nebo ne? 

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

wenca

1) Je to stydlín..

2) Má pořád tu loď z antarktidy, ve které jeho otec ten oblek dokázal vyrobit během pár minut... takže si ho tam sám upravil... třeba.

na příspěvěk reagoval wenca

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

Zajímali by mě dvě věci, jedna proč si furt Cavill za pláštěm schovává koule a druhá jak si vysvětlit změnu obleku

na příspěvěk reagoval dragon94

Odurko

Odurko (hodnocení, recenze)

Ištván87

Pekne napísané ale ja Affleckovi tak či tak neverím. Mne sa jeho herecký výkon nepáčil ani v jednom z menovaných filmov. Iba ako tak v Argu. V Meste hral druhé husle a znova bol nezaujímavý. Žiadny komiksák sa nedostane na oscara za najlepší film. Ale oscarov za hercov a podobne dostať môže. A film s dobre zvládnutým príbehom a hercami zaujme viac. Áno na batmana zrejme nepotrebuješ kto vie aké nadanie ale Christianovi som veril jeho rozpoloženie. Podľa toho aký komiks berieš, ja si Bruca predstavujem ako playboya . Samozrejme ak sa nechajú inšpirovať The Dark knight Returns tam bol veľmi nesympatický :D. 

Související novinky

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce

12.07.2023

Režisér James Gunn pokračuje v obsazování svého nadcházejícího snímku Superman: Legacy, v němž si hlavní role zahrají nedávno oznámení David Corenswet a Rachel Brosnahan. Ve filmu, jenž má sloužit… (více)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama